Gvazdikų gėlių tatuiruotės dizainas

Ar žinojote, kad gvazdikai vaidina esminį vaidmenį ankstyvojoje krikščionybėje? Taip! Gvazdikai buvo laikomi gėlėmis, išaugusiomis iš nukritusių Marijos ašarų per Jėzaus nukryžiavimą. Gvazdikų gėlių tatuiruotės yra įvairių spalvų ir taip pat yra susijusios su susižavėjimu, dėkingumu, meile ir meilės jausmu, kuris yra gražus žydėjimas.

Skaitykite toliau, kad peržiūrėtumėte geriausias gvazdikų gėlių tatuiruotes, kurios padės jums padaryti galutinį pasirinkimą kitam tatuiruočių menui.

12 geriausių gvazdikų gėlių tatuiruočių dizaino:

Marija laikoma motinos meilės archetipu pagal krikščionybę, o gvazdikų gėlių tatuiruotės išreiškia stiprios meilės asociaciją. Pristatome jums gražius dizainus, kurie gali jus išskirti:

1. Paprasta gvazdikų tatuiruotė su pavadinimu:

Gvazdikų tatuiruotė su vardu

Jei esate gerbėjas išreikšti meilę savo partneriui subtilios ir gražios tatuiruotės pavidalu, šis gvazdikų gėlių dizainas gali būti puikus pasirinkimas. Rausvai rožinė gėlė užpildyta linijomis, suteikiančiomis gėlei tikrovišką apdailą su žaliais lapais apačioje. Kitas unikalus šios tatuiruotės bruožas yra tas, kad vietoj stiebo išgraviruotas pavadinimas, pridedantis asmeninį prisilietimą.

2. Juoda ir pilka gvazdikų tatuiruotė:

Pilka gvazdikų tatuiruotė

Juoda ir pilka yra klasikiniai spalvų deriniai tatuiruotėse, kuriuos dažnai renkasi žmonės, kuriems neįdomu per daug spalvų. Ryškūs juodi kontūrai su pilkais atspalviais daro šią tatuiruotę įsimintina, nors ir maža. Ši tatuiruotė tinka tiek vyrams, tiek moterims, neatsižvelgiant į jų amžių, ir yra paprasta galimybė pirmą kartą pradedantiesiems. Taip pat galite atkurti dizainą naudodami tam tikras spalvas, o šis dizainas atrodo geriausiai, kai išgraviruotas ant riešo, pirštų.

3. Raudonųjų gvazdikų gėlių tatuiruotė ant dilbio:

Gvazdikų gėlių tatuiruotė ant dilbio

Ši šviesiai raudona gvazdikų tatuiruotė yra puikus pasirinkimas, kai norite išreikšti susižavėjimą savimi ar kuo nors kitu. Spalvų naudojimas suteikia paprastą tatuiruotę unikalią reikšmę, pakeliančią tatuiruotės grožį į kitą lygį. Žalia lapija visam modeliui suteikia kontrastingos savybės, suteikiančios jam tikrovišką pojūtį. Ši tatuiruotė geriausiai atrodo išraižyta ant dilbio, alkūnės, nugaros, blauzdos ir dažniausiai renkasi moteris.

4. Subtilus gvazdikų gėlių tatuiruotė:

Gvazdikų gėlių tatuiruotė

Ši juodai balta gvazdikų gėlių tatuiruotė užfiksuoja gėlės gražias subtilias linijas ir raštus. Drąsus ir juodas kontūras visiškai atitinka visas sudėtingas dizaino detales ir tinka abiem lytims, nepriklausomai nuo amžiaus. Galite atkurti dizainą naudodami įvairias pasirinktas spalvas. Tatuiruotės grožis išryškėja, kai ji yra išgraviruota mažo ar vidutinio dydžio.

5. Violetinė gvazdikų tatuiruotė ant rankos:

Gvazdikų tatuiruotė ant rankos

Violetinė yra dar viena spalva, kuri populiariai randama gvazdikų gėlių tatuiruotėse, vaizduojančiose jų natūralų grožį. Plonas žalias stiebas, lapai ir pumpurai nuostabiai pakelia purpurines gėles. Ši tatuiruotė puikiai atrodo, kai ją išgraviruojate ant rankos, peties, blauzdos ar sprando. Nors šis dizainas tinka tiek vyrams, tiek moterims, jaunos merginos yra labiau linkusios į jas.

6. Blizgios gvazdikų gėlių tatuiruotės šalia apykaklės kaulo:

Gėlių tatuiruotė šalia apykaklės kaulo

Tai puiki gvazdikų gėlių tatuiruotė tiems, kurie mėgsta smulkų ir patrauklų dizainą. Subtili struktūra ir žavingi spalvų deriniai ne tik išryškina tatuiruotę, bet ir įsilieja į jūsų kūną, nesukeliant per didelio šurmulio. Nors šioje tatuiruotėje naudojamos rožinės ir žalios spalvos, ji taip pat atrodo stulbinančiai monochrominiu tonu. Tokio tipo dizainus dažniausiai renkasi merginos ir jie atrodo apakinti mažais dydžiais.

