Kaukolės tatuiruočių istorija ir religinė reikšmė: Kaukolės tatuiruotė yra dar vienas tatuiruotės dizainas, išlaikęs laiko išbandymą. Kaukolės tatuiruotės dizainas gali būti datuojamas pačios tatuiruotės istorija. Unikalios kaukolės tatuiruotės buvo naudojamos įvairiose kultūrose ir gentyse, siekiant perduoti mirties, triumfo ir maišto žinutes. Šios nuostabios kaukolės tatuiruotės pastaruoju metu įgijo trauką kitomis formomis, pavyzdžiui, Meksikos kultūros kaukolės saldainių tatuiruotėmis. Kaukolės tatuiruotė taip pat turi reikšmės religiniame kontekste. Krikščionybėje jis simbolizuoja amžinybę ir mirties tikrumą. Šiame straipsnyje apžvelgsime šių nuostabių kaukolės tatuiruočių pasaulį.

Kaukolės vaizdas turi visuotinį vaizdą. Nesvarbu, iš kur atvykstate, iškart žinosite, kad kaukolė reiškia mirtį ir pavojų. Galbūt tai yra priežastis, kodėl kaukolės tatuiruotės dizainas išlieka vienas seniausių ir plačiausiai naudojamų. Vyrams ir moterims vienodai patinka kaukolės tatuiruotė. Pastaruoju metu kaukolės tatuiruotė labai pasikeitė. Tai ne tik.

Kaukolės tatuiruotės dizainas su geriausiomis nuotraukomis

Kaukolės yra neatskiriama daugelio tatuiruočių dizaino dalis. Nors kaukolės tatuiruotė turėtų atstovauti irimui ir mirčiai, ji dažniausiai naudojama dėl išvaizdos, o ne dėl jų simbolinės reikšmės. Vienas iš labiausiai ieškomų tatuiruočių dizainų, sukurtų atrodyti šauniai. Nors kaukolės forma ir forma yra tipiška ir jos negalima daug sujaukti, vis tiek galite pridėti keletą variantų prie kaukolės tatuiruotės dizaino! Čia yra devyni geriausi kaukolės tatuiruočių dizaino variantai, kuriuos galite pasirinkti.

Kaukolės tatuiruotės dizainas visada buvo labai šaunus tarp visos kartos. Įvairūs dizainai, pritvirtinti, suteikia nuostabų efektą kaukolės tatuiruotėms. Neseniai tatuiruočių mėgėjams į akis krito „Harley Davidson“ tatuiruotės su kaukole.

Didelių ir mažų kaukolių tatuiruotės vyrams ir moterims:

Toliau pateikiami populiariausi ir prasmingiausi kaukolės tatuiruotės dizainai su vyrų ir moterų vaizdais.

1. Mirtina kaukolės tatuiruotė su puse rankovių:

paprasta kaukolės tatuiruotė

Šį kaukolės tatuiruotės variantą daugiausia atlieka žmonės, pasirengę susidurti su bet kokiu pavojumi. Šios tatuiruotės reikšmė reiškia pavojų ir mirtį. Šio tipo tatuiruotes pirmiausia mėgsta dviratininkai. Kaip apibrėžia tatuiruotė, dviratininkai lenktyniaudami visada rizikuoja savo gyvybe. Taigi ši tatuiruotė jiems labiausiai tinka. Jį taip pat vykdo vyrai, norintys pavojų savo priešams. Tamsus ir šviesus atspalvis papildo jo unikalumą, o iš kaukolės kylantys ragai – pavojingą išvaizdą.

 • Geriausiai tinka: Deganti kaukolė yra maišto ir pavojaus ženklas, todėl tai tinka vyrui.
 • Pageidautinas rašalas: Juoda ir ruda.
 • Kur: Šios blogos kaukolės tatuiruotės reikalauja tinkamo paviršiaus ploto, o ranka tam puikiai tiktų.
 • Dydis: Nuo vidutinio iki didelio.
 • Odos atspalvis: Sąžiningas ar kviečių.

