Dažniausiai anglų kalba vartojamas polineziečių kalbos žodis yra tatuiruotė. Kada ir kaip žodis „tatuiruotė“ buvo pradėtas vartoti, yra daugelio diskusijų tema, tačiau neabejotina, kad tai yra Polinezijos žodžio „Tatua“ modifikacija. Taigi Samoa tatuiruotės iš tikrųjų yra originalios tatuiruotės. Jų dizainas paprastai yra gentinis, jie visada yra juodi ir nespalvoti. Tačiau jie visada sugeba atrodyti išskirtinai ir sudėtingai.

Samoa tatuiruočių dizainas

Samoa tatuiruotėse yra daug kriauklių. Tai daugiausia vėžlių kiautai, atspindintys ilgaamžiškumą, vaisingumą, sveikatą ir ramybę. Kitais atvejais jame rodomos jūros kriauklės, simbolizuojančios skydus, apsaugą ir intymumą. Jie taip pat naudoja „Markeso kryžių“, kuris simbolizuoja subtilią pusiausvyrą tarp skirtingų gamtos elementų. Yra keletas kitų tipiškų simbolių, kuriuos naudoja Samoa tatuiruotės. Šios tatuiruotės paprastai yra plačiai paplitusios ir apima didelį jūsų kūno ilgį.

Samoa tatuiruočių reikšmės ir vaizdai vyrams ir moterims:

Samoa tatuiruotė yra puikus viso kūno dailės pavyzdys. Jei esate karys, kovotojas iš prigimties, turėtumėte eiti į Samoa gamtą. Šiame straipsnyje mes turime geriausių Samoa tatuiruočių dizaino kolekcijos sąrašą su nuotraukomis ir prasme jums.

1. Samoa tatuiruotė iškirpte:

Samoa tatuiruotė iškirpte

Kokia vyriška išvaizda yra šis Samoa dizainas. Išvaizda primena senovės karius. Yra veidas, panašus į šventą saulę, kuris garbinamas, o kiti iškirptę dengiantys piešiniai suteikia imperijos jausmą. Imtynininkams ar vyrams, mėgstantiems karą ir muštynes, būtų malonu rašyti tokias sukurtas Samoa tatuiruotes, kad parodytų savo vyrišką jėgą.

Samoa kultūros šaknys, Tatau menas yra ne tik puošmena, bet ir simbolizuoja vyriškumą bei genčių faktus. Tai parodo esmines samoa genties perėjimo apeigas. Tam tikra prasme tai taip pat suteikia papuošalų dizainą. Iškirptė alkūnės yra taip nuostabiai išraižytos vaizduojamojo meno, kuri primena papuošalą. Kontūrai suteikiamas neryškus atspalvis, kuris suteikia reljefinį dizainą, panašų į 3D modelį.

2. Įstrižainės kūno tatuiruotės:

Įstrižos kūno tatuiruotės

Mes visi matėme daugybę viso kūno ir nugaros dizaino, kai kalbama apie Samoa stiliaus tatuiruotes, taip pat daug krūtinės ir kojų dizaino, tačiau šis labai skiriasi nuo kitų. Tai gali būti vertinama kaip vienas stilingiausių Samoa genčių tatuiruočių dizaino, o padėtis čia yra pliusas.

Čia visa konstrukcija atliekama priekinėje kūno dalyje ir yra įstrižai paskirstyta iš vieno kampo į kitą. Tai turtingas dizainas, todėl jis apima didžiąją kūno dalį, tačiau taip pat atrodo taip tvarkingai ir švariai.

3. Samoa gėlių tatuiruotės dizainas ant rankos:

Gėlių tatuiruotės dizainas

Gėlių dizainas suteikia mums daug galimybių rinktis net tada, kai kalbame apie genčių ar Samoa tatuiruotes. Nebūtina, kad ant jūsų kūno būtų rašoma rožė, nes norite gėlių rašto. Jei atidžiau pažvelgsite į šią samojietišką tatuiruotę, abiejose jos pusėse rasite hibiską su juostelėmis iš Samoa, kad gražiai padengtumėte viršutinę dilbio dalį. Įprasti Samoa modeliai atrodo labai protingai ir grafiškai, ir tai yra šaunu tiek vyrams, tiek moterims.

4. Paprasta Samoa tatuiruotė ant nugaros:

Paprasta-Samoa tatuiruotė

Tai paprastas ir blaivus dizainas tarp Samoa tatuiruočių. Apskritimo ribose esantis raštas simbolizuoja vandenyno bangas, o viršutinį apskritimo ratą sudaro ryklio dantų raštas. Panašiai visi polinezietiškos tatuiruotės modeliai reiškia tą ar kitą dalyką, kuris yra tradicinio įsitikinimo dalis.

Ši apskrito Samoa tatuiruotė dėl savo paprastumo atrodo gerai tiek vyrams, tiek moterims. Tamsus rašalo raštas pabrėžia jo grožį. Šis Samoa tatuiruotės dizainas gali būti pagamintas ir ant nugaros. Šiuolaikinė Samoa tatuiruotė apima šį modelį. Šiuolaikiniai Samoa dizainai apima geometrines figūras, apskrito dizaino, išskyrus tradicines Polinezijos aštrių briaunų formas.

