Driežai, tai yra keisčiausias planetos padaras, kurį galime pamatyti visur. Dauguma žmonių tiesiog bijo šių roplių, tačiau tie, kurie jais žavisi, perėjo į kitą lygį. Jie pradėjo gauti driežų tatuiruočių dizainą ant jų odos. Ši driežo tatuiruotė dabar įgauna pagreitį visame pasaulyje, nes vaizduoja loginį mąstymą ir planavimą dėl šio šaltakraujiško roplio polinkio gaudyti grobį.

Driežo tatuiruotės moterims ir vyrams

Geriausios ir stilingos driežo tatuiruotės su vaizdais:

Panagrinėkime 9 paplitusius driežų tatuiruočių dizainus.

1. Driežo tatuiruotė rankoms:

Driežo tatuiruotė rankai

Šiais laikais žmonės garbina driežus, o jų aštrios skvarbios svarstyklės išryškina vyrišką instinktą. Driežo odos tatuiruotė vaizduoja šaltą ir blyškią driežo odą, o norint gauti tikslų atspaudą, gali tekti atlikti daugybę tatuiruočių seansų ir tai gali kainuoti daug.

2. Unikalios rašto driežo tatuiruotės:

Unikalaus modelio driežo tatuiruotės

Maža ir paprasta driežo tatuiruotė tiesiai ant kulkšnies atrodo nuostabiai. Galite patikrinti šią nuotrauką ir planuoti ją atspausdinti. Nors tai gali būti ne toks žavingas pasirinkimas, tačiau tikrai neliks nepastebėtas.

3. Genčių stiliaus driežo tatuiruotės:

Genčių stiliaus driežo tatuiruotės

Tradicinė genčių driežo tatuiruotė vaizduoja jūsų genties kultūrinę svarbą ir tapatybę. Dauguma aborigenų ir vietinių žmonių gauna rašalą, kad parodytų savo meilę savo genčiai. Genčių tatuiruotės gali būti spalvotos arba tiesiog juodos.

4. Specialios pėdų driežo tatuiruotės:

Pėdų specialios driežo tatuiruotės

Driežo tatuiruotės pėsčiomis vaizduoja linksmą žmogaus pusę ir jų norą nuveikti dar daugiau mylių, kad parodytų savo praktinę prigimtį. Yra labai šaunių dizainų, o žmonės, kurie myli šiuos roplius, labai gerai tai atideda.

5. Mažo dydžio driežo tatuiruotės:

Mažo dydžio driežo tatuiruotės

Nedidelio driežo tatuiruotės apsirengimas atrodo prašmatniai ir paprastai moterys pasirenka tai. Paprastai jie nori dėti juos prie skrandžio, kulkšnių ar nugaros. Jie gali būti pagaminti juodos spalvos, tačiau taip pat galite pasirinkti Polinezijos spalvas.

6. 3D modelio driežo tatuiruotės:

3D modelio driežo tatuiruotės

3 dimensijų tatuiruočių dizainas jau yra madingas. Jūs pajustumėte, kad tai tikra. Dėl šių 3D driežo tatuiruočių dizaino ši šiurpi būtybė atrodo tikra ir gali sukelti nedidelį širdies smūgį žmonėms, kurie nekenčia driežų ar jų bijo.

7. Gecko driežo tatuiruotės:

Gecko driežo tatuiruotės

„Gecko Lizard“ yra vienintelė rūšis, kuri bendrauja garsu ir turi balso stygas, taip pat žinoma dėl savo laipiojimo įgūdžių. „Gecko“ driežas laikomas blogo ženklo ar nesėkmės ženklu, tačiau vis tiek žmonės eina iš proto, kad šios „Gecko Lizard“ tatuiruotės būtų atspausdintos įvairiomis spalvomis ir formomis.

8. Grynos juodos driežo tatuiruotės:

Grynos juodos driežo tatuiruotės

Juodojo driežo tatuiruotė simbolizuoja augimą nuo mirties. Galbūt matėte, kaip driežas pameta uodegą, o paskui ją vėl užaugina. Žmonės, kurie nedaro šių tatuiruočių, tikina, kad kaip driežai, jie taip pat gali lengvai išeiti iš bėdų.

9. Viso kūno dizainerio driežo tatuiruotės:

Viso kūno dizainerio „Lizard“ tatuiruotės

Jei kas nors peržengė visas ribas, kad pademonstruotų savo meilę šiems šaltakraujams ropliams, tai šis driežas tatuiruočių žmogus. Jis atrodo baisus ir keistas. Svarstyklės ant driežo kūno yra puikiai pagamintos ir yra kažkoks nepaprastas panašumas tarp driežo žmogaus ir šio roplio.

Driežų tatuiruočių dizainas šiais laikais yra labai paplitęs ir populiarus tarp vyrų ir moterų. Jie gali gauti savo mažą būtybę rašalu bet kokio dydžio ir bet kuria kūno dalimi. Tačiau vienas dalykas yra tikras, kad šios tatuiruotės leidžia asmeniui išsiskirti iš minios. Galutinį dizaino skaičių galite rasti internete ir, žinoma, tatuiruočių menininkai turi daug idėjų, kaip tai įgyvendinti.