2. Piratų kaukolės tatuiruotė:

kaukolės tatuiruotės vaizdai

Tai viena populiariausių šių dienų kaukolės tatuiruočių. Šios tatuiruotės prasmė yra gyventi be taisyklių. Šį kaukolės tatuiruotės dizainą atlieka piratų mėgėjai ir jis simbolizuoja gyvenimo meną pagal savo taisykles. Tokio tipo tatuiruotes traukia žmonės, kurie nemėgsta gyventi pagal kitų įsakymus ir turi savo normas gyventi laimingai ir linksmai.

 • Geriausiai tinka: Vyrai ir moterys, kurie širdyje maištauja ir plaukia prieš atoslūgį, turėtų pasidaryti šią piratų kaukolės tatuiruotę.
 • Pageidautinas rašalas: Šiai tatuiruotei buvo naudojamos kelios spalvos, juoda dominuoja daugumoje piratų kaukolės tatuiruočių.
 • Kur: Rankos ar krūtinė.
 • Dydis: Nuo vidutinio iki didelio.
 • Odos atspalvis: Sąžininga ar kvepianti veido spalva.

3. Genties kaukolės tatuiruočių menas vyrams:

geriausios kaukolės tatuiruotės

Šio tipo genties kaukolės tatuiruotes plačiai atlieka. Žmonės, įkvėpti genčių kastų dizaino, yra tie, kurie labai atlieka šią tatuiruotę. Tatuiruotę taip pat galima modifikuoti naudojant skirtingus genčių geometrinius dizainus šalia kaukolės, kad pridėtų jos nuojautos. Genčių kastai tokia kaukolės tatuiruotė buvo mirusių artimųjų prisiminimų ženklas ir vaiduokliškų pasirodymų ženklas. Paprastai jis yra tamsiai juodos spalvos, tačiau kai kurie madingi žmonės taip pat naudoja spalvas, kad būtų patrauklesni.

 • Geriausiai tinka: Tai genčių kaukolės tatuiruotė yra griežta, o tai reiškia, kad kiekvienas potėpis ir kreivė turi tam tikrą reikšmę ir yra viena iš puikių kaukolės tatuiruočių idėjų vaikinams.
 • Pageidautinas rašalas: Plačiai naudojamas juodas rašalas.
 • Kur: Ant rankų, siekiančių iki alkūnės.
 • Dydis: Nuo vidutinio iki didelio.
 • Odos atspalvis: Šviesios ar kviečių spalvos veido.

4. Meninė gėlių kaukolės tatuiruotė ant rankos:

kaukolės rankos tatuiruotė

Šis mielas kaukolės tatuiruotės dizainas yra kūrybiškesnis ir meniškesnis. Tai sudaro kaukolę naudojant gėles. Taigi jis turi naujoviškesnį meną. Atrodo gražiai ir vaizdingai, todėl moterys pasirenka daugiau. Gėlės gali būti spalvotos arba vienspalvės. Gėlės, kylančios iš kaukolės akių, simbolizuoja meilę ir aistrą.

Šis mielas kaukolės tatuiruotės dizainas yra kūrybiškesnis ir meniškesnis. Tai sudaro kaukolę naudojant gėles. Taigi tai novatoriškesnis menas. Tai viena iš tų gražių kaukolės tatuiruočių, kurias gali turėti moteris. Gėlės gali būti spalvotos arba vienspalvės. Iš kaukolės akių kylančios gėlės simbolizuoja meilę ir aistrą. Įvairūs šios tatuiruotės gėlių piešiniai papildo jos grožį, turėdami daug reikšmių, pvz., Rožė reiškia meilę, lelija- ramybę ir pan..

 • Geriausiai tinka: Gėlių išdėstymas šioje kaukolės gėlių tatuiruotėje turi reikšmę ir ją gali pasirinkti moteris.
 • Pageidautinas rašalas: Plačiai naudojamos kelios spalvos.
 • Kur: Tai viena iš tų kaukolės dilbio tatuiruočių, kurias reikia parodyti.
 • Dydis: Vidutinio ir didelio dydžio tatuiruotė.
 • Odos atspalvis: Sąžininga ar kvepianti veido spalva.

