Shamrocks pirmiausia yra Airijoje įsikūrusi kultūra, kuri šiandien yra įtraukta į daugelį tatuiruočių dizainų. Shamrocks iš tikrųjų yra mažai auganti žolė, kuri siaučia Airijoje ir šiandien taip pat randama daugelyje pasaulio vietų. Shamrocks laikomi sėkmės žavesiu ir yra nacionalinė Airijos emblema, nes tai taip pat reiškia meilę ir vienybę. „Shamrock“ pirmiausia buvo priimtas kaip garsus tatuiruočių dizainas Airijoje ir lėtai paplito visame pasaulyje kaip labai garsus tatuiruočių dizainas.

Shamrock tatuiruotės dizainas ir vaizdai

„Shamrock“ tatuiruočių dizainas su pavadinimais:

Yra keletas šampūno tatuiruočių dizaino variantų, tačiau yra keletas labai žinomų dizainų, kuriuos žmonės pasirenka pirmiausia prieš pereidami prie kitų dizainų. Iš visų skirtingų šampūnų tatuiruočių dizaino tipų 9 aukščiau paminėti yra šie:

1. Dilbio Shamrock tatuiruotė:

Dilbio šamoto tatuiruotė

Dilbio šampūnas yra tik paprastas spalvotas šampūnas, kuris yra vienas iš paprastesnių dizainų. Nė vienam tatuiruočių meistrui neturėtų kilti problemų užbaigiant šį dizainą. Dilbio šampūną gali įsigyti tiek vyrai, tiek moterys, todėl jį plačiai renkasi žmonės visame pasaulyje. Šampūnas simbolizuoja gyvenimo ciklą, todėl tai puiki tatuiruotė. Tai vienas iš geriausių šampūno tatuiruočių dizaino vyrams.

2. Keltų Shamrock tatuiruotė ant nugaros:

Keltų Shamrock tatuiruotė ant nugaros

Ši tatuiruotė dengia didžiąją jūsų nugaros dalį ir gali būti suporuota su airių palaiminimu ar amžinu medžiu su gražiomis gėlėmis. Tatuiruotė yra uniseksuali ir turi labai didelę reikšmę, kai suporuota su airių palaiminimu, kuris turėtų apsaugoti jus jūsų gyvenimo srityje.

3. Shamrock tatuiruotė su galios žodžiais:

Shamrock tatuiruotė su galios žodžiais

Tai tikrai labai sunku ištraukti tatuiruotę ir reikalauja kvalifikuotos rankos. Žodžiai, įterpti į šamūną, skirti suteikti jums drąsos jūsų žemu gyvenimo laikotarpiu, kad galėtumėte lengvai išgyventi net blogiausius laikus.

4. „Shamrock“ riešo tatuiruotė:

„Shamrock“ riešo tatuiruotė

Šampūnas taip pat simbolizuoja begalybę ir atrodo labai panašus į nesibaigiantį mazgą. Gyvenimo ratas yra pagrindinė šampūno idėja ir tai yra puikus jūsų riešo priedas. Tai maža šampūno tatuiruotė.

5. Shamrocks ir Stars Tattoo:

Shamrocks ir žvaigždžių tatuiruotė

Žvaigždės visada buvo labai populiarus tatuiruotės dizainas, o jo derinimas su šampūnu yra puikus jūsų kūno derinys, parodantis meilę, tikėjimą ir prasmę jūsų gyvenimui.

6. Už ausies šamoto:

Už ausies šamokas

Tai maža tatuiruotė, tačiau ją atlikti reikia kvalifikuotos rankos, nes tai reiškia tatuiruoti labai jautrią kūno vietą, tai yra kaklą. Tatuiruotė yra išskirtinė ir kupina prasmės.

7. Miniatiūrinė Shamrock tatuiruotė:

Miniatiūrinė šampūno tatuiruotė

Jei jums nepatinka labai didelė tatuiruotė, bet vis tiek reikalaujate tatuiruotės, kad parodytumėte savo meilę Airijai, tada šią tatuiruotę reikia pasidaryti. Jis yra smulkus, bet nestokoja tikėjimo struktūros. Tai vienas iš geriausių moterų šampūno tatuiruočių dizaino.

8. „Shamrock Tattoo White“ rašalas:

Shamrock tatuiruotė baltas rašalas

Baltas rašalas yra nauja mada, kai kalbama apie tatuiruotes, nes vaizduojama, kad tatuiruotė būtų įterpta į odą. Baltojo rašalo naudojimas šamui vaizduoti parodo jūsų meilę vienybei ir tikėjimą vienas kitu ir dažniausiai tai gauna gerieji Airijos žmonės.

9. „Live Laugh Love Shamrock“ tatuiruotė:

Gyva juoko meilės šamoto tatuiruotė

Žodžiai „gyvas juokas“ ir „juokas“, sugrupuoti su šampūnu kaip tatuiruotė, yra puikus būdas pasakyti, kad visas gyvenimas yra visapusiškas, ir stenkitės nieko nepraleisti prieš perduodami. Gyvenimas yra labai svarbus ir dar svarbiau, kad jūs kuo daugiau džiaugtumėtės savo gyvenimu. Visada būkite pozityvus – dar viena šios tatuiruotės reikšmė.