Vorai yra užburti graužikai, kurie gali būti visiškai nekenksmingi ar mirtini. Jų dydis svyruoja nuo labai mažų iki gana didelių ir yra gilios baimės šaltinis keliems asmenims. Tačiau vorų tatuiruočių dizainas visada atrodo nuostabus! Jie nesimbolizuoja didelių reikšmių ir dažniausiai pasirenkami ne taip, kaip atrodo. Nesvarbu, ar tai būtų tam tikros rūšies voras, pavyzdžiui, juodoji našlė, ar šiurpi bendrojo voro forma su aštuoniomis kojomis, dizainas sugeba atrodyti šauniai ir visada išlaikyti save..

Voro tatuiruotės dizainas su reikšmėmis

Voro tatuiruotės laikomos madingu dizainu ir yra vertinamos tiek vyrų, tiek moterų. Yra įvairių dizainų, tokių kaip 3D ir genčių ir tt., Ir jūs galite pasirinkti dizainą pagal savo pasirinkimą, suvokimą ir asmenybę. Voro tatuiruotės taip pat rodo jūsų gyvenimo aplinkybes, kuriomis einate.

Nuostabūs geriausi vorų tatuiruočių dizainai su nuotraukomis:

Voro tatuiruotė yra labai paplitusi ir, jei ji gali būti padaryta, ji gali atrodyti tikrai tikroviška ir suteikti jums jausmą, tarsi voras eitų link jūsų. Taigi pabandykite sukurti tatuiruotę su gerai žinomu menininku. Toliau pateikiami 15 nuostabių ir mielų vorų tatuiruočių dizaino su vaizdais ir reikšmėmis vyrams ir moterims.

1. Graži voro tatuiruotė su rože:

Gražus voras ant rožių dizaino

Vorai yra šliaužiantys vabzdžiai, kurie yra neatsiejama daugelio Helovino dekoracijų dalis, o rožės yra gražiausios iš visų gėlių, kurios yra neatskiriama visų meilės simbolių dalis. Jūs niekada negalėjote turėti geresnio derinio. Tai gali skambėti prieštaringai, tačiau būtent todėl atrodo puikiai ir giliai. Kartais labiausiai priešingi dalykai vienas kitą papildo geriausiai. Toks yra rožės ir voro derinys. Pridėjus spalvų ir padarius objektus tikroviškesnius, dizainas tampa dar gražesnis.

2. Maža voro tatuiruotė ant kaklo:

voras-tatuiruotė ant kaklo

Tatuiruotė ant kaklo laikoma gera vieta rodyti, nes ši vieta visada matoma kitiems. Voro tatuiruotė ant kaklo primena jūsų jėgą ir galią, kurią kiekvieną dieną esame įsipainioję į lemtingą tinklą, tačiau dėl savo vidinės stiprybės galite įveikti bet kokią situaciją. Suprojektuota voro tatuiruotė atrodo, kad voras vaikšto ant naudotojo kaklo. Taigi, jei norite sukurti tokio tipo tatuiruotę, turėtumėte tai padaryti patyręs menininkas.

3. Voro tatuiruotė ant alkūnės:

voro tatuiruotė ant alkūnės

Viena iš labiausiai paplitusių tatuiruočių vietų yra alkūnė. Ankstesniais laikais ant alkūnės sukurta voro tatuiruotė reikštų, kad esate kalėjime, o žiedai – tai kalėjime praleistų metų skaičius, taip pat žinoma, kad tai reiškia priešo nužudymą ar narkotikų vartojimą. Tačiau šiais laikais skirtingi žmonės turi skirtingą įsitikinimą, pavyzdžiui, voro tatuiruotė atspindi likimo tinklą, sunkų gyvenimą jūsų gyvenime ir pan.

4. Žmogaus voro tatuiruotės:

Žmogus -voras tatuiruotės

Žmogus -voras tatuiruočių dizainas yra labai paplitęs ir yra labai dažnas komiksų, taip pat pritaikytų filmų personažas. Pagrindiniai siužetai yra apie jauną suaugusį žmogų, kurį įkando voras ir įgyja superherojų galių. Panašiai daugelis jaunuolių suprojektuoja žmogaus voro tatuiruotes ant krūtinės ar rankų, norėdami parodyti, kad jie yra drąsūs, ištvermingi ir gelbsti kitus. Be to, žmogaus voro tatuiruotės leidžia jums atrodyti puikiems ir protingiems, taip pat turite didelį įspūdį kitiems.

5. Genčių vorų tatuiruotės dizainas:

Genčių vorų tatuiruotės dizainas

Voro genčių dizainas puikiai atrodo kaip tatuiruotė. Voro forma nėra įprasta, nors ji turi tiek pat galūnių ir kitų kūno dalių. Voro kūrimas čia yra labiau abstraktus ir meniškas nei realus. Genčių vorų tatuiruočių dizainas yra nespalvotas ir būtų labai gražus būdas papuošti jūsų kūną, gentinis dizainas pašalina nuožmią vorą ir daro tatuiruotę draugiškesnę ir dekoratyvesnę, o ne baisią ir pavojingą.

