Linijinio darbo tatuiruotės yra kažkas ne tik saikingo, bet ir kontūro. Šios tobulos, pavienės juodos linijos išreiškia stiprią išraišką, tačiau jų svarbą galima reguliariai slėpti paslaptyje. Kylant juodų taškų darbo tatuiruotėms tarp vyrų, sunku suprasti, nuo ko prasidėjo linijinis darbas. Galite rasti linijinių tatuiruočių, įskaitant geometrines figūras prie būtybių, kaukolių, ir tai tik ledkalnio viršūnė.

Nors galutinis dizainas yra lengvas ir nepaprastas, jis vis dar gana stulbinantis. Šis naujas linijinio meno meno tatuiruotės stilius tampa populiarus tarp jaunų žmonių. Linijinės tatuiruotės yra meninis tatuiruočių kūrimo būdas. Darbas apima linijas, nubrėžtas užbaigti dizainą ir padarytas naudojant plonas arba storas linijas.

Nepaprastos linijinių tatuiruočių dizaino idėjos

Mielos ir nuostabios linijos darbo tatuiruotės:

Čia suraskime parodytas linijines tatuiruotes, kad gautum neįsivaizduojamą išvaizdą.

1. Rožių linijos darbo tatuiruotė:

„Rose Line“ darbo tatuiruotė

Čia yra graži rožių tatuiruotė, pagaminta naudojant linijos darbo dizainą. Įmantrus dizainas puikiai tinka žmonėms, mėgstantiems paprastumą ir subtilumą. Rožės ir lapai užpildyti plonomis arba storomis linijomis.

2. Širdies linijos darbo tatuiruotė:

Širdies linijos darbo tatuiruotė

Ši širdies tatuiruotė turi tatuiruotės linijas, dėl kurių širdis atrodo kaip diagrama. Širdies anatomijos tatuiruotė yra labai tiksli ir turi koncentrines linijas, kurios užpildo didžiąją dalį širdies dizaino. Pasirinkite šį tatuiruotės stilių, kad tiksliai atvaizduotumėte bet kokį jums patinkantį vaizdą.

3. Minimalistinė linijos darbo tatuiruotė:

Minimalistinė linijos darbo tatuiruotė

Yra menininkas, kuris daro šias minimalistines vienos linijos tatuiruotes, kurios atrodo labai seksualiai ir nuostabiai. Dizainas apima tik vieną ar dvigubą liniją, kad sukurtų modelį ir sudarytų išsamų vaizdą. Dviejų moterų veidai čia susipynę dviem linijomis.

4. Dizaino linijos darbo tatuiruotės:

Dizaino linijos darbo tatuiruotės

Šios linijinės tatuiruotės naudojamos kuriant puikius dizainus, tokius kaip geometriniai ar architektūriniai. Dizainas gali būti dedamas į rankas ar kojas, tačiau norint, kad dizainas būtų puikiai parodytas, reikia švarios vietos. Pasirinkite tam tikrą dizainą, kuris naudoja plonas linijas ir storas, kad pasiektų tokį dramatišką efektą.

5. „Cloud Line“ darbo tatuiruotė:

„Cloud Line“ darbo tatuiruotė

Ši debesų tatuiruotė yra tiesiog puikus modelis ir naudojamas juodos linijos tatuiruotės dizainas. Dizainas apima juodas linijas, kurioms buvo suteikta simetrija ir struktūra, naudojant plonas ir storas linijas. Lietaus lašai taip pat užpildyti linijomis.

6. Raketų linijos darbo tatuiruotė:

Raketų linijos darbo tatuiruotė

Ši graži raketos tatuiruotė puikiai tinka mažesnėms kūno vietoms. Tatuiruotė padaryta plonomis ir plonomis linijomis, kurios tik parodo paveikslo kontūrą. Raudonų linijų pridėjimas prie tatuiruotės suteikia šiek tiek spalvų.

7. Gėlių linijos darbo tatuiruotė:

Gėlių linijos darbo tatuiruotė

Čia yra nuostabi aguonų gėlių tatuiruotė, padaryta plonomis linijomis. Plonos linijos tatuiruotė sukuria labai subtilią tatuiruotę, kuri atrodo stulbinančiai ir moteriškai. Šių tatuiruočių padėtis taip pat suteiks žavesio. Merginos, kurios mėgsta išbandyti kitokį ir paprastą dizainą, gali naudoti šį paprastos gėlės dizainą.