7. Raudonų gvazdikų tatuiruotės krūva šone:

Raudona gvazdikų tatuiruotė šone

Čia yra graži ir unikali gvazdikų tatuiruotė, išgraviruota į krūvą. Visi žiedlapiai yra panašūs ir yra skirtingo aukščio, todėl kiekviena gėlė matoma. Ši tatuiruotė tinka tiek jaunesniems demografiniams vyrams, tiek moterims. Nors dėvėtojas šiam dizainui pasirinko krūtinės šoną, galite jį išgraviruoti ant kaklo, peties, dilbio ir geriausiai atrodo vidutinio ir didelio dydžio.

8. Geometrinė gvazdikų tatuiruotė juoda ir balta:

Gvazdikų tatuiruotė juoda ir balta

Geometriniai modeliai, pridėti prie bet kokių tradicinių tatuiruočių, suteikia jiems šiuolaikišką prisilietimą, sukuriantį naują išvaizdą. Ši gvazdikų tatuiruotė yra gražus stiliaus ir elegancijos derinys ir tinka tiek vyrams, tiek moterims, nepriklausomai nuo amžiaus. Nors tatuiruotė yra visiškai juodos ir baltos spalvos, galite ją atkurti įvairiais pasirinktais spalvų deriniais. Šis dizainas atrodo geriausiai, kai atliekamas vidutinio dydžio.

9. Gvazdikų ir drugelio tatuiruotė ant rankos:

Drugelio tatuiruotė ant rankos

Drugeliai ir gėlės eina koja kojon, nes abu yra puikus gamtos grožio atspindys. Violetinė gvazdikėlis ir mėlynas drugelis papildo vienas kitą, padidindami dizaino išvaizdą dešimt kartų. Kitas unikalus šios tatuiruotės bruožas yra tas, kad apatinė drugelio dalis yra pagaminta iš dėlionės dalių, todėl tai yra neįprastas dizainas. Jaunos merginos ir berniukai dažniausiai renkasi tokio tipo planus, o geriausiai atrodo, kai išgraviruotas vidutinio dydžio.

10. Mėlynos gvazdikų gėlių tatuiruotė:

Mėlynos gvazdikų gėlių tatuiruotė

Ši mėlyna gvazdikų tatuiruotė atrodo įspūdingai susijusi su meilės, likimo ir pagarbos jausmais. Skirtingai nuo dažniausiai pasitaikančių spalvų, tokių kaip rožinė ir raudona, ši spalva išskiria gėlę ir suteikia dėvėtojui stilingą išvaizdą. Gėlės grožį dar labiau išryškina tai, kad visame dizaine gražiai naudojama balta riba. Ši tatuiruotė yra neutrali lyčiai ir tinka visiems, nepriklausomai nuo amžiaus. Jis taip pat atrodo geriausiai, kai jį išgraviruojate nuo mažo iki vidutinio dydžio ant riešo, bicepso, kaklo, sprando.

11. Puošni gvazdikų tatuiruotė:

Gvazdikų tatuiruotė

Tai patraukli gvazdikų gėlių tatuiruotė, simbolizuojanti kažką asmeniško naudotojui. Skirtingų spalvų variantų naudojimas atgaivina visą tatuiruotę. Drugelio ir juostos su mažuoju broliu užrašymas gali simbolizuoti tatuiruotę, padarytą asmens atminimui. Šio tipo tatuiruotės dažnai skleidžia aistrą ir tinka tiek vyrams, tiek moterims. Geriausiai atrodo, kai padaryta dideliu dydžiu ir ant peties ar nugaros.

12. Rožių ir gvazdikų gėlių tatuiruotė ant šlaunies:

Rožių ir gvazdikų gėlių tatuiruotė ant šlaunies

Šlaunų tatuiruotės yra labai populiarus tarp moterų, kurios yra pakankamai drąsios, kad parodytų savo kreivas šlaunis. Unikali šios tatuiruotės savybė yra gvazdikų ir rožių derinys, kuris gražiai susilieja, sukurdamas stebėtojui magnetinį įspūdį. Nors šią spalvą galite išgraviruoti nespalvotai, akvarelės suteikia jai natūralų ir tikrovišką pojūtį. Jaunos moterys dažniausiai renkasi šias tatuiruotes, o geriausiai atrodo išgraviruotos ant šlaunies ar nugaros.

Galutinės mintys:

Kaip minėta anksčiau, manoma, kad gvazdikų gėlė atsirado iš mergelės Marijos ašarų. Pasirinkite vieną iš šiame straipsnyje minimų gvazdikų gėlių tatuiruočių dizaino, kuris dažnai siejamas su turtu, meile ir pagarba, todėl tai yra viena iš mėgstamiausių meilužių tatuiruočių. Pasirinkite savo mėgstamiausią ir nepamirškite pranešti mums, kaip šis straipsnis padėjo jums pasirinkti.