Šiandien smėlio laikrodžio tatuiruotės tampa labai populiarios. Tai galima padaryti naudojant kaukolę, gėles ir kitus tradicinius kompaso dizainus. Dažnai jie yra labai 3D ir turi reljefinius efektus. Tai gana meniška ir bet kuris žmogus gali lengvai sportuoti. Ant jų taip pat yra parašyta dalykų arba galite tai padaryti šonuose. Tai priklauso nuo to, kokio dizaino norite savo kūnui. Profesionalus menininkas gali tinkamai jums padėti.

smėlio laikrodžio tatuiruotės dizainas

Geriausi smėlio laikrodžio tatuiruočių dizainai ir nuotraukos:

Žemiau yra 9 populiariausi smėlio laikrodžio tatuiruotės dizaino tipai ir vaizdai, kuriuos tikrai turėtumėte išbandyti.

1. Skaitmeninio laikrodžio smėlio laikrodžio tatuiruotės dizainas:

Skaitmeninio laikrodžio smėlio laikrodžio tatuiruotės dizainas

Tai kūrybinga smėlio laikrodžio tatuiruotė, padaryta rankų šone. Tai atliekama laikrodžiu su skaitmeniniu.

2. Kaukolės saldainių smėlio laikrodžio tatuiruotės dizainas:

Kaukolės saldainių smėlio laikrodžio tatuiruotės dizainas

Tai kaukolės saldainių dizainas, padarytas stiklo viduje. Jei norite, kad tai būtų padaryta tinkamai, tokiu būdu turėtumėte vadovautis profesionaliu menininku.

3. Pirštų smėlio laikrodžio tatuiruotės dizainas:

Pirštų smėlio laikrodžio tatuiruotės dizainas

Tai yra piršto tatuiruotė, turinti nedidelį dizainą. Galite pabandyti tai padaryti, jei nenorite ką nors didelio nuveikti bet kuriai kūno daliai. Juos taip pat lengva pašalinti. Juos galite lengvai pašalinti lazeriu. Tai maža smėlio laikrodžio tatuiruotė.

4. Tradicinis senovinis smėlio laikrodžio tatuiruotės dizainas:

Tradicinis vintažinis smėlio laikrodžio tatuiruotės dizainas

Tai dar vienas tradicinio valandinio stiklo dizaino tipas, kurį galite išbandyti. Tai atliekama labai kūrybingai. Tai galite padaryti lengvai, taip pat galite tai padaryti su gėlėmis. Tai gali būti bet kurio žmogaus sportas.

5. Tradicinių gėlių smėlio laikrodžio tatuiruotės dizainas:

Tradicinis gėlių smėlio laikrodžio tatuiruotės dizainas

Tai tradicinė smėlio laikrodžio tatuiruotė. Tai galite lengvai išbandyti, dažniausiai tai daroma su gėlėmis ir kitais gėlių atspaudais, todėl tai yra gana mergaitiška sportui. Jie yra labai kūrybingi ir juos galite lengvai sportuoti, kai norite tokio tatuiruotės dizaino. Tai yra vienas iš geriausių smėlio laikrodžio tatuiruočių dizaino moterims.

6. Smėlio laikrodžio tatuiruotės dizaino menas:

Smėlio laikrodžio tatuiruotės dizaino menas

Tai kūrybingas smėlio laikrodžio kūrinys, taip pat kai kurie susiję dizainai, tokie kaip kaukolė ir kitos orchidėjų gėlės. Tai labai kūrybinga, jei tai atliekama tinkamo dydžio ir tinkamo profesionalaus eksperto. Tai galite lengvai padaryti salonuose, kur galite rasti patyrusių menininkų, galinčių tinkamai jus nukreipti. Spalvos turėtų būti daromos atitinkamai, kad tai atrodytų kūrybiškiau.

7. Rožių smėlio laikrodžio tatuiruotės dizainas:

Rožinis smėlio laikrodžio tatuiruotės dizainas

Tai smėlio laikrodžio dizainas, atliktas su rožėmis. Tai labai mergaitiškas tipas ir jūs galite lengvai sportuoti. Tai daroma šonuose ir galite tai padaryti panašioje padėtyje. Jei nenorite tokių didelių rožių raštų, tai galite padaryti nedideliu mastu su keliomis rožėmis.

8. Spalvotas smėlio laikrodžio tatuiruotės dizainas:

Spalvotas smėlio laikrodžio tatuiruotės dizainas

Tai labai meniškas dizainas, taip pat labai spalvingas. Poveikis atliekamas labai profesionaliai, taip pat suteikiamos kelios gėlės, dėl kurių tai yra gana mergaitiška. Taip pat galite pateikti šiuos modelius, susietus su gėlių atspaudais ar kitų tipų piešiniais. Tai gali būti labai meniška, priklausomai nuo to, kokio tipo modelį ketinate atlikti savo kūnui.

9. Šaunus smėlio laikrodžio tatuiruotės dizainas:

Šaunus smėlio laikrodžio tatuiruotės dizainas

Tai smėlio laikrodžio tatuiruotė, padaryta raudonos ir juodos spalvos. Taip pat galite padaryti kažką panašaus. Tai labai meniška, o išsamūs efektai buvo padaryti labai profesionaliai, todėl tai atrodo labai reljefiškai. Todėl, jei norite gauti rašalą tokiu būdu, galite gauti kažką tokio stiliaus. Tai taip pat labai madinga, ir jūs galite tai lengvai sportuoti. Tai yra geriausias smėlio laikrodžio tatuiruotės dizainas vyrams.