8. Pradedančiųjų darbo tatuiruotės:

Pradedančiųjų darbo tatuiruotės

Paprastos linijos tatuiruotės yra ypač naudingos pradedantiesiems ir tiems, kurie norėtų tatuiruotę patirti pirmą kartą. Šie dizainai yra paprasti ir paprastai pakankamai maži. Pasirinkite tuos, kurie suteikia asmeninį įspūdį. Šis dizainas yra paprastas ir laikinas, todėl pagal jūsų odos efektą ateityje galėsite siekti daugiau dizaino.

9. Flamingo linijos darbo tatuiruotė:

Flamingo linijos darbo tatuiruotė

Šis flamingo dizainas yra puiki linijinio meno tatuiruotė, kuri yra dramatiška ir stulbinanti. Detalės apie flamingą, pavyzdžiui, šešėliai ir pan., Yra labai tikslios. Linijinio meno tatuiruotės dizainą taip pat galima pasirinkti pirmą kartą. Paprasta išvaizda, bet tikslus šios tatuiruotės stilius plačios kolekcijos paukščių linijos darbo tatuiruočių modeliuose.

10. Medžio modelio linijos darbo tatuiruotė:

Medžio modelio linijos darbo tatuiruotė

Galite pasirinkti šias nuostabias medžių linijų tatuiruotes, kurios padaro medžio dizainą realistišku ar abstrakčiu būdu. Galite eiti į priekį ir turėti juos minimalistinius ar net tradicinius medžių dizainus. Pasirinkite didesnį plotą, nes tai padidins tatuiruotės grožį. Medžio dizainas moko mus vertikaliai eiti gyvenime.

11. Geometrinės linijos darbo tatuiruotė:

Geometrinės linijos darbo tatuiruotė

Jei jums patinka geometriniai dizainai, šios geometrinės linijos tatuiruotės tikrai bus labai patrauklios. Šie dizainai turi geometrinius modelius, pagamintus plonomis ir storomis linijomis. Galite pasirinkti tai, kas jums patinka, ir padaryti tai savo. Tai padeda sukurti teigiamas mintis jūsų galvoje.

12. Šunų linijos darbo tatuiruotė:

Šunų linijos darbo tatuiruotė

Čia yra tobula linijų piešimo tatuiruotė, kuri patiks visiems šunų mylėtojams. Šis šuns su širdimi paveikslas yra malonus ir gražus. Jums tikrai patiks ši tatuiruotė ir ji bus asmeninė. Iš šio šuns dizaino tatuiruočių modelio gausite gerą kolekciją.

13. V linijos darbo tatuiruotės:

V eilutės darbo tatuiruotės

V linijos tatuiruotės vyrams puikiai tinka, jei turite puikų kūną, kuriuo galite puikuotis. Tatuiruotės apima apatinę pilvo sritį ir gali būti paryškintos ar net paprastos. V linijos tatuiruotes mėgsta įžymybės, mėgstančios demonstruoti savo kūną. Tokį dizainą pageidauja modeliai ar jaunuoliai.

14. Nuolatinė dizainerio linijos darbo tatuiruotė:

Nuolatinė dizainerio linijos darbo tatuiruotė

Kita minimalistinė tatuiruotė yra vienos eilutės tatuiruotė, padaryta tik viena linija. Jis stulbinantis, nes tik viena linija nubrėžta. Vienos eilutės tatuiruotė puikiai tinka naujiems tatuiruočių dizaineriams, taip pat žmonėms, norintiems savo pirmosios tatuiruotės. Galite išbandyti šį dizainą su savo mėgstamais meno kūriniais.

15. Grafinės linijos darbo tatuiruotė:

Grafinės linijos darbo tatuiruotė

Pasirinkite grafinį dizainą ir padarykite jį naudodami linijinę tatuiruotę. Tai tiesiog gražu. Tai puikiai tinka meno kūriniams ir dizainui. Šis atspalvis patrauks ir jūsų draugų dėmesį.

Gaukite šias tatuiruotes, kurios yra tikslios ir puikiai papildo jūsų tatuiruočių kolekciją. Šios tatuiruotės geriausiai tinka krikščionių bhaktams, norintiems parodyti savo aistrą savo religijai ir papročiams.