Dahlia gėlių tatuiruočių dizainas

Daugėja žmonių, linkusių į kūno meną. Dahlia gėlių tatuiruotės dizainas simbolizuoja orumą, kūrybiškumą, pokyčius ir jėgą, kilusią iš Viktorijos laikų. Naudojant įvairias spalvas ir variantus, „Dahlia“ gėlė tampa vienu mėgstamiausių tatuiruočių mėgėjų dizainų.

Ši gėlė, pavadinta 18 -ojo amžiaus botaniko Anderso Dahlo vardu, taip pat yra nacionalinė Meksikos gėlė. Pažvelkime į šį straipsnį, kuriame rasite keletą geriausių Dahlia gėlių tatuiruočių, kurias galite išbandyti.

16 geriausių Dahlia gėlių tatuiruočių dizaino:

Dahlia gėlių spalvų variantai ir sluoksniai daro ją viena mėgstamiausių tatuiruočių žmonėms, mėgstantiems kūno meną. Pristatome šedevrus, kuriuos galite išsitatuiruoti, sukurdami kaleidoskopinį efektą.

1. Dahlia gėlių tatuiruotė ant dilbio:

Dahlia gėlių tatuiruotė ant dilbio

Tai fantastiška raudona jurginų tatuiruotė, kurios centre yra šiek tiek geltonos spalvos ir žalios lapijos, suteikiančios gyvą išvaizdą. Šį dizainą gali padaryti visi, kurie mėgsta jurginų gėles, kai tik gausite šio dizaino atspalvius ir išdėstymą. Ši tatuiruotė atrodo įspūdingai išgraviruota ant rankos, peties, sprando. Kai nuspręsite vietoje, ši tatuiruotė gali būti įvairi – nuo mažo iki vidutinio dydžio.

2. Dahlia gėlių tatuiruotė su pavadinimu:

Dahlia gėlių tatuiruotė su vardu

Gražūs ir įmantrūs nėriniai, padaryti šioje dahlia tatuiruotėje, atrodo stulbinančiai. Unikalūs modeliai aplink gėlę ją išryškina ir papildo dizaino grožį. Žmonės, kurie žavisi grožiu ir menu, gali pasirinkti šį tatuiruotės dizainą nepriklausomai nuo lyties. Prie tatuiruotės stiebo galite pridėti pavadinimą, suteikiantį asmeninį ir emocinį prisilietimą. Ši tatuiruotė geriausiai atrodo, kai išgraviruota vidutinio ar didelio dydžio.

3. Platus Dahlia pečių tatuiruotė:

Platus Dahlia pečių tatuiruotė

Daugelis iš mūsų turi daug patirties darant tatuiruotę, ir šis tatuiruotės dizainas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta plačius ir sudėtingus modelius. Dahlia yra nuspalvinta raudonai ir juodai, todėl suteikia natūralų efektą dėl pumpurų, lapų ir gėlių. Pečiai yra puiki vieta išgraviruoti šią tatuiruotę, nes galite pasigirti jos grožiu, o šis dizainas labiau linkęs į moteris.

4. Dahlia gėlių tatuiruotė:

Dahlia gėlių tatuiruotė

Ši raudona jurginų tatuiruotė su lapais yra dar vienas dizainas, kuris sukioja galvas, kai tai gražiai padaryta. Dvi jurginų tatuiruotės su pumpurais ir žali lapai suteikia šiai tatuiruotei natūralią išvaizdą, atgaivindamos dizainą. Ši tatuiruotė atrodo fantastiškai ant pečių, nugaros, bicepso, blauzdos ir tinka įvairaus amžiaus vyrams ir moterims. Jei esate jurginų gėlių gerbėjas, ši tatuiruotė gali būti tinkamas pasirinkimas.

5. Juoda ir balta jurginų tatuiruotė:

Juoda ir balta Dahlia tatuiruotė

Juodosios jurginos tatuiruotė su natūraliais atspalviais yra puikus būdas gražiai parodyti jūsų asmenybės meninę pusę. Ši tatuiruotė puikiai dera su bet kokia apranga ir tinka tiek vyrams, tiek moterims. Norėdami išreikšti patrauklų šio dizaino vaizdą, galite tai padaryti nuo mažo iki vidutinio dydžio. Naudojant paryškintus kontūrus kartu su pilkais atspalviais žiedlapių viduje sukuriama natūraliai atrodanti gėlių tatuiruotė.

