„Žvaigždžių karų“ tatuiruotes daro užkietėję gerbėjai, mėgstantys serialą ir personažus. Šis dizainas naudojamas derinant vėsų ir stilingą su rafinuotu.

Šaunios „Žvaigždžių karų“ tatuiruotės galaktikoje:

Pažiūrėkime 9 populiariausias „Žvaigždžių karų“ tatuiruotes vaikams, vyrams ir moterims

1. Visa „Žvaigždžių karų“ tatuiruotė:

Geriausios „Žvaigždžių karų“ tatuiruočių dizaino idėjos

Galite padaryti geriausią „Žvaigždžių karų“ tatuiruotę naudodami šią apatinės nugaros tatuiruotę, kurioje yra visi pagrindiniai filmo „Žvaigždžių karai“ personažai. Ši tatuiruotė yra spalvinga ir pasižymi geriausiais iš „Žvaigždžių karų“ serijos. Pasirinkite tai, jei esate užkietėjęs serialo gerbėjas.

2. Žvaigždžių karų tatuiruočių rankovė:

Žvaigždžių karų tatuiruočių rankovė

Čia yra puikus pasirinkimas, jei norėtumėte, kad „Star Wars“ tatuiruotės rankovė būtų padaryta už jus. Šis tatuiruotės dizainas yra geriausias, nes jis apima didelį plotą ir leidžia pasirodyti visiems serijos personažams. Taip pat galite turėti galimybę tatuiruotėje turėti tik Dartą Vaderį.

3. Mažytė „Žvaigždžių karų“ tatuiruotė:

Maža „Žvaigždžių karų“ tatuiruotė

Tai puikiai tinka bet kokio tipo „Žvaigždžių karų“ gerbėjams. Šis mažas „Star Wars“ tatuiruotės dizainas turi vieną simbolį iš serijos. Šį dizainą galite rašyti bet kurioje kūno vietoje. Ypač gerai atrodo ant rankos ar kojos. Pasirinkite tai savo tatuiruočių kelionės pradžiai.

4. Miela „Žvaigždžių karų“ tatuiruotė:

Miela „Žvaigždžių karų“ tatuiruotė

Gaukite šią nuostabią mielą ir mielą „Žvaigždžių karų“ tatuiruotę vaikams. Šis dizainas turi animacinio personažo spalvą ir pojūtį. Tai patinka vaikams, taip pat ir jaunajai kartai. Tai galima padaryti ir laikinai.

5. Šauni „Žvaigždžių karų“ tatuiruotė:

Šauni „Žvaigždžių karų“ tatuiruotė

Gaukite puikų „Star Wars“ tatuiruotės dizainą, kuris parodo, kad esate tikras „Star Wars“ gerbėjas. Tarp daugelio dizainų, kuriuos galite pasirinkti, yra „Darth Vader“ arba „Žvaigždžių karų“ serijai naudojamas simbolis.

6. Pora „Žvaigždžių karų“ tatuiruotė:

Pora „Žvaigždžių karų“ tatuiruotė

Jei esate pora ir abu mėgstate „Žvaigždžių karų“ seriją, tai yra geriausia jūsų tatuiruotė. Šis paprastas „Star Wars“ tatuiruotės dizainas yra pagamintas iš serijoje naudojamų simbolių. Pasirinkite tai, kad sukurtumėte geriausią poros dizainą, kuriame demonstruojamos mažo dydžio žvaigždžių karų tatuiruotės. Pabandykite tai parodyti savo paprastą būdą.

7. Rankinė „Žvaigždžių karų“ tatuiruotė:

Žvaigždžių karų tatuiruotė ranka

Gaukite rašalą rankoje naudodami šią nuostabią „Žvaigždžių karų“ rankos tatuiruotę, kurioje yra visi geriausi serialo personažai. Kiekvienas pirštas naudoja skirtingą simbolį ir tai tampa geriausiu gerbėjo draugu. Pasirinkite savo dizainą arba pasirinkite šį konkretų, kuris išpildys jūsų tatuiruotės troškimą.

8. „Storm Trooper“ tatuiruotė:

„Storm Trooper“ tatuiruotė

Tatuiruotės dizainas taip pat žinomas dėl genčių dizaino. Ši „Žvaigždžių karų“ genčių tatuiruotė yra puikus pavyzdys, kaip daromos genčių tatuiruotės. „Storm“ karių tatuiruotė yra nuostabi ir sudėtinga. Tai leidžia atrodyti labai seksualiai ir gali būti padaryta ant rankos ar krūtinės srities.

9. Laikina „Žvaigždžių karų“ tatuiruotė:

Laikina „Žvaigždžių karų“ tatuiruotė

Nesidomi rašalu ir nejaučiate skausmo? Nesijaudinkite, nes yra alternatyva. Pasirinkite laikinas „Žvaigždžių karų“ tatuiruotes, kurios suteikia jums geriausią dizainą ir neskauda rašalo. Šios tatuiruotės gali būti lengvai pašalintos vėliau. Jei jums reikia išbandyti kai kuriuos laikinus šio modelio dizainus, taip pat patikrinkite šį dizainą.

Tai gali būti paprastos ar sudėtingos ir pilnos didelės tatuiruotės. Dizainas taip pat gali būti sukurtas laikinais būdais. Šios serijos „Žvaigždžių karų“ dizaino serijoje rasite daugiau nei tūkstantį vaizdų, įgysite unikalių ir pagal savo asmenybę.