Žmonės kuria tatuiruotę, susijusią su kai kuriais scenarijais, savo vaizduote ar mėgstamu animaciniu filmu ar asmenybe. Tačiau „The Beatles“ tatuiruotės dizainas nėra įkvėptas nė vieno iš jų. Tai muzikinių grupių grupė, kurianti nuostabią, įkvepiančią muziką, dėl kurios jie turėjo didžiulę gerbėjų bazę, kuri pradėjo kurti tatuiruotes, įkvėptas tų dainų ir žodžių. Taigi šie tatuiruočių dizainai buvo pavadinti jų vardu. Šios tatuiruotės yra nuostabios ir skiriasi nuo kitų tatuiruočių.

Įvairūs „The Beatles“ tatuiruočių dizainai

Paprasti ir geriausi „The Beatles“ tatuiruočių dizainai:

Pažvelkime į 9 geriausius „Beatles“ tatuiruočių dizaino tipus su nuotraukomis, kurios gali padėti pakelti jūsų asmenybę.

1. Širdį liečiantis „The Beatles“ tatuiruotės dizainas:

Širdį paliečiantis „The Beatles“ tatuiruotės dizainas

Scenarijus parašytas paprastu būdu, o miela širdelė su maža žvaigždute suteikia dėvėtojui neįtikėtiną ir kvapą gniaužiančią išvaizdą. Sakoma, kad muzika priartina širdį prie to, kad ši daina sensacingai ir nuostabiai sukurta pagal šį tatuiruotės dizainą.

2. Muzikinės natos „The Beatles Tattoo Design“:

Muzikinės natos „The Beatles“ tatuiruotės dizainas

Šiame tatuiruotės dizaine suprojektuoti muzikos mazgai, o citatos parašytos skraidančiais juodais paukščiais – tai puikus išraiškos būdas. „Black Bird“ buvo vienas garsiausių ir populiariausių šios grupės žodžių, o gerbėjai buvo beprotiškai mylimi.

3. Akių patrauklus „The Beatles“ tatuiruotės dizainas:

Akį traukiantis „The Beatles“ tatuiruotės dizainas

Žavingas tatuiruotės dizainas, kuriame dėvėtojas fantastiškai išdėstė siluetus. Grupės narių plaukai buvo nudažyti skirtingomis spalvomis, todėl dizainas atrodė stulbinantis.

4. Elegantiškas „The Beatles“ tatuiruotės dizainas:

Elegantiškas „The Beatles“ tatuiruotės dizainas

Kadangi šios tatuiruotės gali būti suprojektuotos ant bet kurios dalies, pečiai yra puiki vieta, nes ji gali būti lengvai matoma. Šioje tatuiruotėje pavaizduotas vienintelis visų keturių grupės narių kontūras. Dizainas yra labai paprastas, tačiau atrodo labai patrauklus akims.

5. „Sweet Beatles“ tatuiruotės dizainas:

Saldus „The Beatles“ tatuiruotės dizainas

Linksmą filmą režisavo grupė, jo pagrindu sukurtas tatuiruotės dizainas. Animacinio filmo pavadinimas buvo „Geltonasis povandeninis laivas“ ir, kaip šį filmą režisavo „The Beatles“ grupė, gerbėjai pradėjo kurti tatuiruotę taip, kad parodytų savo meilę ir meilę grupei..

6. Šaunus „The Beatles“ tatuiruotės dizainas:

Šaunus „The Beatles“ tatuiruotės dizainas

Graži ir sensacinga šios grupės daina, kuri daugelį žmonių išvedė iš proto ir jie beprotiškai įsimylėjo melodiją. Dainos žodžiai „tegul būna“ suprojektuoti ant kojos su mažais paukščiais, todėl atrodo nuostabiai. Naudojamas šriftas yra tatuiruotė, kuri yra kursyvi ir atrodo puikiai bei fantastiškai.

7. Motyvuojantis „The Beatles“ tatuiruotės dizainas:

Motyvuojantis „The Beatles“ tatuiruotės dizainas

Muzikos natos ir žodžiai apibūdina, kad be meilės gyvenimas yra beprasmis. Šalia scenarijaus yra įspaustos mažos žvaigždės, planetos ir moterų veidai, raidė „MEILĖ“ tatuiruota ryškiomis spalvomis, o raidės parašytos labai įspūdingai ir patraukliai.

8. Raminantis „The Beatles“ tatuiruotės dizainas:

Raminantis „The Beatles“ tatuiruotės dizainas

Muzika yra tai, kas gali pakeisti žmonių nuotaikas ir mąstymo procesą. Šiame paveikslėlyje obuolio viduje rodomi garsūs šios grupės žodžiai „Viskas, ko jums reikia“. Tatuiruotė sukurta ant nugaros, o jei ji nešiojama be atlošo ar žemai, ji dėvėtojui suteiks žavios išvaizdos.

9. Unikalus „The Beatles“ tatuiruotės dizainas:

Unikalus „The Beatles“ tatuiruotės dizainas

Dabar tai yra novatoriškas būdas parodyti savo meilę ir prieraišumą „The Beatles“ grupei. Šiame tatuiruotės dizaine sukurta maža grupės narių įvaizdžio miniatiūra, parodanti pasauliui, kad esate „The Beatles“ grupės gerbėjas.

„The Beatles“ tatuiruotes gali kurti bet kas, nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties. Jums tiesiog reikia būti užkietėjusiam šios grupės gerbėjui ir vertinti jų sukurtą muziką bei žodžius. Šios tatuiruotės yra įkvepiančios ir įkvepiančios, todėl rinkitės tą, kuri jums arčiau širdies ir net džiugina jus kartais.