6. Realistiškai atrodanti voro tatuiruotė:

Realiai atrodanti voro tatuiruotė

Šis voras yra labiau atvėsęs, nes atrodo tikroviškiau. Naudojamos spalvos ir šešėliai ir atrodo labai šauniai! Tai puikus būdas priversti į tave žiūrinčius žmones klykti! Taigi, jei nuspręsite sukurti tokio tipo tatuiruotę, įsitikinkite, kad ją sukūrė geras menininkas ir ji atrodo kaip tikras voras, kad žmonės išgąsdintų.

7. Miela spalvota vorų tatuiruotė mergaitėms:

Miela spalvota vorų tatuiruotė mergaitėms

Mielas animacinis voras, kurio kūne atspausdinta kita medžiaga, atrodo žavingai. Spalvos daro jį ryškesnį ir patrauklesnį. Šis tatuiruotės dizainas yra labiau mergaitiškas ir vyrams nelabai patinka. Spalvingas voras suteikia šiam tvariniui kitokį aspektą ir gali atrodyti gražiai ir tuo pat metu nuostabiai.

8. Voro kaukolės tatuiruotė:

Voro kaukolės tatuiruotė

Kitas puikus ir novatoriškas dizainas yra voro kaukolės tatuiruotė. Šiame dizaine vietoj mažo voro veido turite keistos formos kaukolę! Atrodo tikrai mielai. Be to, idėja yra unikali ir ne iš karto. Tai atspindi jūsų individualumą ir padeda atskirti jus nuo bandos.

9. Voratinklio tatuiruotės dizainas:

Voratinklio tatuiruotės dizainas

Pirmas dalykas, kuris jums ateina į galvą, kai galvojate apie vorą, yra tinklas. Taigi idėja turėti tatuiruotės dizainą nėra labai skirtinga, tačiau tai tikrai prideda paveikslo išsamumo jausmą. Tinklalapiai taip pat atrodo šauniai ir persekioja du bruožus, kurie jums gali patikti.

10. „Bulb Spider“ tatuiruotės:

Lemputės voro tatuiruotės

Mielas ir funky dizainas yra lemputės voras. Tai novatoriška, nes lemputė yra įtraukta į voro kūną. Visa išvaizda yra šiek tiek karikatūrinė, o toks dizainas atrodo neišsamus, nenaudojant spalvų.

11. 3d voro tatuiruotė ant peties:

3d voro tatuiruotė ant peties

Juodas našlys voras yra atskirtas nuo kito raudonu ženklu, kuris yra ant jo kūno. 3D voro tatuiruotė atrodo šiurpiai ir įkvepia. Tinkamai pagamintas jis atrodo kaip voras, kuris iš tikrųjų ropoja ant jūsų kūno. Tai vienas iš realiausių 3D vorų tatuiruočių dizaino amžinai.

12. Malaizijos genčių vorų tatuiruotė:

Malaizijos genčių vorų tatuiruotė

Manoma, kad vorų tatuiruotės yra kilusios iš vienos Malaizijos vietinės genties, todėl ją ryškiai demonstruoja dauguma įvairių vietinių Malaizijos genties genčių tatuiruočių. Šios tatuiruotės yra labai paplitusios tiek vyrams, tiek moterims, kaip ir vietos kultūra bei mitai. Jis gali būti suprojektuotas daugybe skirtingų dizainų, spalvų ir stilių, susijusių su skirtingais elementais ir apdaila. Taigi galite rašalu rašyti voro tatuiruotę pagal savo pasirinkimą.

13. Miela voro tatuiruotė su kauliukais:

Miela voro tatuiruotė su kauliukais

Paprastai žmonės graviruoja tatuiruotę taip, kad atrodytų gražiai, dekoratyviai, meniškai ir novatoriškai. Jie mano, kad tatuiruotė yra nuostabus būdas išreikšti save ir netgi vaizduoja žmogaus prigimtį. Tokio tipo vorų tatuiruotės gali būti pavaizduotos ant jūsų peties, taip pat gali būti sujungtos su skaičiais, kortelėmis ir žvaigždutėmis, kad atrodytų gerai.

14. Juodojo voro tatuiruotė su raktu:

Juoda voro tatuiruotė su raktu

Svarbiausia yra tam tikra puošmena, kurią galite pridėti prie voro. Tai skiriasi ir taip papildo tatuiruotės mįslę. Tai pritraukia daugumos žmonių dėmesį, nes niekas negalės lengvai išsiaiškinti, kas yra raktas. Galite padaryti, kad visas tatuiruotės dizainas atrodytų kaip juodas siluetas. Papildomos detalės daro tatuiruotę sudėtingesnę ir patrauklesnę.

15. Vorų tatuiruotės ant kaklo skaičius:

Vorų tatuiruotės ant kaklo skaičius

Jei vienas voras atrodo labiau minimalistinis, jūs manote, kad daugybė vorų šliaužia ant įvairių kūno dalių, tokių kaip kaklas, ranka, kojų pirštai ar nugara. Šios tatuiruotės atsisako karšto įvaizdžio ir netgi galite papuošti tatuiruotes skirtingomis spalvomis ir stiliais, kad jos atrodytų nuostabiai.