5. Kaukolės poros tatuiruotė su drugeliais ant nugaros:

Kaukolės poros tatuiruotė su drugeliais ant nugaros

Ši kaukolės tatuiruotė, nors ir atšaldanti, yra labai romantiška. Jį daugiausia sudaro dvi kaukolės: vienas patinas ir viena patelė. Skirtumas tarp jų lyties išryškėja pridėjus specifinių puošmenų. Jie rodomi apsikabinę vienas kitą su juos supančiais paukščiais ar gėlėmis. Jei šis dizainas bus sukurtas tinkamai, visa tai atrodys gražiai, romantiškai ir tuo pačiu nuostabiai įkvepiančiai. Atrodo, kad tai išreiškia faktą, kad tas, su kuo padarei tą tatuiruotę, bus su tavimi amžinai. Dar ilgai po to, kai jūsų kūnas sunyko ir liko tik jūsų kaukolės.

 • Geriausiai tinka: Kaukolės meilės tatuiruotės vaizduoja prarastą meilę arba amžiną meilę, tokiu atveju tiek vyrai, tiek moterys gali tai padaryti.
 • Pageidautinas rašalas: Grynos juodos kaukolės tatuiruotė.
 • Kur: Šis menas reikalauja daug, todėl tai būtų puiki kaukolės nugaros tatuiruotė.
 • Dydis: Nuo vidutinio iki didelio dydžio.
 • Odos atspalvis: Šviesios ar žalsvos odos veido.

6. Kaukolės ir laiko tatuiruotė su prasme:

Kaukolės ir laiko tatuiruotė su prasme

Ši kaukolės tatuiruotės nuotrauka turi unikalią išvaizdą. Jame yra kaukolė ir laikrodis. Tai reiškia kažkieno mirties laiką. Tai taip pat rodo netinkamą gyvenimo kovą. Ši tatuiruotė taip pat gali būti padaryta norint parodyti puikų laiką, kai žmogus prarado nepaprastą žmogų. Tamsi spalva ir atspalviai prideda jo grožio. Ši tatuiruotė yra labai nešiojama ant nugaros ir rankų, kur jie gauna plačią sritį. Kai kuriems tai daroma ir ant krūtinės.

 • Geriausiai tinka: su sudėtingomis detalėmis, ši pusiau kaukolės tatuiruotė turi laikrodį virš galvos, kurio laikas užšaldytas, ir vaizduoja mylimo žmogaus netektį. Tai puikios kaukolių tatuiruotės idėjos vaikinams.
 • Pageidautinas rašalas: Juodos kaukolės tatuiruotė.
 • Kur: Šis dizainas būtų puiki kaukolės nugaros tatuiruotė.
 • Dydis: Didelis.
 • Odos atspalvis: Sąžininga ar žalsva veido spalva.

7. Cukraus kaukolės tatuiruotės dizainas moterims:

Cukraus kaukolės tatuiruotės dizainas moterims

Šį kaukolės tatuiruotės meną plačiai vykdo Meksikos miestų moterys. Ši cukraus kaukolės tatuiruotė gali būti dviejų tipų – meksikietiška kaukolės tatuiruotė ir saldainių kaukolės tatuiruotė. Meksikiečiai švenčia dieną, pavadintą Mirusiųjų diena, kurioje šeimos susirenka ir pasidaro kaukolę. Taigi šis tatuiruotės dizainas sukurtas moterims ir suteikia įdomų vaizdą su gėlių raštais.

 • Geriausiai tinka: Ši meksikietiška kaukolės tatuiruotė puikiai tinka jaunoms moterims ir mergaitėms, kurios turi daug kontrastų savo charakteriui.
 • Pageidautinas rašalas: Šioje tatuiruotėje buvo naudojamos kelios spalvos, kad būtų galima apibrėžti skirtingas kaukolės gėles.
 • Kur: Tai yra viena puikių kaukolės dilbio tatuiruotės idėjų.
 • Dydis: Vidutinis.
 • Odos atspalvis: Sąžininga ar žalsva veido spalva.