5. Plunksnuota moteriška samoa tatuiruotė:

Plunksnuota moteriška samoa tatuiruotė

Koks gražus raštas. Bet kuriai merginai patiks dizainas iš pirmo žvilgsnio. O kodėl tik merginos? Berniukai norėtų pažvelgti į tokią gražiai be nugaros tatuiruotę dėvinčią merginą. „Samoan Tattoo“ turi nuostabius derinius su prasmingais modeliais, sukuriančiais plunksną.

Žmonės visame pasaulyje, kuriems įtakos turi Samoa kultūra, dažnai prideda simbolių, susijusių su gamta, įskaitant drugelius, paukščius, vėžlius, ryklio dantis, plunksnas ir tt. Tačiau žmonės išgyvena skausmą dėl savo aistros.

6. Samoa stuburo tatuiruotė mergaitėms:

Samoa stuburo tatuiruotė mergaitėms

Tai dizainas, einantis per visą stuburą ir formuojantis jo struktūrą naudojant tipiškus Polinezijos simbolius. Šių simbolių surinkimas tęsia skirtingas reikšmes. Tačiau žiūrint pasauliečiui tai atrodo kaip gražus jūsų stuburo piešinys.

7. Samoa pėdų tatuiruotė moterims:

Samoa pėdų tatuiruotė moterims

Tai gėlių raštai su kitais tipiškais Polinezijos simboliais. Dėl gėlių jis atrodo moteriškesnis, todėl šiuos tatuiruočių dizainus renkasi tik moterys

8. Samoa dilbio tatuiruotė:

Samoa dilbio tatuiruotė

Ši tatuiruotė tinka jūsų dilbiui kaip išskirtinė juosta. Tai atrodo kaip koks ornamentas, kurį dėvėtų senieji Egipto faraonai. Jis turi tą pačią išvaizdą kaip ir kitos Samoa tatuiruotės, tačiau tai reiškia, kad ir kokie simboliai jame yra.

9. Samoa krūtinės tatuiruotės rankovių dizainas:

Samoa krūtinės tatuiruotė

Kadangi geriausi Samoa dizainai yra tie, kurie apima ir apima plačias sritis, tai galima lengvai išvardyti tarp geriausių Samoa tatuiruočių dizaino. Čia viršutinė krūtinės dalis yra gražiai dažyta labai tvarkingai, taip pat maskuoja tonizuotos krūtinės raumenis.

Ypač šis dizainas yra drugelio versija su daugybe genčių modelių, kad ji atrodytų labai skirtingai ir novatoriškai. Užtemdytos dalys ir linijos visa tai atrodo taip techniškai ir sunku patikėti, kad tai tik žmogaus rankos darbas.

10. Samoa vėžlių tatuiruotės dizainas:

Samoa vėžlių tatuiruotės dizainas

Samoa kultūros vėžlys yra svarbus gyvūnas. Apskritai tai simbolizuoja ilgaamžiškumą, sveikatą ir ramybę. Vėžlių kriauklės dažniausiai naudojamos Samoa tatuiruotėse.

11. Samoa visos kojos tatuiruotė vyrams:

Samoa pilnos kojos tatuiruotė vyrams

Tokia tatuiruotė tęsiasi per visą blauzdos raumenų ilgį. Jame yra visi tipiški Polinezijos vandenyno simboliai, žuvys ir pan. Puikus samoa tatuiruočių įgūdis yra puikus būdas surinkti skirtingus simbolius, kad jie susilietų vienas su kitu ir pasirodytų kaip gražus dizainas!

12. Samoa nugaros tatuiruotės dizainas:

Samoa nugaros tatuiruotės

Tai yra sudėtingas skyrius, jei norime išsamiai sužinoti Samoa tatuiruočių dizainą ir reikšmes, tačiau tai taip pat labai įdomu. Iki šiol matėme daug nugaros tatuiruočių, tačiau šios Samoa tatuiruotės atrodo drąsiau nei daugelis kitų. Tai yra į karį panašios tatuiruotės ir vaizduoja daug drąsos, kuri paprastai būna Samoa genčių tatuiruotėse. Tokia tatuiruočių išvaizda suteikia puikias galimybes vyrams, mėgstantiems platų dizainą, puikuotis nugara.

13. Apskritimo Samoa tatuiruotės:

Apskritos Samoa tatuiruotės

Visada yra skirtumas tarp katalikiškų tatuiruočių dizaino ir kitų, tačiau neteisinga, jei manote, kad kryžius naudojamas tik ankstesniame. Šioje Samoa tatuiruotėje pamatysite, kad viduryje yra apskritas raštas ir kryžius, tačiau šis kryžius yra labiau genčių kryžiaus simbolis, o ne katalikų kryžius. Šioje mažoje tatuiruotėje taip pat yra daugybė kitų simbolių ir dizaino. Ši tatuiruotė yra labai tvarkinga ir švari, todėl ją galima padaryti bet kurioje kūno vietoje.

