Dabar vienos dienos tatuiruočių kūrimas tapo tendencija, tačiau svarbiausias dalykas po rašymo yra pasirūpinti ir atlikti visus prevencijos ir gydymo metodus, kad tatuiruotės atrodytų taip gražiai, kaip buvo sukurtos net po daugelio metų. Taigi labai svarbu vadovautis atlikėjo tatuiruočių priežiūros instrukcijomis, kad po rašymo nekiltų jokių problemų.

Tatuiruočių priežiūra

9 geriausi patarimai dėl tatuiruočių priežiūros:

Čia pateikiame jums 9 populiariausius veiksmus ar metodus, kurie tikrai padės jums pasirūpinti savo tatuiruotei pasibaigus projektavimo procesui.

1. Laikykitės atlikėjo nurodymų:

Visų pirma, turėtumėte klausytis ir laikytis menininko nurodymų, kad jūsų tatuiruotė išliktų ir atrodytų gerai taip, kaip norite. Gali būti, kad kitas menininkas turi kitokių būdų, tačiau visada turėtumėte įsiklausyti į savo atlikėjo metodus.

2. Neturėtų atsisakyti tvarsčio:

Pasibaigus projektavimo procesui, menininkas nuvalys ir pateks antibakterinį tepalą ar losjoną ir uždengs tą vietą tvarsčiu. Neskubėkite ir pabandykite nuimti viršelį ar tvarstį, kai tik išeisite iš studijos ar pasieksite namus. Palikite tvarstį mažiausiai 4-6 valandoms po tatuiruotės priežiūros, kaip nurodė jūsų menininkas.

3. Saugiai nuimkite dangą:

Pasibaigus nustatytam laikui, neskubėkite nuimti tvarsčio. Pirmiausia lėtai ir nuolat panardinkite vietą į šiltą vandenį, kad tvarstis nebūtų prilipęs prie jūsų odos ir sklandžiai išeitų, kai tik sušlaps.

4. Nuolat nuplaukite vietą:

Remdamiesi savo atlikėjo rekomendacijomis, naudokite šiltą arba drungną vandenį ir švelnų skystą muilą, pvz., „Carex“, „DiaGold“ ar „Tattoo Goo Deep“ valymo muilą. Stenkitės švelniai naudoti rankas ir pašalinti kraujo dėmes. Būkite atsargūs ir nenaudokite lufos ar bet kokio šveitiklio, kad pašalintumėte dėmes, ir nedėkite tatuiruotės tiesiai po tekančiu vandeniu, pabandykite užtepti vandens toje vietoje rankomis.

5. Ištepkite plotą minkštu audiniu:

Tvarkingai nuvalydami vietą, lėtai švelnomis rankomis ir lengvu, švariu rankšluosčiu patrinkite tą vietą, kad drėgmės perteklius būtų suvilgytas rankšluosčiu. Net per klaidą netrinkite vietos, nes tai gali sukelti dirginimą. Stenkitės valandą laikyti atvirą vietą, kad vieta visiškai išdžiūtų.

6. Tatuiruotę tepkite drėkinamuoju kremu:

Pajutę, kad vieta išdžiūvo, patepkite bekvapį drėkinamąjį kremą, tokį kaip Bepanthen arba Bacitracin, ir įsitikinkite, kad tepate ploną sluoksnį ir lėtai trinkite, kol įsigers į odą.

7. Užtikrinkite kasdienį tatuiruotės valymą:

Turėtumėte naudoti antibakterinį muilą ir drėkinamąjį kremą, kol tatuiruotė bus visiškai išgydyta. Įsitikinkite, kad tatuiruotės vietą turite valyti bent tris kartus per dieną, o jei drabužiai toje vietoje trinasi, tada uždenkite ploną marlę ar medicininę juostelę..

8. Venkite saulės spindulių:

Jei tai nėra būtina, nelaikykite tatuiruotės saulės spinduliais ir ypač jei tai spalvota tatuiruotė, ji gali išblukti. Jei išbuvote saulėje, patepkite losjonu ar kremu nuo saulės, kad jis būtų apsaugotas nuo UV spindulių. Tokį losjoną kaip „Clarins Sunscreen“ ar „Riemann“ kremą galima tepti prieš išeinant į saulę.

9. Niežuokite ir turėkite pacientų:

Kai tatuiruotė išdžiūsta, ji gali šiek tiek niežėti, nedrįskite jos niežėti tiesiogiai, nes rašalas toje vietoje gali būti pašalintas arba gali susidaryti pleistras, o kasdien ją sudrėkinti, kad ji būtų drėgna. Turite būti pakankamai kantrūs, nes gijimo procesas užtrunka šiek tiek laiko, atsižvelgiant į jūsų dizaino dydį. Tiesiog vykdykite savo menininko nurodymus, kad tatuiruotė išsiskirtų taip, kaip norite. Galiausiai turėtumėte apsilankyti studijoje, kad būtų atlikti bet kokie prisilietimai.

Tatuiruotės visada buvo laikomos vienu iš madingų stilių perduoti jūsų žinią ir idėjas be kalbos. Tačiau labai svarbu ir privaloma laikytis menininko duotų tatuiruočių po priežiūros instrukcijų, kad tatuiruotė tinkamai išgydytų ir atrodytų nuostabiai taip, kaip norėjote.