Dainininkės Rihanna ant kūno turi daugybę tatuiruočių. Kaip visi žinome, ji yra gerai žinoma dėl naujausių tendencijų, nesvarbu, ar tai būtų šukuosena, ar bet koks makiažas. Jos akių makiažas yra gana populiarus, taip pat dėvimų plaukų priauginimo drabužių tipai, žinoma, kad ji nustato naujausias tendencijas, nesvarbu, ar ji dėvi įvairius rašalus, ar bet kokias kitas mados formas. Galite gauti panašių pagal užsakymą pagamintų dizainų, tokių kaip ji. Ji turi nemažai jų, jos taip pat yra labai stilingos sportuoti ir nešioti ant jūsų kūno. Neseniai ji savo rankoms uždengė dizainą, kuris buvo labai prieštaringas ir sukūrė antraštes.

Rihanna tatuiruotės dizainas su reikšmėmis

Geriausi Rihanna tatuiruočių dizainai ir nuotraukos:

Žemiau yra 9 populiariausios Rihanna tatuiruočių rūšys, kurios dėvi jos kūną, ir jūs galite gauti panašių dizainų iš savo menininko, jei esate šios dainininkės gerbėjas ar mėgstate jos stilių ir norite kažko panašaus į jos dizainą.

1. Rihanna tatuiruotės dizainas ant riešo:

Rihanna tatuiruotės dizainas ant riešo

Tai riešo tatuiruotė, kurią Rihanna nešioja ant rankos. Tai daroma maorių formatu ir tai yra genčių, kaip matyti. Ji mėgsta įvairius senovinius modelius. Kaip visi žinome, šie formatai dažnai yra gana dideli. Tačiau ši dainininkė sportuoja labai plonu modeliu, o tai yra riešo šone, todėl jis neatrodo labai gremėzdiškas ar bet kokia kita forma, kuri yra labai tamsi ar labai drąsi su storomis linijomis. Tokio tipo dizainą galima lengvai padaryti, o jei esate mergina, galite padaryti panašų dizainą. Tai taip pat turi mažą hibiską, kuris yra įprastas dalykas šiems modeliams. Taip pat galite padaryti keletą banguotų stilių arba padaryti juos pagal užsakymą. Taip pat galite naudoti kitas spalvas, kad tai atitiktų jūsų stilių.

2. Šriftas Rihanna Tattoo Design:

Šriftas Rihanna Tattoo Design

Tai šrifto tatuiruotė, kurią turi Rihanna. Tokius drabužius galite dėvėti kūno šonuose. Jie yra labai stilingi ir taip pat gali būti padaryti su viskuo, ką norite gauti rašalu.

3. Rihanna tatuiruotės dizainas ant pažastų:

Rihanna tatuiruotės dizainas ant pažastų

Dainininkė turi šautuvo tatuiruotės dizainą po pažastimis ir kūno šone. Tai gana drąsus dalykas, kurį taip pat galite išbandyti. Tai galima padaryti naudojant kitus stilius, kuriuos dažnai sportuoja daugelis moterų ir kurie gali būti labai lengvi, kai tai darote kūno pusėje. Tai vienas iš geriausių Rihanna tatuiruočių dizainų.

4. Rihanna tatuiruotės dizainas ant nugaros:

Rihanna tatuiruotės dizainas ant nugaros

Dainininkė savo nugaroje sportuoja su daugybe žvaigždžių tatuiruočių. Jie yra banguoto stiliaus. Kai kurie iš jų neturi spalvos, o kai kurie yra spalvoti. Jūs galite padaryti panašius stilius su kai kuriomis kitomis spalvomis pagal savo pasirinkimą.

5. Rihanna tatuiruotės dizainas ant piršto:

Rihanna tatuiruotės dizainas ant piršto

Dizainas „Shhh…“ yra gana populiarus. Panašius veiksmus galite atlikti ir pirštais, taip pat galite naudoti kitas spalvas ar kitus šriftus.

6. Egipto rašto Rihanna tatuiruotės dizainas:

Egipto rašto Rihanna tatuiruotės dizainas

Egipto modelis, kurį Rihanna sportas yra gana populiarus. Jei norite, taip pat galite nusipirkti laikinų tatuiruočių dizainų, panašių į lipdukus.

7. Mažas Egipto Rihanna tatuiruotės dizainas:

Mažas Egipto Rihanna tatuiruotės dizainas

Tai dar vienas egiptietiškas „Nefertiti“ tatuiruotės dizainas, kurį dainininkė sportuoja. Taip pat galite atlikti panašius stilius.

8. Genčių Rihanna tatuiruotės dizainas:

Genčių Rihanna tatuiruočių dizainas

Tai yra pridengimo dizainas, kurį dainininkė padarė ant savo anksčiau padaryto genčių tatuiruočių modelio ant rankų. Galite išbandyti tokius stilingus modelius.

9. Odelės Rihanna tatuiruotės dizainas:

Odelės Rihanna tatuiruotės dizainas

Tai dainininkės sportuojamo odelių dizaino nuotrauka. Jūs taip pat galite išbandyti odelių dizainą ir tai yra gana stilinga.