8. Girly formos kaukolės tatuiruotės dizainas:

Girly formos kaukolės tatuiruotės dizainas

Padaryti mergaitišką kaukolę yra gana lengva užduotis. Tiesiog pridėkite kelis lankus ir blakstienas bei plačias stirniuko akis ir baigsite. Apskritai ši tatuiruotės dizaino kaukolė atrodo miela ir patraukli. Tai suteikia nuostabią išvaizdą ir ją renkasi merginos, o ne berniukai. Šią tatuiruotę subtiliau kuria ir maži paaugliai. Be to, mažos mergaitės, kurias traukia tatuiruotė, gali turėti šią tatuiruotę, kad atrodytų putli.

 • Geriausiai tinka: Pakankamai patogi tatuiruotė, kurią galima įspausti į odą. Tai tatuiruotė gali būti pirmoji kaukolės tatuiruotė moterims, o mergaitės gali būti jaunesnės.
 • Pageidautinas rašalas: Rožinė, violetinė ir juoda.
 • Kur: tai yra puikus šlaunų kaukolės tatuiruotės dizainas.
 • Dydis: Vidutinis.
 • Odos atspalvis: Sąžininga ar žalsva veido spalva.

9. Mechaninis kaukolės tatuiruotės dizainas ant šlaunies:

kaukolių tatuiruočių dizainas vyrams

Kaukolė, įterpta krumpliaračiais ir apsupta kitų mechaninių dalių, sukuria puikią tatuiruotę! Visas fizikas nuėjo į dangų. Krumpliaračiai suteikia žavesio ir atrodo kūrybiškiau. Nors šie dizainai nėra labai bauginantys, vis tiek sulauksite dėkingų žvilgsnių.

 • Geriausiai tinka: Tai yra „Harley Davidson“ kaukolės tatuiruočių pavyzdys, kurias paprastai priima motorikai, kurie didžiąją laiko dalį praleidžia jodinėdami ir keliaudami. Vyrai ir moterys gali to nedaryti.
 • Pageidautinas rašalas: Tai grynos juodos kaukolės tatuiruotė.
 • Kur: Ant rankų ar šlaunų.
 • Dydis: Vidutinis arba didelis.
 • Odos atspalvis: Sąžininga arba ruda veido spalva.

10. Smokey kaukolės tatuiruotės kojoms:

Smokey kaukolės tatuiruotės kojoms

Ši kaukolės tatuiruotė vyrams puikiai tinka kojai. Tamsiai juoda spalva su pilka pastoge suteikia gyvą išvaizdą. Pilka kaukolė kaukolės akyse suteikia pavojingą efektą. Ši tatuiruotė simbolizuoja pavojų. Atrodo, kad kaukolė yra laukinė, baisi ir suteikia puikią vaiduoklių išvaizdą. Ši tatuiruotė taip pat gali būti nešiojama ant pečių ir nugaros, tačiau labiausiai pageidautina ant kojos, kad suteiktų mirtiną išvaizdą.

 • Geriausiai tinka: Pailgas smakras ir iškraipyta kaukolė sukelia baimę ir baimę. Vyrai, kurie yra laukiniai savo požiūriu, gali teisingai pavaizduoti šiuos blogos kaukolės tatuiruotės dizainus.
 • Pageidautinas rašalas: Tai gali būti išgraviruota nespalvotai arba gali būti padaryta grynai raudona spalva.
 • Kur: Ant šlaunų.
 • Dydis: Vidutinis arba didelis.
 • Odos atspalvis: Šviesios ar žalsvos odos veido.

