Kalbant apie genčių tatuiruočių dizainą, nugaros tatuiruotės turi didelę reikšmę. Jie atrodo žaviai ir daro drąsų pareiškimą tarp jūsų bendraamžių. Vyro kūnas yra kaip drobė, o nugara laikoma ryškiausia šios drobės dalimi, tad kodėl gi ne papuošti ją kažkuo, kas jums atrodo labai artima. Dauguma žmonių pasirenka genčių nugaros tatuiruotes, nes kiekvienas žmogus priklauso genčiai, ir žinoma, kad genčių tatuiruotės stiprina ryšius su įvairių tautybių kultūra ir tradicijomis.

Genčių nugaros tatuiruotės vyrams su geriausiu dizainu ir idėjomis

Geriausios genčių nugaros tatuiruotės vaikinams ir mergaitėms:

Pažvelkime į 9 geriausius genčių tatuiruočių dizainus,

1. Vyriškos genties nugaros tatuiruotė:

Vyriškos genties nugaros tatuiruotė

Dažniausiai genčių tatuiruotės laikomos vyriškomis. Genčių nugaros tatuiruotės vaikinams yra labai tradicinės ir turi gilią estetinę prasmę. Šias vyriškas tatuiruotes galite parodyti sporto salėje ir paplūdimyje. Tai tikrai pritrauks daug dėmesio.

2. „Back Piece Tribal Back Tattoo“:

„Back Piece Tribal Back Tattoo“

Genties viršutinės nugaros dalies tatuiruotes taip pat galite sukurti savo genties emblema, kurią galite išgraviruoti kaip papuošalą gale. Šios tatuiruotės viršutinėje nugaros dalyje yra puikus paslapties ir drovumo derinys. Paprastai jie yra paslėpti po drabužiais, todėl juos galima atskleisti tik tuo atveju, jei asmuo nori juos parodyti.

3. Drakono stiliaus genčių nugaros tatuiruotė:

Drakono stiliaus genčių nugaros tatuiruotė

Drakonai yra labiausiai paplitusios genčių nugaros tatuiruotės vyrams, ypač Azijos tautybėje. Šie dizainai paprastai reiškia galią, išmintį ir jėgą. Taip pat žinoma, kad jie atneša klestėjimą ir sėkmę mūsų gyvenime.

4. Apatinės nugaros genties tatuiruotė:

Apatinės nugaros genties tatuiruotė

Apatinės nugaros genčių tatuiruotės paprastai yra populiarios tarp moterų, tačiau vyrai taip pat dabar priima šį tatuiruotės dizainą. Šios tatuiruotės apatinėje nugaros dalyje paprastai vadinamos „klajoklio antspaudu“, tačiau pasidaryti genčių tatuiruotę apatinėje nugaros dalyje yra labai novatoriška.

5. Abstrakti genčių nugaros tatuiruotė:

Abstrakti genties nugaros tatuiruotė

Abstrakčios tatuiruotės įgauna svarbą, nes jos yra ne tik meniškos, bet ir perteikia intelektą. Šių dienų žmonės ant savo kūno gauna abstrakčią genčių tatuiruotę. Tai reiškia tradicinės išminties ir intelekto derinį, tačiau vienas dalykas yra tikras: šios tatuiruotės neabejotinai leidžia jums išsiskirti iš minios, tuo pačiu susieja jus su savo kultūra.

6. Viso kūno genties nugara:

Viso kūno genties nugara

Pilnos nugaros genčių tatuiruotės yra labai paplitusios tarp Polinezijos genčių. Galite pritaikyti šiuos dizainus ir padaryti tai pagal savo norą.

7. Dramatiška genčių nugaros tatuiruotė:

Dramatiška genčių nugaros tatuiruotė

Jūs netgi galite dramatiškai pažvelgti į savo genties tatuiruotę ant nugaros. Tai yra žalios ir juodos spalvos derinys, turintis skirtingą struktūrą, kuri rodo stiprumą. Jaunas berniukas mėgsta kurti šį stiliaus modelį.

8. Egipto stiliaus genčių nugaros tatuiruotė:

Egipto stiliaus genties nugaros tatuiruotė

Egiptiečiai yra žinomi dėl savo gilios kultūrinės vertės. Šios Egipto viršutinės nugaros genčių tatuiruotės atrodo nuostabiai. Prieš pasidarydamas tatuiruotę žmogus visada daug mąsto ir svarsto, ir tik tada tu ją padarai. Šios tatuiruotės turi didelę reikšmę.

9. Rožinės kaukolės genties nugaros tatuiruotė:

Rožinės kaukolės genties nugaros tatuiruotė

Kitas genčių apatinės nugaros tatuiruotės dizainas yra kaukolės tatuiruotė. Kaukolės tatuiruotės paprastai simbolizuoja priminimą, kad galiausiai turite mirti, todėl kiekvieną dieną paverskite geriausia diena. Tai galėtų būti kai kurių genčių šūkis.

Nugaros genčių tatuiruotės paprastai yra pagamintos juodos spalvos ir ši spalva visada reiškia paslaptį, malonę ir galią. Jei norite jį sumaišyti su kita galinga spalva, pavyzdžiui, raudona ir mėlyna, jis taip pat sukuria stulbinantį kontrastą.