Tatuiruotės yra labai populiari meno rūšis ir tendencija, o Mumbajuje yra įvairių parduotuvių, kurios teikia šias paslaugas pagal jūsų kišenę.

Tatuiruočių salonai Mumbajuje

Geriausios tatuiruočių salonai Mumbajuje:

Žemiau yra 10 geriausių tatuiruočių salonų Mumbajuje.

1. Užsieniečių tatuiruočių studija Mumbajuje:

Užsieniečių tatuiruočių studija Mumbajuje

Tai labai gerai prižiūrima studija. Iš jų galite lengvai gauti reikiamus dizainus. Tai taip pat labai populiari studija. Jų parduotuvėje galite įsigyti genčių, mergaičių tipo ir keletą kitų įvairiausių modelių. Šie žmonės taip pat specializuojasi pasirinktiniuose modeliuose. Įmonė įsikūrusi Aram Nagar, Versova. Daugiau informacijos apie jų taikomas kainas ir jų sukurtus dizainus galite gauti iš savo svetainės. Taip pat galite asmeniškai išsiųsti jiems laišką, kad sužinotumėte apie norimus dizainus ir šių tipų modelių kainą. Jų svetainė yra http://alienstattoos.com/.

2. Rašalai N adatos:

Rašalai N adatos

Tai populiari rašalo dizaino svetainė Mumbajuje. Jų įvairovę galite patikrinti jų puslapyje. Taip pat galite asmeniškai išsiųsti paštu ir sužinoti iš jų apie dizaino kainas, taip pat apie norimą modelio tipą. Jie pagal užsakymą gamina įvairius genčių ir kitus stilingus modelius. Jų parduotuvė yra netoli Sundarvano komplekso. Klientai gali su jais susisiekti per savo veidų knygos puslapį, esantį https://www.facebook.com/inksandneedlestattoo?fref=photo

3. Kūno drobės studija Mumbajuje:

Kūno drobės studija Mumbajuje

Tai gerai žinoma salonas, iš kurio galima pasidaryti savo tatuiruotės dizainą. Jų mokesčiai taip pat yra palyginti didesni, o daugiau informacijos galite gauti iš jų svetainės adresu http://www.mumbaitattoos.com/. Ši parduotuvė sukūrė dizainą kelioms Bolivudo ir kitoms įžymybėms, įskaitant Aamir Khan ir Priyanka Chopra. Jis yra geriausias tatuiruočių meistras Mumbajuje.

4. Tatuiruotė:

Tatuiruotė

Tai labai populiari studija, siūlanti kelių tipų dizainus. Šie žmonės taip pat gali pagal užsakymą pagaminti genčių dizainą jums. Šie žmonės taip pat specializuojasi japoniško ir azijietiško dizaino. Daugiau informacijos galite rasti jų svetainėje adresu http://www.tattooism.in/. Tai vienas geriausių tatuiruočių salonų Mumbajuje.

5. Beno tatuiruočių salonas:

Beno tatuiruočių salonas

Jei jums nepatinka seno dizaino išvaizda, šie menininkai gali suteikti jums modelį, tinkamą naujoms tendencijoms. Šioje parduotuvėje taip pat galite įsigyti kitų pasirinktinių modelių. Daugiau informacijos galite rasti šioje svetainėje http://places.wonobo.com/mumbai/bens-tattoo-lounge/1266962.

6. „Witch Art Tattoo Studio“ Mumbajuje:

„Witch Art“ tatuiruočių studija Mumbajuje

Ši gerai žinoma studija yra Navi Mumbajuje. Iš jų galite gauti įvairių dizainų ir pasirinktinių modelių. Jų svetainę galite patikrinti adresu http://www.witcharttattoo.com/. Tai geriausia tatuiruočių studija Mumbajuje.

7. AL tatuiruočių studija Mumbajuje:

AL tatuiruočių studija Mumbajuje

Ši studija yra Bandroje. Iš šios vietos galite įsigyti įvairių dizainų. Jei norite genčių ar kitų Polinezijos modelių, šie menininkai gali suteikti jums pasirinktinių modelių. Šioje parduotuvėje taip pat yra piešimo menininkų, kurie gali nupiešti jums pritaikytus japoniškus modelius. Galite asmeniškai atsiųsti jiems laišką, kad sužinotumėte apie jų kainas. Taip pat galite patikrinti jų dizainą ir gauti kitos informacijos iš jų svetainės adresu http://alstattoostudio.com/.

8. „Naughty Needles Tattoo Studio“ Mumbajuje:

„Naughty Needles“ tatuiruočių studija Mumbajuje

Tai populiari dizaino vieta, kurią galite patikrinti. Jų svetainėje yra informacijos, o jūs galite peržiūrėti jų dizaino galeriją. Pagrindiniai menininkai yra Akshay Raja ir Vijay Shah. Jų svetainė yra adresu http://naughtyneedlestattoos.weebly.com/. Jis yra geriausias tatuiruočių meistras Mumbajuje.

9. Tatuiruočių kultūros studija Mumbajuje:

Tatuiruočių kultūros studija Mumbajuje

Tai populiari studija su įvairiais japoniškais ir senoviniais modeliais savo klientams. Daugiau informacijos galite rasti jų svetainėje adresu http://www.hakimsaalim.com/. Jis taip pat yra geriausias tatuiruočių meistras Mumbajuje.

10. „Tattoo Star Collective“:

„Tattoo Star Collective“

Tai gerai žinoma studija Mumbajuje su kūrybingais menininkais, kurie gali sukurti įvairius dizainus pagal jūsų patogumą. Daugiau informacijos apie jų kainas ir dizaino galerijos vaizdus galite gauti jų veidų knygos puslapyje adresu https://www.facebook.com/Tattoostarcollective/timeline. Tai vienas iš populiariausių tatuiruočių salonų Mumbajuje.