Z raidžių tatuiruotės dizainas

Ar norite, kad ant jūsų kūno būtų išraižyta Z raidė? Tada jūs atėjote į reikiamą vietą, nes mes sukūrėme keletą geriausių Z raidžių tatuiruočių dizaino, į kurį galite atkreipti dėmesį prieš pasirinkdami sau tinkamą. Nors tai vienos raidės dizainas, jis padeda išreikšti daug emocijų neužimant per daug vietos. Štai kodėl daugelis porų ir asmenų nori gauti vienos raidės tatuiruotes, o ne visą frazę.

Leiskite mums perskaityti šį straipsnį, kad sužinotume daugiau apie tai, kaip ankštoje erdvėje galite pasidaryti Z raidės tatuiruotę. Skaityk!

20 išraiškingų Z raidžių tatuiruočių dizaino:

Daugelis žmonių nori pasidaryti vienos raidės tatuiruotes, nes gali išreikšti daug emocijų erdvėje. Be to, asociacija, kurią žmonės turi su raide, daro Z raidės tatuiruotę dėvėtojui dar ypatingesnę.

1. Mielos Z raidės tatuiruotė šalia nykščio:

Miela Z raidžių tatuiruotė šalia nykščio

Šis Z raidės dizainas yra gana paprastas ir gali būti puikus pasirinkimas žmonėms, norintiems pridėti stilių neužimant per daug vietos. Naudotojas šią tatuiruotę pasidarė netoli nykščio srities, todėl matė gana gerai. Šio tipo dizainas tinka tiek jaunesnio amžiaus vyrams, tiek moterims.

2. Z raidės tatuiruotė su karūna:

Z raidžių tatuiruotė su karūna

Kam nepatinka karališkoji karūna? Bet jei norite į tatuiruotę įtraukti meilę karūnai, šis Z raidės raštas yra puikus pasirinkimas. Raidė Z yra išgraviruota paryškintu šriftu, kuri išsiskiria visur, kur ją išgraviruojate. Be to, gražios ir įmantrios karūnos linijos papildo dizaino grožį.

3. Unikalus Z raidžių tatuiruotės dizainas:

Unikalus Z raidės tatuiruotės dizainas

Ši Z raidės tatuiruotė gali būti ideali, jei ieškote paprasto, bet gražaus savo kūno meno kolekcijos papildymo. Dvigubos linijos kai kuriose Z raidės dalyse suteikia stiliaus jausmą visai dizaino išvaizdai.

4. Z raidžių tatuiruotė su 3D efektu:

Z raidžių tatuiruotė su 3d efektu

Tatuiruotę galite išgraviruoti įvairiais būdais, tačiau ši Z raidės tatuiruotė su pilkais atspalviais viduje suteikia raidės 3D efektą. Naudojant baltos ir juodos spalvos kontūrus, sukuriamas įspūdingas poveikis. Galite eksperimentuoti su skirtingomis spalvomis, kad užpildytumėte abėcėlę, kad suasmenintumėte tatuiruotę.

5. Gėlėta Z raidžių tatuiruotė:

Gėlėta Z raidės tatuiruotė

Ar esate gamtos gerbėjas ir norėtumėte juos atstovauti tatuiruotėje? Graži violetinė gėlė naudojama apatinei Z raidės pusei uždengti, sukuriant slėpynių efektą. Galite naudoti skirtingus spalvų derinius pagal savo pasirinkimą, todėl tai bus asmeniška.

6. Z raidės tatuiruotė už ausies:

Z raidės tatuiruotė už ausies

Sritis už ausies gali būti puikus pasirinkimas norint pasidaryti vienos raidės tatuiruotę, nes ji užima mažai vietos. Galite pasipuikuoti arba padengti pagal savo pageidavimus. Naudojant paprastas linijas be jokių elementų sukuriama nesudėtinga versija, tinkanti vyrams ir moterims.

7. Z raidės prekės ženklo tatuiruotė ant kojos:

Z raidės prekės ženklo tatuiruotė ant kojos

Išėjimas į barus yra viena iš populiariausių jaunimo pramogų. Ši Z raidės tatuiruotė primena ženklą, kurį gauname įėjus į vakarėlį. Raidė Z dedama apskritimo, užpildyto spalvomis, centre, abėcėlė paliekama tuščia, todėl ji išsiskiria.

8. Išmanusis Z tatuiruotės dizainas:

„Smart Z Tattoo“ dizainas

Tai dar viena Z raidės tatuiruotė, kuri atrodo išskirtinai už ausies esančioje srityje. Vienintelis skirtumas yra dviejų horizontalių linijų išdėstymas raidės Z centre. Juodo rašalo naudojimas yra gana standartinis, tačiau norėdami gauti efektą, galite eksperimentuoti su skirtingomis spalvomis.

9. Įsimintina Z raidės tatuiruotė:

Įsimintina Z raidės tatuiruotė

Ši Z raidės tatuiruotė yra puikus būdas atsiminti įsimintiną datą su reikšminga Z raide. Gražios linijos ir kreivės, naudojamos graviruoti raidę Z, vizualiai patraukia žiūrovą ir dėvėtoją. Po laišku pažymėta data gali būti bet kuri svarbi jūsų gyvenimo diena.

