„Pin Up“ tatuiruočių tendencija atsirado jūreiviams, kurie visą gyvenimą keliauja jūra, palikdami savo šeimą, norėdami pamatyti, kaip jų žmonos susiduria su kasdieniais jūreiviais, piešiančiais savo žmonas kaip tatuiruotę. moterų galia ir kiti moterų veidai, kaip velnias, liūdni ir energingi veidai kaip tatuiruotės dizainas.

Stimuliuojantys „Pin Up“ tatuiruočių dizainai mergaitėms

9 „Cool Pin Up“ tatuiruočių modeliai mergaitėms:

Trumpai perskaitykime populiariausius 9 populiariausius merginų tatuiruočių dizainus.

1. Pirate Pin Up Girl Tattoo:

Pirate Pin Up Girl Tattoo

Piratai yra žinomi dėl to, kad jų veidui buvo suteiktas makiažas, kuris paryškintas naudojant juodų akių makiažą ir priedus. Tiems žmonėms, kurie yra įsimylėję piratus, atsikelkite, tada jie gali išbandyti piratų prisegtos merginos tatuiruotės meno dizainą.

2. Kapitonas Look Pin Up Girl Tattoo:

Kapitonas Look Pin Up Girl Tattoo

Kaip žinome, tatuiruotes prisegė žmonės, keliaujantys, matantys būdus ir labai pasiilgę savo šeimos. Tada nusprendė, kad jų žmona rašys tatuiruotę. Vietoj to, kad paprasčiausiai nupieštumėte moterišką veidą, galite pasikeisti piešdami merginos tatuiruotę su kapitonu atsikėlus.

3. Mermaid Pin Up Girl tatuiruotė:

Mermaid Pin Up Girl tatuiruotė

Undinės yra laikomos grožio karaliene, turinčia tobulą kūno formą, kuri puikiai nusileidžia. Undinėlės, užrašytos rašalu kaip tatuiruotės dizainas, vaizdavo moterų grožį ir moterišką prigimtį. Žuvies uodegos korpusas nudažytas melsvai žalia spalva, o viršutinė kūno dalis nudažyta ruda odos spalva.

4. Sailor Look Pin Up Girl Tattoo:

Sailor Look Pin Up Girl Tattoo

Vienas iš dažniausiai vaikinų dėvimų pin up stiliaus tatuiruočių dizaino kaip rankų tatuiruotės dizainas. Vyrai gali rašyti savo mėgstamą moterį aktorę kaip tatuiruotę su „Pin ups Sailor“ temos dizainu, šis prisegtas mergaičių tatuiruotė tinka ir kaip rankos tatuiruotė.

5. „Vintage Cowgirl Look Pin Up Tattoo“:

„Vintage Cowgirl Look Pin Up Tattoo“

Tokia vintažinės išvaizdos tatuiruotė tapo gana populiari tarp berniukų ir mergaičių. „Pinup“ tatuiruočių mergina su didele skrybėle ir batais su mini A linijos sijonu ir marškinėliais yra standartinio dizaino.

6. Konditerijos virimo aparatas „Look Pin Up Tattoo“:

Konditerijos gaminimo aparatas „Look Pin Up Tattoo“

Šio tipo prisegta mergina su raudona taškuota prijuostė mergina, laikanti padėklą su pyragu, tikrai yra naujo tipo tatuiruotės dizainas, sukuriantis unikalų tapatumą, kai jis sukurtas kaip rankos tatuiruotė.

7. Velnio pin up merginos tatuiruotė:

Velnio pin up merginos tatuiruotė

„Devil Pin up“ merginų tatuiruočių dizainas demonstruoja kitą juodą emocinę kiekvienos moters pusę, kurią daugelis vaikinų mėgsta turėti kaip tatuiruotės dizainą labiau nei mergaitės.

8. „Pin-Up“ mergina su automobilio tatuiruote:

Pin-Up mergina su automobilio tatuiruote

Moterys yra sportiškos, kaip ir vaikinai, tokią prasmę nupirko šis tatuiruotės dizainas. Karštas merginos įvaizdis naudojamas sėdint šalia raudono automobilio, kuriam daugelis vaikinų mėgsta turėti šias merginų tatuiruotes kaip rankos tatuiruotės dizainą.

9. Moterų „Power Pin Up Tattoo“:

Moterų „Power Pin Up“ tatuiruotė

Moterys, kurios tiki, kad moteriška lytis yra galinga ir stipri lytis tarp žmonių, gali nupiešti šią „pinup“ moters tatuiruotę su stipriais žodžiais, parašytais po tatuiruote, o vyrai, kurie skleidžia moterų galią tarp žmonių, gali išreikšti savo nuomonę per šį moterų galios pinup tatuiruotės dizainą.

„Pin up“ tatuiruotė sukurta pagal merginos įvaizdį, o ne į berniuko įvaizdį, nes merginos tatuiruotės prisegimo tendencija yra garsi ir patrauklesnė. Jūreivis prisegęs merginos tatuiruotę prie moters galios prisegtos tatuiruotės tikrai patrauklesnis, o vyrai tikrai nori turėti tatuiruotės dizainą.