Sakoma ir tikima, kad tatuiruotės akimirksniu suteikia jums nuostabią ir unikalią išvaizdą bei leidžia išsiskirti iš minios. Žmonės vaizduoja tatuiruotes pagal savo mintis ir vaizduotę, tačiau kai kurie tatuiruočių mėgėjai dievina vaizduoti istorinius ir senovinius dizainus, nes jie yra drąsūs, baisūs ir tuo pačiu visada turi tam tikrą simbolių reikšmę.

Mumijos tatuiruotės primena mirtį ir tuo pat metu gąsdina. Mumijų tatuiruotės yra populiarios tarp žmonių, kurie tiki gyvenimu po mirties ir dievina bijojančias būtybes būti pavaizduotoms.

Geriausi ir stilingi senovės mumijos tatuiruočių dizainai:

Pažvelkime į 9 geriausius skirtingų tipų mumijų tatuiruočių dizainus su nuotraukomis.

1. Žalio rašalo mumijos tatuiruotės dizainas:

Žalio rašalo mumijos tatuiruotės dizainas

Tai mumijos tatuiruotė, sukurta nuostabiu būdu, kuri gali lengvai sukelti mielą šypseną jūsų veide. Šios mumijos animacinis vaizdas atrodo labai pasakiškai, o žalias rašalas daro jį įspūdingesnį. Oranžinės ir violetinės akys įvaizdžiui suteikia išskirtinį vaizdą.

2. Neįtikėtinas mumijos tatuiruotės dizainas:

Neįtikėtinas mumijos tatuiruotės dizainas

Tatuiruotė atrodo gana žavinga, nes ji vaizduoja senovės Egipto amžių ir kartu su paslaptimis, suteikiančiomis įspūdingą išvaizdą naudotojui. Puikiai pavaizduotas tatuiruotės dizainas, apimantis visą tatuiruočių mylėtojo nugarą.

3. Puikus kaukolės mumijos tatuiruotės dizainas:

Puikus kaukolės mumijos tatuiruotės dizainas

Kadangi kaukolės tatuiruotė simbolizuoja mirtį, o mumijos taip pat vaizduoja tą patį, abiejų derinys pabrėžia gyvenimą po mirties. Plati akis kartu su aštriais dantimis suteikia bauginantį žvilgsnį, tuo pačiu parodo drąsų dėvėtojo požiūrį.

4. Creepy Mummy Tattoo dizainas:

Creepy Mummy Tattoo dizainas

Tatuiruotės gali būti suplanuotos ir pagal jūsų minties procesą taip pat suteikia įvaizdžiui naują ir kūrybingą išvaizdą. Šiame paveikslėlyje šiurpi ar bauginanti mumija yra nubrėžta ten, kur veidas yra visiškai uždengtas, o jis rankose laiko kaukolę. Tai puikus būdas pavaizduoti tiesą, jei mirtis tikrai ateis, tai neišvengiama.

5. Baisus mumijos tatuiruotės dizainas:

Baisus mumijos tatuiruotės dizainas

Paveiksle daugiau dėmesio skiriama baltoms mumijos akims, ketinančioms gąsdinti žmones nuo jos dizaino. Tai puikus dizainas žmonėms, vertinantiems mumijos tatuiruotės dizainą.

6. Realus mumijos tatuiruotės dizainas:

Realus mumijos tatuiruotės dizainas

Manoma, kad mumijos yra apvyniotos tvarsčiais, tada – kapavietėje; tatuiruotė vaizduoja tą pačią žinutę. Vaizdas sukurtas taip patraukliai, kad suteikia tikrovišką jausmą ir išvaizdą naudotojo dilbiui.

7. Senovės Egipto mumijos tatuiruotės dizainas:

Senovės Egipto mumijos tatuiruotės dizainas

Mumijų tatuiruotės įkvėpė ir išplito iš Egipto, o dabar jas myli ir dievina daugelis tatuiruočių mėgėjų. Egipto mumijos atvaizdai yra gana dideli ir apima beveik visą kūno dalį, suteikdami išskirtinę išvaizdą naudotojo asmenybei.

8. Puikus mumijos tatuiruotės dizainas:

Puikus mumijos tatuiruotės dizainas

Tatuiruotės dizainas buvo nupieštas nuostabiu būdu, suteikiant neįtikėtiną išvaizdą naudotojo rankovėms. Ryškus spalvų derinys, apimantis mumijos galvą, ir aplinka, pavaizduota juodu rašalu, suteikia įspūdingą ir žavingą išvaizdą rankovėms.

9. Pasakų apvyniojimo mumijos tatuiruotės dizainas:

Nuostabus „Wrap Mummy“ tatuiruotės dizainas

Tai mumijos tatuiruotė, apvyniota baltu tvarsčiu visame kūne, o čia mumijos veidas šypsosi, o akys atspindi tą patį. Vaizdas eskizuojamas nuostabiu būdu, sukuriantis akį traukiančią išvaizdą.

Mumijos tatuiruotės dizainą labai įkvėpė Egiptas, nes šioje šalyje mumifikacija buvo atlikta po žmogaus mirties. Mumijos tatuiruotės gali būti vaizduojamos įvairaus dydžio, formos ir dizaino ir net bet kurioje jūsų pageidaujamoje kūno vietoje. Paprastai šios tatuiruotės yra labai įmantrios ir atrodo nuostabiai, jei jos yra tinkamai suprojektuotos.