10. Z raidė su raudonu kontūru:

Z raidė su raudonu kontūru

Dažniausiai matome tatuiruotes, išraižytas juodu rašalu; todėl ši raudona spalva, naudojama šioje Z raidėje kaip kontūras, gali būti nepakeičiama parinktis. Galite palikti modelį tokį, koks jis yra, arba užpildyti pasirinkta spalva. Priklausomai nuo dydžio, ši tatuiruotė gerai atrodo ant blauzdos, riešo, kaklo.

11. Ryškus Z raidės tatuiruotės dizainas:

Ryškus Z raidės tatuiruotės dizainas

Jei esate ryškių ir ryškių tatuiruotės spalvų gerbėjas, šis dizainas gali būti puikus pasirinkimas. Naudojant ryškiai raudoną raidę Z, abėcėlė išsiskiria violetinės spalvos fonu. Vyrai dažniausiai renkasi tokio tipo dizainą nei moterys.

12. Y ir Z raidžių poros tatuiruotė:

Y ir Z raidžių poros tatuiruotė

Ši tatuiruotė apima dvi raides, todėl tai yra tinkamas pasirinkimas poroms, draugams ar partneriams. Kadangi šioje tatuiruotėje naudojamos raidės yra gana paprastos ir neužima daug vietos, daugelis žmonių renkasi tokio tipo tatuiruotes. Tai simbolizuoja gražų poros ryšį.

13. Z raidžių poros tatuiruotė:

Z raidžių poros tatuiruotė

Tai dar viena Z raidės tatuiruotė, tinkanti įsimylėjusioms poroms. Abiejų raidžių bendrumas, įskaitant širdį laiško pabaigoje, gali būti gana nuostabus. Galite paeksperimentuoti su keliomis spalvomis, kad užpildytumėte širdį, pridėdami prie jos asmeninio prisilietimo.

14. Paprastas Z raidžių dizainas:

Paprastas Z raidžių dizainas

Ši Z raidė gali atrodyti gana paprasta, tačiau hipsterių kultūra naudoja šiuos dizainus, nes jie yra estetiški. Taigi, ieškant puikaus, bet aiškaus varianto pasidaryti tatuiruotę, šis yra protingas pasirinkimas. Šis dizainas taip pat gali būti geras, jei pirmą kartą pasidarote tatuiruotę.

15. Kūrybinis Z tatuiruotės dizainas:

Kūrybingas Z tatuiruotės dizainas

Tai unikalus ir stilingas dizainas, išgraviruotas ant kaklo, sukuriantis elegantišką apdailą. Kreivės, naudojamos Z raidės pabaigoje, gali atrodyti painios, bet tuo pat metu patrauklios. Tai taip pat gali būti vertinama kaip kursyvi raidė Z, parašyta sakant.

16. Magiškas Z raidės tatuiruotės dizainas:

Magiškas Z raidės tatuiruotės dizainas

Tai unikalus būdas pavaizduoti raidę Z ir elementus, atspindinčius jūsų įsitikinimus ir asmenybę. Raidė Z yra raudonos spalvos centre, išsiskirianti juodos žvaigždės ir apskritimo fone. Visa tatuiruotė prideda paslaptingą išvaizdą ir atrodo išskirtinai ant pečių.

17. Spalvinga Z raidės tatuiruotė:

Spalvinga Z raidės tatuiruotė

Šis Z raidės dizainas gali būti išskirtinis pasirinkimas, jei esate spalvų gerbėjas ir nusibodo tatuiruotės juodos spalvos rašalu. Jei turite kūno meno kolekciją, tai gali būti išskirtinis priedas. Spalvoto rašalo naudojimas vietoj juodo daro tatuiruotę patrauklesnę ir neįprastą.

19. Z raidžių tatuiruotė su plonomis linijomis:

Z raidžių tatuiruotė su plonomis linijomis

Ši Z raidės tatuiruotė sudaryta iš plonų brūkšnelių ir gana paprasta ją atlikti. Taip pat galite tai padaryti plačiau, jei to siekiate. Nors šis yra paprastas, galite pridėti elementų, kaip norite, neprarasdami dizaino prasmės.

20. T tatuiruotė su širdimi:

T tatuiruotė su širdimi

Tai dar vienas paprastos Z raidės pavyzdys, kuris atrodo gražiai, kai atliekamas efektyviai. Įvairių spalvų atspalvių pridėjimas prie abėcėlės labai skiriasi tatuiruotės išvaizda. Širdies pridėjimas abėcėlės pabaigoje papildo tatuiruotės suasmeninimą.

Galutinės mintys:

Ar šios Z raidės tatuiruotės nėra įspūdingos? Galite būti praktiški arba pasirinkti kūrybinį kelią naudodami šiame straipsnyje paminėtas Z raidės tatuiruotes. Parodykite savo patirtį ir istorijas pasirinkdami tinkamą dizainą. Tikimės, kad šiame straipsnyje pateiktos tatuiruotės jums padėjo galutinai pasirinkti.