Tatuiruotė yra tik simbolinis kūno modifikacijų, kurios tapo madingos šiuolaikinėmis dienomis, atvaizdas. Paprastai slinktys ir reklaminiai skydeliai naudojami teksto formavimui, todėl antraštės tatuiruotė atrodo taip, tarsi jūsų kūnas būtų padarytas kaip antraštė ir ant jo būtų išgraviruoti pranešimai. Banerių tatuiruotės jau seniai sukasi rinkoje. Iš esmės tai prasidėjo nuo Egipto ir atrodo labai įmantriai ir elitiškai. Su tatuiruočių reklaminių juostų dizainu galite padaryti bet ką.

Geriausios reklamjuostės tatuiruotės idėjos ir dizainas

Geriausios tatuiruočių reklamjuostės idėjos ir dizainas:

Leiskite mums ištirti 9 geriausius tatuiruočių reklamjuostės dizainus,

1. Gėlių reklamjuostės tatuiruotė:

Gėlių vėliavos tatuiruotė

Labai dažnas reklamjuostės dizainas yra „Rose banner“ tatuiruotė. Rožės yra ne tik populiarus pasirinkimas tarp abiejų lyčių, bet ir grožis bei subtilumas. Todėl vis daugiau žmonių renkasi tokią tatuiruotę.

2. Širdies vėliavos tatuiruotė:

Širdies vėliavos tatuiruotė

Kitas įprastas slinkties dizainas yra širdies reklamjuostės tatuiruotė. Pridėję slinktį prie širdies sukuriate vieną iš klasikinių tatuiruočių. Paprastai tai reiškia meilę, garbinimą ir aistrą kitam asmeniui.

3. Prisiminimų reklamjuostės tatuiruotė:

Prisiminimų reklaminio skydelio tatuiruotė

Kita „Scroll“ tatuiruotės forma yra prisiminimo tatuiruotė, kurią taip pat galima įtraukti į širdies ir reklamjuostės tatuiruotę. Tai rodo jūsų maloniausius prisiminimus širdžių ir reklaminių antraščių pavidalu. Tokį dizainą rasite ant berniuko rankos ar peties, motina yra tas, kuris artimas sūnui. Ši tatuiruotė yra meilės pareiškimo motinai pristatymas.

4. Patriotinė reklamjuostės tatuiruotė:

Patriotinė vėliavos tatuiruotė

Viena iš nuostabių tatuiruočių reklaminių antraščių idėjų yra patriotinė reklaminių antraščių tatuiruotė. Erelis yra galios ir stiprybės simbolis. Plikasis erelis simbolizuoja Jungtinių Valstijų herbą, todėl galite tikėtis daug patriotinių tatuiruočių, padarytų ritiniuose Amerikos žemyne.

5. Scenarijaus stiliaus tatuiruotė:

Scenarijaus stiliaus reklamjuostės tatuiruotė

Dažniausiai pasitaikantys tradiciniai reklaminių antraščių dizainai yra scenarijaus tatuiruotės idėja. Scenarijaus tatuiruotė padaryta norint apšviesti žmogaus gyvenimo tikslą. Tai taip pat gali būti priminimas apie jūsų gyvenimo tikslus ir šūkius.

6. Inkaro stiliaus tatuiruotė:

Inkaro stiliaus reklamjuostės tatuiruotė

Inkaro tatuiruotės reklama yra dar viena idėja, kurią pradėjo naudoti daugiausia jūrų pėstininkai ir jūreiviai. Paprastai tai yra išganymo, vilties, ramios ir susikaupusios gamtos vaizdai. Tai taip pat inicijavo JAV karinis jūrų laivynas, pirmą kartą kirtęs Atlanto vandenyną.

7. Angelo sparno tatuiruotė:

Angelo sparno vėliavos tatuiruotė

Angelo sparnai gali būti surinkti su tatuiruočių antraštėmis. Į šiuos dizainus galite įtraukti įsimintinas datas. Be to, angelų sparnai simbolizuoja apsaugą, harmoniją ir meilę.

8. Širdies pertraukos tatuiruotė:

Širdies pertraukos reklamjuostės tatuiruotė

Kitas širdies variantas su reklamjuostės tatuiruotės dizainu yra širdis su durklo tatuiruote. Per širdį prasiskverbiantis durklas simbolizuoja širdgėlą, išdavystę ir prarastą meilę. Tai labai drąsus, bet labai impulsyviai sukurtas tatuiruotės dizainas.

9. Dvasinio modelio tatuiruotė:

Dvasinio modelio tatuiruotė

Viena iš įprastų tatuiruočių reklamjuostės idėjų yra dvasinė arba religinė tatuiruotė. Tai parodo jūsų artumą aukščiausiajai galiai. Dauguma žmonių, kurie daro šias tatuiruotes, turi dvasinį, estetinį ir kultūrinį mąstymą ir dažniausiai tiki išreikšti savo įsitikinimus tatuiruotėmis.

Sąrašas, sudarytas dėl reklamjuostės tatuiruočių, yra labai išsamus ir galite jį pritaikyti pagal savo patogumą. Jūs visada turite atsiminti, kad bet kokios rūšies tatuiruotę reikia kruopščiai apsvarstyti. Tatuiruočių reklaminio skydelio dizaino nuskaitymas bus gražus ir į savo tatuiruotes galėsite įdėti bet kokių naujovių, tačiau įsitikinkite, kad to nesulaukiate impulsyviai, kitaip galite vėliau gailėtis.