6. Stilinga Dahlia tatuiruotė ant skrandžio:

Stilinga Dahlia tatuiruotė ant skrandžio

Pilki ir juodi atspalviai šioje gražioje Dahlia gėlių tatuiruotėje atrodo kaip meno kūrinys. Dizainas dar labiau pagražinamas pridedant kreivą raštą aplink gėlių žemyn perlų lašais. Kadangi dizainas yra gana platus, jis atrodo fantastiškai išgraviruotas ant skrandžio, ant apykaklės kaulo ir nugaros. Šią tatuiruotę galite atkurti pridėdami pasirinktų spalvų. Paaugliai dažniausiai renkasi tokius dizainus.

7. Raudonos ir violetinės spalvos dahlia tatuiruotė ant kojos:

Raudonos ir violetinės jurginų tatuiruotė ant kojos

Jei norite puikuotis savo tatuiruote, ryškus raudonos ir violetinės jurginų tatuiruotės dizaino derinys gali būti puikus pasirinkimas. Gražūs ir spalvingi šio dizaino atspalviai pasuks galvą. Jis derinamas su bet kokia apranga, sustiprinančia jos išvaizdą ir labiau linkęs įvairaus amžiaus moteris. Norėdami dar labiau išryškinti dizainą, galite tai išgraviruoti ant blauzdos, peties, dilbio, ir jis atrodo geriausiai, kai atliekamas vidutinio ar didelio dydžio.

8. Sudėtinga juodosios jurginų gėlių tatuiruotė:

Sudėtinga juodosios jurginų gėlių tatuiruotė

Tai dar viena juodo rašalo Dahlia tatuiruotė su rože, kuri prideda daugiau natūralių elementų. Ši ilga tatuiruotė atrodo įspūdingai ant dilbio, blauzdos, pakaušio, pakeldama dėvėtojo grožį. Visa struktūra turi juodą kontūrą ir yra užpildyta pilkais atspalviais, suteikiančiais dizainui tikroviškumo. Galite atkurti dizainą naudodami kai kurias spalvas, o moterys dažniausiai rinkosi tokio tipo tatuiruotes.

9. Dahlia tatuiruotė ant juosmens:

Dahlia tatuiruotė ant juosmens

Jei norite parodyti savo kreivas kūno dalis, ši Dahlia tatuiruotė ant juosmens gali būti puikus pasirinkimas. Nors dizainas yra gana įprastas, gėlių ir lapų raštai daro jį išskirtinį. Galite sukurti kitą versiją naudodami bet kurią pasirinktą spalvą. Naudotojas pridėjo citatą prie įgyvendinimo arba praleido pagal jūsų asmenines nuostatas. Ši tatuiruotė tinka įvairaus amžiaus vyrams ir moterims.

10. Paprasta Dahlia tatuiruotė juoda ir balta:

Paprasta Dahlia tatuiruotė juoda ir balta

Ši „Dahlia“ tatuiruotė yra geriausias pasirinkimas žmonėms, kurie mėgsta rašyti trumpą tatuiruotę. Gėlės grožis elegantiškai įamžintas visame dizaine, neužimant per daug vietos. Ši tatuiruotė geriausiai atrodo išgraviruota ant kulkšnies, kaklo, riešo. Galite žaisti su kai kuriomis spalvomis, kad pertvarkytumėte tatuiruotę, suteikdami jai naują išvaizdą. Tinka tiek įvairaus amžiaus vyrams, tiek moterims, galite pakelti modelį, kai tai daroma nedidelio dydžio.

11. Dahlia ir drugelio tatuiruotė ant šlaunies:

Dahlia ir drugelio tatuiruotė ant šlaunies

Ši mėlyna ir violetinė yra puikus derinys, išreiškiantis Dahlia gėlės grožį. Drugelis viršuje yra premija, kuri dar labiau pagražina tatuiruotę. Dizaino detalės suteikia tikrovišką pojūtį, todėl tai yra vienas populiariausių moterų pasirinkimų. Ši tatuiruotė atrodo labai patraukli, kai išgraviruota vidutinio dydžio, o geriausia – ant šlaunies ar bicepso.

