„Macabre“ reiškia tai, kas susiję su mirtimi ir todėl kelia nerimą. Pastaruoju metu terminas „makabriškas“ yra siaubingo, šiurpaus, patrauklaus, baisaus ir tt sinonimas. Tema gali atrodyti nelabai įdomi, tačiau tatuiruočių meistrai rado daug kūrybiškumo elementų. Žodis makabriškas yra labai bendrinis; tai, kas vienus gali terorizuoti, kitiems gali būti ne taip baisu. Taigi toliau 9 geriausios makabriškos tatuiruotės yra aprašytos, kurios gali atbaidyti beveik visus stuburą.

„Macabre“ tatuiruotės su vaizdais

Populiariausias ir naujas „Macabre“ tatuiruočių idėjų dizainas vyrams ir moterims:

Pažvelkime į 9 makabriškus tatuiruočių dizainus.

1. Siuvamos veidų makabriškos tatuiruotės:

Siuvamos „Macabre“ veido tatuiruotės

Tik pagalvok vieną kartą, kad nori išsakyti savo nuomonę, bet negali. Pats jausmas baisus. Kai to nepadarote dėl to, kad jūsų lūpos yra susiuvamos, tai tampa baisu. Siuvama veido makabriška tatuiruotė vaizduoja tamsų liesą veidą, kurio lūpos yra susiuvamos. Veidas atrodo be emocijų ir įspėtas, o tai paverčia tatuiruotę siaubo elementu.

2. „Gory Face Macabre“ tatuiruotės:

Gory veido makabriškos tatuiruotės

Ši kruvina tatuiruotė atrodo kaip smarkiai sumuštas merginos veidas. Visas veidas atrodo iškreiptas nuo mėlynių. Kruvinos ašaros, varvančios iš mėlynų akių, daro tatuiruotę siaubingu, bet abstrakčiu menu.

3. „Macabre Zombie“ tatuiruotės:

„Macabre Zombie“ tatuiruotės

Zombiai ir vampyrai daugeliui iš mūsų kelia košmarus. Įsivaizduokite, kaip tai gali padaryti bauginančią tatuiruotę. Grafinėje tatuiruotėje pavaizduotas zombis, valgantis žmogaus kūną. Be emocijų raukšlėtas veidas yra labai išsamus ir pasirodė gana baisus.

4. „Macabre“ raganų tatuiruotės:

Makabrinės raganos tatuiruotės

Raganos ir burtininkai gali būti miesto legenda, tačiau pati idėja daugeliui iš mūsų sukelia košmarus. Ši raganos tatuiruotė į ją įtraukė visus siaubo komponentus. Kraujas varva iš mirusiųjų akių, matosi ragana, valganti žmogaus širdį. Burna pradurta kryžminėmis adatomis, o ragana toliau atlieka savo juodąją magiją.

5. „Macabre Monster“ tatuiruotės:

„Macabre Monster“ tatuiruotės

Tiesa, kai užaugome, mažiau susirūpinome pabaisomis po savo lovomis. Tačiau pasąmonėje pasibjaurėjimas išlieka ir mes visi sugalvosime tatuiruoti siaubingas monstrų figūras, šiek tiek kertančias linijas. Daugelis monstrų tatuiruočių buvo padarytos tobulai, tačiau norint gauti rašalą su šia labai grafine skeleto monstrų tatuiruote, reikia daug drąsos. Tinkamai naudojant atspalvius ir spalvas, ši makabriška teminė tatuiruotė tapo tobulu meno kūriniu.

6. „Macabre“ gyvūnų tatuiruotės:

„Macabre“ gyvūnų tatuiruotės

Mes visi bijome vieno ar kito gyvūno. Gyvūnų tematikos makabriška tatuiruotė jau buvo labai garsi. Ši makabriška gyvūnų tatuiruotė temą pakėlė į visiškai naują baisumo lygį, sujungdama daugiau nei vieną tokią būtybę. Kobra, erelis, kardas su dantimis, visi jie turi savo siaubo vingį, padarė šią tatuiruotę siaubinga.

7. Liūdnų akių makabriškos tatuiruotės:

Liūdnų akių makabriškos tatuiruotės

Sakoma, kad mes galime žvelgti į savo sielą per jų akis. Akys atspindi laimę, liūdesį ir baimę. Ši nuostabiai abstrakti ir reikšminga tatuiruotė rodo akį, kuri tirpsta iš akivaizdžios baimės. Tatuiruotės detalės yra nuostabios. Atidžiai pažvelkite ir ant akių matote atspindinčią kaukolę kaip daiktą. Ši tatuiruotė daro makabrišką tatuiruotės žanrą patrauklesnį.

8. „Macabre“ animacinių filmų tatuiruotės:

„Macabre“ animacinių filmų tatuiruotės

Mes visi bijome kiekvieno teigiamo charakterio tamsiosios pusės, visų pirma todėl, kad tai smogia tiesiai į mūsų sąžinę. Blogis klounas ilgą laiką buvo siaubo tema knygose; filmai ir tatuiruotės. Blogos animacinių filmų figūros turi savo baimės veiksnius. Ši blogai atrodanti sniego baltumo tatuiruotė su siuvamomis lūpomis daugeliui gali būti bemiegių naktų priežastis.

9. „Black Arts Macabre“ tatuiruotės:

Juodųjų menų makabriškos tatuiruotės

Juodoji magija, voodoo lėlės, velnio garbintojai; visa tai gali būti tik mitas, vis dar baisu kaip pragaras. Šis makabriškas žanras yra nepaprastai platus ir iš jo idėjų galima sukurti įvairų tatuiruočių asortimentą. Siaubinga juoda tatuiruotė tinkamai demonstruoja temą ir turi tikslią baimę. Galima pastebėti dvi vaiduokliškas figūras, o apačioje – letena su pele. Tatuiruotės detalės yra gana nuostabios ir stulbinančios. Ji taip pat vykdo jos tikslą: gryną makabrišką beprotybę.

Kaip aptarta pradžioje, tema yra tokia greita, kad jūs galite lengvai rašyti tai, kas jus labiausiai gąsdina, kad nugalėtumėte tą baimę. Nors kai kurie bijo nuskęsti, kai kurie bijo aukščio, makabriškos tematikos tatuiruočių dizainas turi be galo daug galimybių dizaino atžvilgiu.