3D tatuiruotės yra vieni unikaliausių ir populiariausių šiandien egzistuojančių tatuiruočių stilių. Paprastai jie gaminami pridedant šešėlį prie tatuiruotės, kad atrodytų taip, tarsi tai būtų jūsų odos dalis ar kažkas, kas stovi ant odos.

Nuostabūs 3d tatuiruočių dizainai su reikšmėmis

Šios 3D tatuiruotės yra tos, kurias dažniausiai dėvi įžymybės ir kurias jie demonstruoja. Išsirinkti dizainą yra gana paprasta, nes yra daugybė vertybių. Kol menininkas yra įgudęs ir žino, ką daro, tatuiruotę padaręs asmuo bus patenkintas rezultatu.

3D tatuiruotės su reikšmėmis ir vaizdais:

Štai keletas geriausių 3D tatuiruočių dizainų su nuotraukomis ir reikšmėmis, skirtomis tiek vyrams, tiek moterims, išvardytos šiose pastraipose.

1. Dėlionės kūno tatuiruotė:

Šis gražus 3D kūno tatuiruotės dizainas yra baisus ir vienodai įdomus dėlionės gabalėliu ant odos, iš kurios varva kraujas. Čia parodyta, kad visas mūsų kūnas yra kaip dėlionė, ir mes iš tikrųjų galime ištraukti šio galvosūkio gabalus, tokius kaip tas, kuris daromas čia, po kurio labai aiškiai matoma raudona, vidinė oda.

Dėlionės tatuiruotė

Čia jie padarė vieną, bet jūs tikrai galite padaryti keletą, kad suformuotumėte didesnį ir įmantresnį dizainą, kuris atrodytų labai šauniai. Prie dizaino galite pridėti keletą raidžių, kurios suteiks daugiau tatuiruotės grožio.

2. Tribal Spider 3D tatuiruotės dizainas:

Tribal Spider 3D tatuiruotės dizainas

„3D Spider Tattoo“ dizainas yra paprastas pagrindinio 3D tatuiruotės meno pavyzdys. Jame pavaizduotas voras, už kurio kojų matomas ryškus šešėlis. Genčių voras atrodo tikrai šokiruojantis, nes žmonės gali pagalvoti, kad tikras voras vaikšto ant odos.

3. Drugelio 3D tatuiruotės mergaitėms:

Drugelio 3D tatuiruotės mergaitėms

3D drugelių tatuiruočių dizainas yra moteriškas, stilingas ir vertinamas visų. Jei norite, kad pečiai atrodytų taip, tarsi ant jų sėdėtų drugelis, tai galima padaryti tiesiog injekcijos ar šešėlio pagalba. Jie yra populiarūs ir tikriausiai vieni iš labiausiai paplitusių 3D tatuiruočių dizainų. Šio tipo 3D tatuiruotės dizainas puikiai tinka mergaitėms, kurios pamišusios dėl mažų būtybių.

4. Chameleono 3D tatuiruočių menas:

Chameleono 3D tatuiruotės menas

„Chameleon 3D“ tatuiruotės yra nepaprastai unikalios ir viena geriausių tatuiruočių dizaino. Tai atrodo taip tikra, tarsi tikras chameleonas liptų tau ant nugaros. Tatuiruočių meistras ją paruoš taip, kad šešėliai, išraiška ir spalvos atrodytų gyvi ir ryškūs.

5. Fotoaparato 3D tatuiruotės:

Fotoaparato 3D tatuiruotės

„Camera 3D Tattoo“ dizainas yra keletas gerai apibrėžtų ir stilingų tatuiruočių. Jie atrodo protingi ant odos. Fotoaparatą padarė tatuiruočių meistras taip, kad žmonės bus priversti apgauti, kad fotoaparatas iš tikrųjų yra tikras.

6. „Converse Or Shoes 3D Tattoo Designs“:

„Converse Or Shoes“ 3D tatuiruotės dizainas

Batai 3D tatuiruotės iš tiesų yra labai skirtingos, unikalios ir iš karto išleistos. Jie atrodo tokie natūralūs ir tikri, nors yra tikri. Šios tatuiruotės tikrai parodo tikrąją 3D tatuiruočių magiją. Galite tatuiruoti kai kuriuos firminius pavadinimus ant kojų kartu su batais.

