Oranžinė spalva yra žinoma dėl savo ryškumo ir entuziastingo jausmo, išsiskiriančio spinduliuojančiu atspalviu. Oranžinė ir vaisių spalva gerai dera, todėl ji yra tipiška vasaros spalva. Ši ryški spalva, kai rašalu rašoma kaip tatuiruotė, tada tai bus malonumas mūsų akims!!!

Mieli ir patrauklūs oranžinės tatuiruotės dizainai:

Intuityviems žmonėms čia yra 9 populiariausi oranžinės tatuiruotės dizainai, kurie gali išprovokuoti tatuiruotę iš karto.

1. „Orange Piece Tattoo Design“:

oranžinės tatuiruotės dizainas

Tiems, kurie mėgsta mažus ir ryškius tatuiruočių dizainus, kuriuos galima rašyti ant riešo ar kulkšnies, siūlomas šis vientisas oranžinės spalvos tatuiruotės dizainas. Smulkiausios oranžinės spalvos detalės matomos labai aiškiai.

2. Oranžinės šakos tatuiruotės dizainas:

Oranžinės šakos tatuiruotės dizainas

Norint padaryti vidutinio ir didelio dydžio tatuiruotę prieš pataikant į paplūdimio vakarėlį, tai geriausia tatuiruotė, sukurta iš vieno pilno apelsino vaisiaus su kabančia medžio šaka. Pakabinamos šakos yra nudažytos žalia spalva, o tai suteikia kontrastą tatuiruotės dizainui.

3. Pusiau oranžinė su žalių lapų tatuiruotės dizainu:

Pusiau oranžinė su žalių lapų tatuiruotės dizainu

Šis tatuiruotės tipas patenka į meninį tatuiruotės projektavimo būdą, suteikiant maksimalų tikslumą. Dizainas vaizduoja pusę supjaustytą apelsiną su žaliais lapais. Pusiau oranžinė tatuiruotė puikiai tinka ant kulkšnies ar rankos tatuiruotės tiek mergaitėms, tiek berniukams.

4. „Clockwork Orange Tattoo Design“:

Laikrodžio spalvos oranžinės tatuiruotės dizainas

Senesnis raktų laikrodžių naudojimo būdas yra rašomas kaip laikrodžio formos tatuiruotės dizainas, kuris atliekamas naudojant oranžinius vaisius kaip pagrindą su metaliniu raktų išdėstymu, matomu centre. Laikrodžio dizaino interjeras iš tiesų yra daug laiko reikalaujantis darbas. Taigi gerbk meno kūrinį!

5. Oranžinė & Juodojo drugelio 3D tatuiruotės dizainas:

Oranžinė & amp; Juodojo drugelio 3D tatuiruotės dizainas

Drugeliai, kurie yra skirtingų spalvų, vienas iš tokių įdomių spalvų derinių gali būti juodos ir oranžinės spalvos tatuiruotė. Ši ryškių spalvų 3D tatuiruotė puikiai tinka ne tik kaip vasaros drabužių tatuiruotė, bet ir kaip stiliaus pareiškimas.

6. Aštuonkojų oranžinės tatuiruotės dizainas:

Aštuonkojų oranžinės tatuiruotės dizainas

Šis aštuonių kojų jūros vandens gyvūnas yra mėgstamiausias gyvūnų tatuiruočių dizainas vasaros vakarėlių sezono metu. Menas, kuriame rašomos jūros gyvūnų kojos, yra raktas į patrauklų tatuiruotės dizainą.

7. Oranžinė Hibiscus gėlių tatuiruotės dizainas:

Oranžinės hibisko gėlių tatuiruotės dizainas

Hibiscus gėlė, kuri yra geriausias oranžinės tatuiruotės dizaino tipas su ryškiai oranžinės spalvos rašalu, suteikiančiu grožio nuostabiai apsirengusioms merginoms. Tai tipiškas mergaitiškas dizainas, kurį merginoms patinka turėti aplink petį.

8. Oranžinės plunksnos tatuiruotės dizainas:

Oranžinės plunksnos tatuiruotės dizainas

Plunksnos skirtos ne tik baltai spalvai, skirtingai nei įprasta spalva, ryškiai oranžinė spalva suteikiama elegantiškam raštuoto pečių tatuiruotės dizainui. Dažniausiai naudojamas tatuiruotės dizainas yra atkartojamas fenikso plunksna.

9. Paplūdimio aprangos oranžinės tatuiruotės dizainas:

Paplūdimio aprangos oranžinės tatuiruotės dizainas

Be abejo, oranžinė spalva yra tipiškas vasaros ir atogrąžų vaisius, kuris ne tik puoselėjamas juos geriant, bet ir formuoja tatuiruotės formą ir spalvą. Tatuiruotė įgauna nuostabų vaizdą, parašytą aplink tatuiruotės dizainą.

Ryškių spalvų tatuiruotės dizainas visada turi papildomą veiksnį, parodydamas žmonėms apvalkalą, nesakydamas, kad padarėte tatuiruotę. Ši ryškiai oranžinė tatuiruotė puikiai tinka paplūdimio ar vasaros baseino vakarėlio metu dėl savo vėsios ir ryškios išvaizdos.