Tatuiruotės buvo sukurtos dešimtmečius, kad atspindėtų simbolinį jos vaizdavimą, ir buvo tatuiruotės ant bet kurios kūno dalies. Vis dėlto žmonės tampa sąmoningi ir nori rašalu rašyti tokį kiekį, kuris dar labiau pagerintų jų išvaizdą ir atrodytų seksualiau bei žaviau. Šonkauliai ar šonkauliai yra jausmingiausia kūno dalis ir gana jautri vieta. Tatuiruočių kūrimas ant šonkaulių yra puikus delikatesas ir atrodo labai patraukliai, jei kai kurie drąsūs piešiniai yra nupiešti sudėtingai ir tinkamai.

15 geriausių šonkaulių tatuiruočių mergaitėms ir berniukams – seksualiausi dizainai ir idėjos:

Pažvelkime į 15 geriausių šonkaulių tatuiruočių dizaino tipų:

1. Nuostabus šoninių šonkaulių tatuiruočių dizainas:

Geriausi šonkaulių tatuiruočių dizainai

Kadangi lotoso žiedų ekranai yra žinomi ir mėgstami žmonių dėl savo nuostabios išvaizdos, gėlė auga purviname vandenyje, tačiau vis dar yra tyra. Panašiai moterys, vaizduojančios šią tatuiruotę, nori parodyti lotoso gėlės savybes ir turėti tokią gražią vidinę širdį.

2. Įkvepianti tatuiruotė ant šonkaulių:

Įkvepiantis šonkaulių narvo tatuiruotės dizainas

Šonkaulis yra vieta, kurią galima paslėpti nuo kito ir matyti, jei to norite. Čia dėvėtojas užrašė stipriausius pasaulio žodžius, tarsi norėtų pranešti, kad ką nors įsimylėjo.

3. Lėktuvo mažų šonkaulių tatuiruočių dizainas:

Lėktuvo mažų šonkaulių tatuiruočių dizainas

Tai yra patraukliausias ir žaviausias tatuiruotės dizainas ant šonkaulių, kur eskizuojamas lėktuvas, puikus būdas parodyti, kad žmogus mėgsta keliones ir mėgsta nuotykius. Maži taškeliai ir juodas rašalas suteikia dizainui daugiau švytėjimo. Jei kas nors nori išvengti šonkaulių tatuiruotės skausmo, jie gali pasirinkti šį mažą ir paprastą dizainą.

4. Stulbinantis moterų šonkaulių tatuiruočių dizainas:

Įspūdingas moterų šonkaulių tatuiruočių dizainas

Tai dar vienas ryškus ir drąsus tatuiruotės dizainas, kurį gali pritaikyti tiek vyrai, tiek moterys, ir pabrėžiama, kad asmens veiksmai prieštarauja visuomenės įstatymams ir yra maištingi, bandydami savo veiksmais sukelti neramumų visuomenėje.

5. Suplėšytos odos šonkaulių narvo tatuiruotės dizainas:

Suplėšytos odos šonkaulių narvo tatuiruotės dizainas

Tatuiruotė kuriama taip meniškai, kad parodytų, kad vyro oda yra suplėšyta, o iš jos išsiskiria glazūra. Tatuiruotės šonkaulių dizainas suteikia žmogui tikrovišką išvaizdą ir tęsiasi į šonus, suteikdamas mačo išvaizdą.

6. Smailus šonkaulių narvo tatuiruotės dizainas:

Smailus šonkaulių narvo tatuiruotės dizainas

Kai kurie žmonės, nepaisydami kliūčių ir pavojų, toliau juda gyvenime ir pasiekia sėkmės visose srityse, nesvarbu, ar tai būtų gyvenimo situacija. Lygiai taip pat maža rodyklė suprojektuota su begalybės simboliu, o tai reiškia, kad rodyklė judės kryptimi, kol pasieks savo tikslą.

7. Nuostabus vyrų šonkaulių tatuiruočių dizainas:

Nuostabus vyrų šonkaulių tatuiruočių dizainas

Tai stulbinantis ir nuostabus dizainas, kuriame genčių ponios įvaizdis vaizduojamas meniškai, apimantis visus žmogaus šonkaulius ir šonus. Plunksnų karūna suteikia dizainui žavesnį vaizdą.