7. Atidarymo „Cool Cool 3D“ tatuiruotės:

Atviros „Eye Cool 3D“ tatuiruotės

„3D Eye Tattoo“ dizaino atidarymas yra keletas labiausiai šokiruojančių tatuiruočių, kurias galima pamatyti vėlai. Jie atrodo baisiai ir buvo įvertinti kaip vienas geriausių 3D tatuiruočių dizainų, kuriuos galima pamatyti vėlai. Tatuiruočių meistras čia mums parodo kiekvieną akies obuolio detalę, įskaitant blakstienas, spalvas ir vyzdžius, o akis supanti oda yra tokia šauni.

8. Paveikslų veidų 3D tatuiruotės:

Paveikslų veidai 3D tatuiruotės

„Picture Faces“ 3D tatuiruotės atrodo tikrai stilingai, madingai ir gražiai. Jie yra skirtingų spalvų ir paprastai susideda iš asmens ar asmens. Kiekviena minutė yra gerai pateikta, įskaitant šešėlius ir žmogaus aplinką. Tai suteikia tatuiruotei labai tikrovišką išvaizdą ir iš tikrųjų yra viena iš unikaliausių tatuiruočių, kurias galima pamatyti vėlai.

9. Helovyno 3D tatuiruotės moterims:

Helovino 3D tatuiruotės moterims

Helovinas yra labai dažna proga žmonėms pasidaryti tatuiruotes. Kadangi Helovino tema yra gąsdinti kitus, kai kurie žmonės pasirūpina, kad tatuiruotės atliktų darbą už juos. Šios nuostabios Helovino tatuiruotės paprastai būna baisios ir labai skiriasi nuo kitų 3D tatuiruočių. Tačiau jie yra labai unikalūs ir patinka daugeliui žmonių šiandien.

10. Kūdikio ranka:

Kūdikio rankos 3D tatuiruotė

Jūs gausite daugybę variantų, jei mėgstate 3D dizainą ir norite gauti vieną iš tokių rašalų ant savo kūno. Tai labai gražus ir mielas 3D tatuiruotės dizainas, kuriame kūdikio ranka yra susieta taip, kad atrodo, kad kūdikis iš tikrųjų liečia jūsų ranką. Paprastai tai daro mylintys tėvai, kurių dydis yra mažylio rankos. Tokiu būdu jie gali užklijuoti momentą, kai kūdikis palietė juos maža ranka, ir taip pat paliečia savo kūdikius, kad ir kur jie judėtų.

11. 3D laikrodžio dizainas:

Yra posakis, kad „laikas ir potvynis nelaukia nieko“, ir mes esame čia, norėdami metaforiškai įrodyti šį posakį. Tai yra vienas iš protingiausių 3D tatuiruočių dizaino sąraše ir rodo laikrodį, ištrauktą grandine ir sukurtą su didelėmis žvaigždėmis.

3D laikrodžio tatuiruotės dizainas

Tai švarus dizainas ir parodo laikrodžio rodykles, fiksuotas tam tikroje padėtyje, o tai reiškia, kad galime sustabdyti laiką pagal savo norą. Tam gali būti ir kita prasmė, kai galime pasakyti, kad mes patys susikuriame savo laiką ir padarome jį geru, o ne kaltiname blogus laikus dėl visų blogų dalykų, kurie nutinka mūsų gyvenime.

12. 3D popieriaus tatuiruotės dizainas:

Viena iš nuostabiausių 3D tatuiruočių mergaitėms ir vaikinams yra nepaprastai protinga ir įspūdinga. Šie dizainai įrodo tatuiruočių meno svarbą ir aukštus įgūdžius, kurių reikia norint juos išspręsti.

Popieriaus tatuiruotės dizainas

Čia visa ranka padaryta taip, kad parodytų, jog paslėpėte kai kurias naujienas ir pranešimus kūno viduje, o jos dalys gali būti parodytos po to, kai oda suplyšta kaip audinys. Tai sukuria daug įtampos, nes kiekvienas nori pažvelgti į tai, kas parašyta tatuiruotės viduje, ir tai gerai tarnauja tikslui, nes tema, žinoma, yra „slapta žinutė“.

Šiais laikais pyktis kyla dėl 3D meno ir dizaino, taip pat ir dėl tatuiruočių. Tai labai techniška ir protinga meno forma, o 3D kūno tatuiruotės atrodo labai novatoriškai ir įspūdingai visiems.