11. Liepsnojančios kaukolės tatuiruotės ant rankos:

Liepsnojančios kaukolės tatuiruotės ant rankos

Kaukolė su dūmais ir ugnimi, kylančia iš lizdų, vėl yra puikus vaizdas. Tinkamai atlikus, jis pritraukia atsargų žvilgsnį į jūsų išvaizdą. Galite pridėti spalvą prie liepsnos arba dar kartą paversti ją nespalvota. Šią tatuiruotę daugiausia įkvėpė filmas „Ghost Rider“. Dažniausiai net dviračių vairuotojai naudoja šią tatuiruotę, kad suteiktų mirtiną išvaizdą.

Kitas liepsnojančios kaukolės tatuiruotės dizainas su minimalia spalvų schema puikiai tiktų deltiniams raumenims uždengti. Ši tatuiruotė vaizduoja pyktį ir pyktį ir yra viena geriausių dviračių vairuotojų tatuiruočių. Tai gana vyriška tatuiruotė, o vienspalvis yra šio dizaino kelias.

 • Geriausiai tinka: Pailgas smakras ir iškraipyta kaukolė sukelia baimę ir baimę. Vyrai, kurie yra laukiniai savo požiūriu, gali teisingai pavaizduoti šiuos blogos kaukolės tatuiruotės dizainus.
 • Pageidautinas rašalas: Tai gali būti išgraviruota nespalvotai arba gali būti padaryta grynai raudona spalva.
 • Kur: Ant šlaunų.
 • Dydis: Vidutinis arba didelis.
 • Odos atspalvis: Šviesios ar žalsvos odos veido.

12. Pavojaus ženklo kaukolės tatuiruotė ant kojos:

kaukolės tatuiruotės moterims

Kaukolė ir du kaulai yra universalus pavojaus ženklas. Tai taip pat įprastas tatuiruotės dizainas. Ženklas gali būti rašomas visiškai juodu arba nuspalvintas, kad jis atrodytų tikroviškiau. Jūs netgi galite padaryti jį menišką, sukurdami savo gentiškesnį dizainą. Viskas priklauso nuo tavęs!

 • Geriausiai tinka: Kaukolės ir kryžkaulių tatuiruotė yra universalus pavojaus ženklas ir aiškus ženklas, kuris sako, kad saugokitės valdytojo. Tai paprasta kaukolės tatuiruotė, kurią gali naudoti vyrai ir moterys.
 • Pageidautinas rašalas: Tai galima išgraviruoti nespalvotai.
 • Kur: Ant kulkšnies.
 • Dydis: Nuo mažo iki vidutinio.
 • Odos atspalvis: Sąžininga arba žalsva oda.

13. Lemputės kaukolės tatuiruotė:

Lemputės kaukolės tatuiruotė

Tai dar vienas unikalus ir neįprastas dizainas. Jis atrodo labiau karikatūriškai, o kaukolėje – neoninė arba ryški lemputė. Šis dizainas yra daugiau nei bauginantis, juokingas ir sukels juoką bei dėkingus žvilgsnius. Tai leidžia atrodyti mieliau nei drąsiai.

 • Geriausiai tinka: Spalvingos kaukolės tatuiruotės yra dar vienas kaukolės tatuiruočių žanras, kuris yra dizainas, sukeliantis šypseną ar juoką. Linksmi vyrai gali pasidaryti šią tatuiruotę.
 • Pageidautinas rašalas: Šviesių spalvų, daugiausia žalios, geltonos ir oranžinės, mišinys.
 • Kur: Ant rankos.
 • Dydis: Mažas ar vidutinio dydžio.
 • Odos atspalvis: Sąžininga arba žalsva oda.

14. Raguotos kaukolės tatuiruotės dizainas vyrams:

Raguotos kaukolės tatuiruotės dizainas vyrams

Raguota kaukolė atrodo kaip grotesko velnias. Reikėtų drąsos nešioti šį dizainą, nes jis nėra skirtas silpnų širdžių žmonėms. Kai tai bus padaryta, tai suteiks jums nepaprastai maištingą išvaizdą. Niekas nepagalvotų su jumis bendrauti, pažvelgus į šią tatuiruotę. Šią tatuiruotę daugiausia atlieka imtynininkai ir kaskadininkai, nes ji atspindi jų profesines savybes.