12. Mielas Dahlia tatuiruotės dizainas:

Mielas Dahlia tatuiruotės dizainas

Ši jurginų tatuiruotė atspindi tikrąją gėlės esmę, nesukeliant per didelio triukšmo. Dėl dizaino atsitiktinumo jis išsiskiria, skirtingai nei tradicinės gėlių kompozicijos. Ryškiai rožiniai žiedlapiai kartu su žaliais lapais yra maži, bet elegantiški, suteikiantys sensacingą atmosferą. Tokias tatuiruotes dažniausiai renkasi merginos ir jos atrodo geriausiai, kai ant peties išgraviruotos nedidelio dydžio.

13. Dahlia Mandala tatuiruotė ant rankos:

Dahlia Mandala tatuiruotė ant rankos

Tatuiruočių pasaulyje mandalų menas įgauna vis didesnę reikšmę. Ši tatuiruotė sujungia jurginų gėlių ir mandalos meno grožį, todėl gaunamas įmantrus ir išskirtinis dizainas. Tamsiai juodas tatuiruotės kontūras su pilkais atspalviais užpildais sukuria tikrovišką apdailą, todėl norite, kad ji būtų rašalu. Nors tai tinka abiem lytims, moterys dažniausiai renkasi tokio tipo dizainą. Taip pat galite jį atkurti naudodami kai kurias pasirinktas spalvas.

14. Maža raudona Dahlia tatuiruotė:

Maža raudona Dahlia tatuiruotė

Tai dar viena mažos tatuiruotės, labiau linkusios į moteris, galimybė. Dėl rausvai rausvos gėlės spalvos ir auksinės žalios lapų spalvos maža tatuiruotė atrodo gražiai ir tikroviškai. Ši tatuiruotė geriausiai atrodo išgraviruota ant riešo, šalia ausies, kaklo, kulkšnies ir nedidelio dydžio. Nors moterys dažniausiai tai renkasi, vyrams nėra jokių apribojimų gauti rašalą.

15. Ugninė oranžinė jurginų tatuiruotė:

Ugninė oranžinė jurginų tatuiruotė

Jei norite patraukliai pavaizduoti savo asmenybę, ši dahlia tatuiruotė gali būti puikus pasirinkimas. Ryškūs gėlės kontūrai ją išryškina, o ją užpildo šviesesnis oranžinis atspalvis, kuris dar labiau pagražina tatuiruotę. Taip pat galite jį atkurti naudodami kitas spalvų parinktis ir tinka tiek vyrams, tiek moterims. Geriausia vieta šiai tatuiruotei išgraviruoti dilbį, petį ar pakaušį, kur galite pasipuikuoti.

16. Tradicinė Dahlia tatuiruotė ant kulkšnies:

Tradicinė Dahlia tatuiruotė ant kulkšnies

Ši jurginų tatuiruotė yra puikus tradicinio grožio vaizdavimo būdo pavyzdys. Maži ir sinchronizuoti žiedlapiai su žalia lapija papildo tikrovišką šios gėlės vaizdą. Ši tatuiruotė tinka tiek vyrams, tiek moterims ir geriausiai atrodo, kai yra išgraviruota mažo ar vidutinio dydžio. Nors rausvai rožinė spalva atrodo puikiai, galite atkurti tatuiruotę žaisdami su kitomis spalvų parinktimis.

Galutinės mintys:

Žiedlapių susidarymas žieduose, sudedamuose vienas į kitą, yra vienas iš unikalių Dahlia gėlių modelių, dėl kurių jis išsiskiria. Dahlia gėlių tatuiruotė suteikia grožio bet kuriai jūsų kūno daliai ir yra įvairių spalvų, formų ir dydžių. Nesivaržydami išreikškite savo jausmus pasidarydami vieną iš šiame straipsnyje paminėtų tatuiruočių. Nepamirškite mums pranešti, kaip šis straipsnis jums padėjo!