Megan Fox yra Holivudo įžymybė, savo išvaizda, pasitikėjimu ir aktoriniais sugebėjimais užkariavusi milijonų širdis. Ji yra viena seksualiausių moterų, matomų ekrane, ir buvo įvertinta kaip antra karščiausia moteris pasaulyje. Nors ji yra modelis ir aktorė, ji turėjo keletą tatuiruočių.

Geriausi „Megan Fox“ tatuiruočių dizainai su reikšmėmis

Paklausta, kodėl jai patinka užrašyti šias tatuiruotes, ji sako, kad tai yra jos būdas atsistoti už save, būdas išreikšti bet kokį priešiškumo jausmą, ypač mama, kuri nepritarė tatuiruočių idėjai.

„Megan Fox“ tatuiruočių dizainai sako su nuotraukomis:

Kai kurios prasmingos ir geriausios Megan Fox rašalu pažymėtos tatuiruotės buvo įtrauktos į šias pastraipas.

1. Megan Fox Arm tatuiruotė – Marilyn Monroe:

Marilyn Monroe tatuiruotė

Megan Fox pasipuošė nuostabiomis tatuiruotėmis, tačiau geriausia iki šiol yra Marilyn Monroe tatuiruotė, užrašyta ant dešiniojo dilbio. Meganas laiko ją stabu ir teigė verkianti kiekvieną kartą, kai vaikystėje išgirdo jos balsą.

2. Megan Fox William Shakespeare citatos tatuiruotė ant nugaros:

Viljamo Šekspyro tatuiruotė

Atrodo, kad Megan Fox labai vertina savo gyvenimą. Ji supranta jos reikšmę ir priima ją taip, kaip yra. Šis požiūris į gyvenimą buvo parodytas jos Williamo Shakespeare’o tatuiruotėje. Jis yra žemiau jos dešiniojo peties ir sako: „Mes visi juokiamės iš paauksuotų drugelių“.

3. Megan Fox Moon ir žvaigždės tatuiruotė ant kojos:

Megan Fox Moon ir žvaigždės tatuiruotė ant kojos

Mėnulio ir žvaigždės tatuiruotė, užrašyta ant Megan kojų, tikrai pagirtina jos pasirinkimą ir išreiškia jos individualumą. Tai pirmoji spalvota tatuiruotė, kuri atrodo gana įdomi ir novatoriška. Tatuiruotėje iš esmės yra oranžinio mėnulio vaizdas, kuris sutampa su žvaigžde. Tatuiruotė papildo jausmingą Megan prigimtį ir taip pat papildo jos spalvingą požiūrį.

4. Megan Fox kinų tatuiruotė ant kaklo:

Megan Fox kinų tatuiruotė ant kaklo

Megan Fox ant kaklo turi kinišką tatuiruotę. Įrašytas žodis reiškia „stiprybė“ ir buvo viena mažiausių tatuiruočių. Tai beveik niekada nepastebima, nes ji yra paslėpta už jos plaukų ir nesulaukė daug dėmesio. Tačiau, jei pastebėta, tatuiruotė jai atrodo labai madinga ir madinga.

5. Megan Fox šonkaulių tatuiruotė ant šonkaulių:

Šonkaulių narvo citatos tatuiruotė

Megan Fox turi nuostabų eilėraštį, užrašytą ant jos šonkaulių. Jame rašoma: „Kartą buvo maža mergaitė, kuri niekada nepažinojo meilės, kol vaikinas nesulaužė jos ŠIRDIES“. Tatuiruotė parašyta senuoju anglų šriftu ir sukurta jos pačios.

6. Megan Fox vyro vardo tatuiruotė:

Megan fox vyro vardo tatuiruotė

Kai Megan Fox buvo su savo vyru Brianu Austinu Greenu, ji nusprendė pasidaryti tatuiruotę ant apatinio dešiniojo klubo, kurioje būtų parašytas jo vardas. Tatuiruotė tikrai atspindi jos meilę Brianui ir tai, kaip ji vertina savo santykius su juo.

7. Megan Fox genties tatuiruotė ant riešo:

Megan Fox Tribal WavesTatuiruotė

Megan Fox yra vandenynų mylėtoja. Taigi ji nusprendė pasidaryti tatuiruotę, kurioje pavaizduotos dvi galingos vandenyno bangos. Ši tatuiruotė buvo užrašyta ant jos riešo ir vadinama Yin Yang tatuiruote. Neseniai šis kūno meno kūrinys buvo pašalintas, nes pasirodė ne taip, kaip norėjo Megan.

8. Megan Fox Mickey Rourke tatuiruotė šone:

Megan Fox Mickey Rourke tatuiruotė šone

2010 m. Suvaidinusi filme su Mickey Rourke, Megan Fox pasidarė jai tatuiruotę, kad tik pagerbtų jį. Ši tatuiruotė buvo užrašyta ant dešiniojo šonkaulio šonkaulio ir joje sakoma: „Tie, kurie buvo matomi šokantys, manė, kad yra išprotėję tie, kurie jos negirdi“.

9. Megan Fox Play Him off Tattoo:

Megan Fox Žaisk jį iš tatuiruotės

Megan Fox turi dar vieną paskutinę tatuiruotę, kurioje pavaizduotas žavingas kačiukas, grojantis pianinu. Po juo parašyta „Play Him Off“. Tatuiruotė yra neseniai, nors jos reikšmę sunku iššifruoti.