Šios tatuiruotės populiarėja tarp žmonių, kenčiančių ar ką tik pasveikusių nuo krūties vėžio. Tatuiruotes netgi kuria draugai ar šeimos nariai, kenčiantys nuo šios epidemijos, kaip meilės ir priklausymo simbolis.

Rožinė juostelė tarptautiniu mastu išpopuliarėjo, kad žmonės apie tai žinotų arba perteiktų skausmą ir kančias, kuriuos jie išgyvena, ir net suteiktų paramą ir drąsos kovoti su šiomis mirtinomis ligomis.

krūties vėžio tatuiruotė

Geriausi ir įkvepiantys krūties vėžio tatuiruočių dizainai:

Dabar pažvelkime į 9 populiariausius krūties vėžio tatuiruočių tipus.

1. Puikus krūties vėžio tatuiruotės dizainas:

Krūties vėžio tatuiruotės dizainas

Šiame tatuiruotės dizaine ant gėlių stiebų juostelė yra sukurta ir ryškios spalvos suteikia dizainui daugiau blizgesio ir patrauklumo. Rožinės juostelės tatuiruotės rodo, kad pats žmogus ar bet kuris mylimas žmogus buvo paveiktas krūties vėžio.

2. Įgalinti krūties vėžio tatuiruotės dizainą:

Įgalinantis krūties vėžio tatuiruotės dizainas

Moterims, kenčiančioms nuo šio skausmingo piktybinio naviko, tiesiog reikalinga emocinė parama ir jų mylimųjų stiprybė. Rožinė juostelė sukurta begalinio stiliaus su širdį paliečiančiu žodžiu „jėga“. Šio tipo tatuiruotes vėžiui gali sukurti paciento šeimos narys.

3. Dinaminis krūties vėžio tatuiruotės dizainas:

Dinamiškas krūties vėžio tatuiruotės dizainas

Šios krūties vėžio tatuiruotės vaikinams ant nugaros atrodo labai stulbinančiai. Šiame tatuiruotės dizaine su rožine juostele pavaizduotas drugelis, kuris bando perteikti, ir tikrai vieną gražią dieną ji atsikratys krūties vėžio ir vėl atrodys graži kaip drugelis.

4. Paprastas vėžio tatuiruotės dizainas:

Paprastas vėžio tatuiruotės dizainas

Dabar dienos žmonės kenčia nuo įvairių vėžio rūšių, tokių kaip kasos, skydliaukės ir kt. Vėžiu sergantys pacientai tiki, kad vieną dieną jie atsikratys šio skausmo.

5. „Badass“ krūties vėžio tatuiruotės dizainas:

„Badass“ krūties vėžio tatuiruotės dizainas

Ant rožinės juostelės paveikslėlio yra sukurtos nuostabios juodos kreivės linijos su drąsiu raštu ir tikru teiginiu. Tai dar vienas drąsus ir konvekcinis negražus krūties vėžio tatuiruotės dizainas.

6. Krūties vėžio tatuiruotės laikiklis:

Krūties vėžio laikiklio tatuiruotės dizainas

Žmonėms reikia didžiulės drąsos kovoti su šia mirtina liga, o kai ją įveikiate, kviečiate švęsti. Šio tipo tatuiruotės, skirtos krūties vėžiui, yra puikus ir puikus būdas pasakyti, kad kovojote ir buvote išgelbėtas.

7. Optimistinis krūties vėžio tatuiruotės dizainas:

Optimistinis krūties vėžio tatuiruotės dizainas

Pagal dizainą skraidantis balandis laiko rožinę juostelę ir įkvepia tuos, kurie kenčia nuo piktybinių navikų. Žinutė, kad greičiau jūs taip pat būsite laisvas nuo krūties vėžio ligos ir skrisite po atviru dangumi kaip aš. Tai nuostabus tatuiruotės dizainas, kurį galima tatuiruoti ant rankų ar nugaros.

8. Sensacingas krūties vėžio tatuiruotės dizainas:

Sensacingas krūties vėžio tatuiruotės dizainas

Čia yra sensacingas ir patrauklus tatuiruotės dizainas, padedantis žmonėms, įsipainusiems į šias ligas. Ši rožinė juostelė sukurta apatinio trikotažo viduryje. Tai įkvepia veikti kaip kovotojas ir būti stiprus, drąsus už bet ką ir išgyventi.

9. Kario vėžio juostos tatuiruotės dizainas:

Kario vėžio juostos tatuiruotės dizainas

Tatuiruotė yra puikus būdas parodyti pasauliui ir artimiesiems, kuriuos užpuolėte šia liga. Bokso pirštinių tatuiruotė sukurta skrandžio šonuose, simbolizuojanti, kad žmogus yra karys ir iš jo pašalintų visas vėžio ląsteles

Krūties vėžio tatuiruotes galima išgraviruoti daugybe stilių, formų ir dydžių pagal savo vaizduotę. Daugelio laikų žmonės taip pat įtraukia fėjas, gėles ir dvasinį tikėjimą, pabrėždami savo įsitikinimus. Šios tatuiruotės gali būti suprojektuotos bet kurioje kūno dalyje ir lengvai perteikti pasauliui apie šią pavojingą epidemiją.