8. Šonkaulių kaukolės tatuiruotės dizainas:

Šonkaulių kaukolės tatuiruotės dizainas

Tai paprastas tatuiruotės dizainas, eskizuotas ant šonkaulių, kur kaukolė yra išskirtinai išdėstyta ir suteikia nuostabų vaizdą. Kaukolės tatuiruotė nuolat primena žmogui, kad mirtis gali ateiti bet kurią akimirką, todėl mėgaukitės kiekviena savo gyvenimo akimirka ir mėgaukitės ja iki galo.

9. „Freedom Rib Cage Tattoo Design“:

„Freedom Rib Cage“ tatuiruotės dizainas

Kai kurie žmonės mėgsta likti kaip laisvi paukščiai ir norėtų gyventi savo gyvenimą kaip paukščiai, kurie be jokių apribojimų juda iš vienos vietos į kitą ir skrenda aukštai be jokių nustatytų ribų ir apribojimų. Šis vaizdas vaizduoja tą patį mąstymo procesą kaip ir dėvėtojas. Jis svajoja gyventi tokį gyvenimą.

10. Žavingas moterų šonkaulių tatuiruotės dizainas:

Žavingas moterų šonkaulių tatuiruočių dizainas

Tai puikus tatuiruotės dizainas žmonėms, kurie mėgsta mažus ir įmantrius dizainus. Jie net žavisi grožiu paprastu dizainu ir netgi vertina juos vaizduodami. Čia yra nedidelis žiedpumpuris su kai kuriais lapais, idealiai tinkantis žmogui, kuris tiki paprastais metodais ir gali greitai pasiekti tokią minimalistinę išvaizdą.

11. Pasakų šonkaulių narvo tatuiruotės dizainas:

Šonkaulių narvo tatuiruotės dizainas

Trikampis yra paprasta geometrijos schema, turinti gilią simbolinę prasmę, kurioje trys kampai vaizduoja tris gyvenimo trejybes ir įvykius aplink jį. Šis vaizdas vaizduoja šventą dėvėtojo protą.

12. Plūduriuojančio šonkaulio narvo tatuiruotės dizainas:

Plūduriuojančio šonkaulio narvo tatuiruotės dizainas

Kai kurie žmonės turi ambicijų tapti jūreiviais, o dėl neaiškumų jų svajonė negalėjo pavirsti sėkme. Čia nupieštas didelis laivas, apimantis šonkaulius šonuose, suteikiantis dangišką išvaizdą tatuiruočių mylėtojui ir puikus ir paprastas būdas nupiešti savo jausmus juos piešiant.

13. „Dream Catcher“ šonkaulių narvo tatuiruotės dizainas:

„Dream Catcher“ šonkaulių narvo tatuiruotės dizainas

Tai vienas jausmingas ir neįtikėtinas tatuiruotės dizainas, nupieštas ant šonkaulių, kur nupieštas svajonių gaudyklės dizainas, kad visi blogi sapnai ir košmarai būtų nutolę nuo dėvėtojo, o raminantys sapnai sklinda jo miego metu..

14. Gražus šonkaulių narvo tatuiruotės dizainas:

Gražus šonkaulių narvo tatuiruotės dizainas

Daugelis tatuiruočių mėgėjų dievina vaizdingą dizainą, kuris yra simboliškas ir turi gilią, liečiančią prasmę. Čia dėvėtojas ant šoninių šonkaulių sukūrė vyšnių žiedų tatuiruotę, bandydamas pavaizduoti, kad šis medis rodo pavasario sezono atėjimą, o laikas švęsti ir skleisti laimę visame pasaulyje.

15. Įspūdingas šonkaulių narvo tatuiruotės dizainas:

Įspūdingas šonkaulių narvo tatuiruotės dizainas

Šis tatuiruotės dizainas rodo nešiojamojo proto sulaikymą ir kas žino šio stebuklingo žodžio kerėjimo magiją. Šis stebuklingas žodis gali įnešti ramybę į jūsų gyvenimą. Visą gyvenimą galite gyventi sudėtingą ir laimingą gyvenimą.

Galutinės mintys:

„Rib Cage“ tatuiruočių dizainas yra įvairių formų ir dydžių ir gali būti pavaizduotas bet kokiu stiliumi, kuriuo norite gauti tokią įspūdingą išvaizdą. Asmuo gali parodyti bet kokį formatą-nuo itin modernaus dizaino iki tradicinių metodų, kurie jums labiausiai patinka. Tiek berniukai, tiek mergaitės juodos spalvos rašalu ar spalvingu būdu gali eskizuoti šonkaulių tatuiruotes pagal savo pasirinkimą ir idėjas.