Geriausias ir šauniausias būdas išreikšti savo meilę gamtai yra užsiiminėti mėgstama natūralia veikla. Tai apima žaibą ir varžtus. Daugelis jaunų žmonių mėgsta žaibo temą, kai kalbama apie „elektrifikuotą“ išvaizdą.

Žaibo tatuiruotės gali būti pagamintos skirtingu stiliumi ir temomis, priklausomai nuo vietos, kur jos rašomos. Naujausios technologijos apima žėrinčius fluorescencinius dažus. Žaibas gali būti perkūnas ar elektros kibirkštis.

Geriausios ir stilingos žaibo tatuiruotės:

Pažiūrėkime čia paminėtus žaibo tatuiruotės dizainus.

1. Realistiški žaibo tatuiruotės dizainai:

Aukščiausios žaibo tatuiruotės

Realistiški „Lightning“ tatuiruočių dizainai dažniausiai yra žaibo tatuiruotės, pagamintos iš daugiaspalvių. Galutinis šių tatuiruočių tikslas yra sukurti tikroviškesnį vaizdą, palyginti su kitais tatuiruočių dizainais. Dažniausiai tai priklauso nuo to, kur iš tikrųjų norite šio tatuiruotės dizaino, jis puikiai atrodo ant rankos.

2. Tikros žaibo rando tatuiruotės:

Tikros žaibo randų tatuiruotės

Kai žaibas trenkia kam nors, jis palieka randą, panašų į žaibą, ir kai kurie žmonės iš šių randų padaro tatuiruotes. Šios žaibiškos randų tatuiruotės sudaro tikras tatuiruotes ir gali būti nuspalvintos arba paliktos tokios. Jie atrodo panašūs į randuotas tatuiruotes. Jei jums tinka įprastas, bet klasikinis stilius, tuomet galite pasirinkti tokio tipo dizainą savo žaibiškoms tatuiruočių kolekcijoms.

3. Tradiciniai žaibo tatuiruočių dizainai:

Tradiciniai žaibo tatuiruočių dizainai

Tradiciniai „Lightning“ tatuiruočių dizainai yra sukurti su žaibo dievo Dzeuso ar jo sūnaus Thoro portretu. Šios žaibo tatuiruotės skirtos perteikti žaibo dievo ar jo sūnaus Thoro istoriją. Tokiam dizainui reikia skirti daug dėmesio, todėl, kai bandysite tai išsiaiškinti, eikite su profesionaliu tatuiruočių dizaineriu, kad sukurtumėte šį modelį.

4. UV žaibo tatuiruotės dizainas:

UV žaibo tatuiruotės dizainas

UV žaibo tatuiruotės dizainas yra paprasta žaibo tatuiruotė, pagaminta naudojant specialų rašalą, kuris šviečia UV šviesoje. Tai dažniausiai paprastas žaibo smūgis ir nėra labai sudėtingo dizaino. Atrodo kaip galingas ir blizgantis, gaukite natūralų UV stiliaus dizainą pagal savo pasirinkimą.

5. Unikalūs žaibo tatuiruotės dizainai:

Unikalūs žaibo tatuiruotės dizainai

Unikalūs apšvietimo tatuiruotės dizainai yra žaibo tatuiruotės, sukurtos labiau unikaliai ir taip pat sumaišytos su kitais stiliais. Kartais jie sumaišomi su techie stiliumi, kad jis taptų modernesnis ir madingesnis. Toks dizainas apibūdina požiūrio modelį.

6. Papasakokite savo istoriją laikino žaibo tatuiruotės dizaino metu:

Papasakokite savo istoriją laikinu „Lightningtattoo“ dizainu

Tai laikina žaibo tatuiruotė, pagaminta iš daugiaspalvės ir primena paveikslą. Jie sukurti pagal temą arba perteikti konkretaus žmogaus istoriją. Jei nenorite daryti nuolatinės tatuiruotės, pasakykite savo tatuiruočių dizaineriui, kad šis laikino tatuiruotės stiliaus.

7. Tamsiai žaibo tatuiruotės dizainas:

Tamsiai žaibo tatuiruotės dizainas

Tai daugiausia žaibo audros tatuiruotės, pagamintos juodos spalvos, ir perteikia tamsiąją situacijos ar asmens pusę. Dažniausiai tai apima kai kurias mitines būtybes ir apleistą vietą ar audrą.

8. Įelektrinantys žaibo tatuiruotės dizainai:

Įelektrinantys žaibo tatuiruočių dizainai

Šie įelektrinantys žaibo tatuiruotės dizainai ant rankos yra tikroviški žaibo tatuiruočių dizainai ir dažniausiai yra ne perkūnas, kurį sukelia elektra. Jie pagaminti iš lempučių, dūmų ir žaibo smūgio.

9. „Rain and Thunder Lightning Tattoo Designs“:

Lietaus ir griaustinio žaibo tatuiruotės dizainas

Šios žaibo tatuiruotės dažniausiai būna su lietumi, griaustiniu, debesimis ir žaibo smūgiais. Jie taip pat kartais gaminami iš daugiaspalvių arba tik žaibo smūgis yra pagamintas kitokia spalva, kad būtų ypatingesnis.

Žaibo tatuiruotės visada įelektrinamos, todėl jas galima padaryti tikresnes ir putojančias naudojant skirtingas spalvas ir fluorescencines spalvas. Jie taip pat priklauso nuo vietos, kur jie rašomi. Kai kurie žmonės piešia tatuiruotes ant visos nugaros ar krūtinės, todėl tai tampa tikroviškesnė ir išraiškingesnė.