14. Plunksnų Samoa tatuiruotė:

Plunksnų Samoa tatuiruotė

Kai mes kalbame apie Samoa tatuiruočių dizainą, mes kalbame ne tik apie genčių dizainą ir karių atspaudus. Yra daug kitų Samoa dizaino variantų, tokių kaip šis. Tai plunksnų tatuiruotė su tomis pačiomis Samoa kreivėmis ir atspaudais plunksnos viduje.

Čia labai gerai matomas įgūdžių lygis su visomis sudėtingomis kreivėmis ir simboliais, ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl Samoa tatuiruotės garsėja visame pasaulyje, jos atrodo taip grafiškai, o matavimai yra tokie tobuli visais atžvilgiais.

15. Samoa genties pečių tatuiruotė:

Samoa genties pečių tatuiruotė

Ši rūšis apima visą jūsų mentę ir didelę viršutinės bicepso dalį. Jame yra įprasti simboliai su sūkuriais ir spiralėmis, kad užpildytumėte spragas. Vandenyno simboliai dažnai padeda atlikti šią užduotį. Vandenynas Samoa kultūroje simbolizavo mirtį kitam pasauliui, nes Samoa žmonės tikėjo, kad vandenynas yra ten, kur einama po mirties.

16. Samoa visos rankos tatuiruotė:

Samoa visos rankos tatuiruotė

Tokia tatuiruotė tęsiasi per visą ranką. Tai tarsi tatuiruotė su rankovėmis. „Samoan Tattoo“ atrodo kaip šarvų dalis, kurią galite dėvėti. Jis pasižymi tipiškais Polinezijos simboliais ir atrodo taip pat puikiai, kaip ir visos kitos Samoa tatuiruotės.

 

17. Samoa Tattoo Sun On Arm vyrams:

Samoa Tattoo Sun On Arm vyrams

Saulė yra daugelio Samoa tatuiruočių dalis. Paprastai jie pridedami prie kitų tipiškų simbolių, kad išreikštų svarbias reikšmes. Saulė Samoa kultūroje reiškia turtus, ryškumą, didybę ir lyderystę. Tai yra bendresnė saulės prasmė. Tačiau tai galima pakeisti naudojant kitus simbolius ir dizainą. Naudojami spinduliai ar saulės išraiškos ir pan. Yra svarbūs veiksniai, lemiantys, ką tatuiruotė iš tikrųjų simbolizuoja.

18. Samoa veido tatuiruotės dizainas:

Samoa veido tatuiruotės dizainas

Ši tatuiruotė eina per veidą ir kaklą. Tai suteikia bauginančią senovės kario išvaizdą. Jame yra tokie simboliai kaip ietis, rodanti drąsą ir kario įgūdžius, ir „enata“ – tai polinezietiškos žmogaus formos, vaizduojančios dievą ir jo galią..

19. Tradiciniai Tiki veido modeliai Samoa tatuiruotėje:

Tradiciniai Tiki veido modeliai Samoa tatuiruotėje

Tai yra vienas iš originalių Samoa tatuiruotės dizainų, sukurtų pagal Polinezijos tradiciją. Šios tatuiruotės dizainą sudaro veidas, kurio dizainas yra pavadintas „Tiki“ modeliais, o kiti prie jo prisijungiantys modeliai pagal tradiciją reiškia skirtingai. Skirtingiems modeliams, pagamintiems iš skirtingų kūno dalių, yra specifiniai pavadinimai.

Pavyzdžiui, daugybė dizaino eilučių, užpakalinėje dalyje esanti forma, skiriasi nuo visuomenėje pripažinto asmens pobūdžio. Tarkime, vėžlys, jūros kriauklės, žmogaus veidas, kaukolė; ryklio dantys, pelė, vandenyno bangos ir kt. yra pagrindiniai ir labai naudojami modeliai.

Taigi Samoa tatuiruočių dizainas čia skiriasi nuo genčių tatuiruočių dizaino, o tai yra labai dažnai daroma klaida, taip pat sužinojome, kad gali būti šimtai šių tatuiruočių veislių, iš kurių galime pasirinkti geriausius.

Taigi čia yra gražūs Samoa tatuiruočių dizainai, kurie atitinka Polinezijos kultūrą. Vyrai ir moterys dažniausiai renkasi Samoa dizainą, nes iš tolo atrodo labai gražiai ir džiugina akis. Galite kreiptis į profesionalų tatuiruočių kūrėją, kuris žino Polinezijos kultūros istoriją ir žino apie įvairius modelius, įtrauktus į tradiciją, nes ji apibūdina kažką savito..

Žmonės, turintys kietą prigimtį, galintys pakelti skausmą ir sunkumus, patenka į tokį pasirinkimą. Yra net merginų, kurios renkasi sunkų dizainą, kai išgyvena sunkų gyvenimo laikotarpį. Tatuiruotės atspindi žmogaus proto mintis, todėl atitinkamai pasirinkite savo tatuiruotę.