 • Geriausiai tinka: Su velnišku ragu ir besišypsančia kaukole šis dizainas yra blogas ir baisus. Vyrai, kurie yra stiprūs, maištingi ir galingi, turėtų išgraviruoti šį dizainą.
 • Pageidautinas rašalas: Šioms blogoms kaukolių tatuiruotėms turėtų būti naudojama gryna juoda spalva.
 • Kur: Ant rankos ar blauzdos.
 • Dydis: Nuo mažo iki vidutinio dydžio.
 • Odos atspalvis: Sąžininga arba žalsva oda.

15. Maža pikta kaukolės tatuiruotė ant kulkšnies:

Maža pikta kaukolės tatuiruotė ant kulkšnies

Vietoj didelės įmantrios tatuiruotės galite gauti mažą patrauklią. Tokios mažos kaukolės tatuiruotės geriausiai atrodo ant riešo ar kulkšnies. Šiek tiek juodos kaukolės kontūrai suteikia jums tą drąsų pranašumą, nepadarę pernelyg maištingų ar gotų. Jūs netgi galite padaryti jį mielą, keisdami jo išraišką. Aukščiau yra keletas gražių, mirtinų kaukolių tatuiruočių, kurias šiais laikais atliko jaunuoliai. Pridėkite daugiau naujų idėjų ir spalvų ir sukurkite naujus atspalvius. Šis dizainas turi tik kontūrą ir paprastai oda užpildo kaukolę, todėl žmonės su šviesia oda gali tai turėti.

 • Geriausiai tinka: Minimalistinis ir tobulas. Ši pusiau kaukolės tatuiruotė yra universali ir ją gali dėvėti abiejų lyčių žmonės.
 • Pageidautinas rašalas: Juoda.
 • Kur: Vyrai gali tai padaryti kaklo gale, o moterys – ant kulkšnies ar sausgyslės.
 • Dydis: Mažas dydis.
 • Odos atspalvis: Sąžininga arba žalsva oda.

Papildomi patarimai/pasiūlymai:

Kaukolės tatuiruotė suteikia kitokią prasmę, kaip ji vaizduojama. Prieš jus rašalas įsitikina, kad žinote apie kaukolės tatuiruotės reikšmę ir jos svarbą fone. Be to, įsitikinkite, kur norite juos tatuiruoti. Kadangi kaukolės tatuiruotė yra drąsi ir gana patraukli akims, reikėtų gerai apgalvoti asmeninį jos vietos pasirinkimą.

Daugiau tatuiruočių dizaino:

Geriausi kaukolės tatuiruočių dizainai su geriausiomis nuotraukomis 1

Geriausi kaukolės tatuiruočių dizainai su geriausiomis nuotraukomis 2

Geriausi kaukolės tatuiruočių dizainai su geriausiomis nuotraukomis 3

Geriausi kaukolės tatuiruočių dizainai su geriausiomis nuotraukomis 4

Geriausi kaukolės tatuiruočių dizainai su geriausiais paveikslėliais 5

Geriausi kaukolės tatuiruočių dizainai su geriausiomis nuotraukomis 6

Geriausi kaukolės tatuiruočių dizainai su geriausiais paveikslėliais 7

Geriausi kaukolės tatuiruočių dizainai su geriausiais paveikslėliais 8

Geriausi kaukolės tatuiruočių dizainai su geriausiais paveikslėliais 9

Geriausi kaukolės tatuiruočių dizainai su geriausiais paveikslėliais 10

Idėjų netrūksta, kai kalbama apie tatuiruočių dizainą ir juo labiau apie kaukolės tatuiruotes. Dizainas buvo toks ilgas, kad susidomėjus jūsų idėjomis, paieškos bus suteiktos daugybei galimybių. Čia mes palengvinome jūsų idėjų paieškos procesą, pasirinkdami geriausius 25, kurie, mūsų nuomone, buvo tinkami skirtingoms amžiaus grupėms ir lytims.

Tikimės išgirsti apie jūsų patirtį.