Dviračių trikotažas yra specialiai sukurtas megztinis, naudojamas dviračių sportui. Tačiau reikia pažymėti, kad dauguma dviratininkų visame pasaulyje renkasi įprastesnius dviratininkų drabužius; megztiniai taip pat suteikia puikių pranašumų sporto entuziastams. Dauguma dviračių marškinėlių paprastai yra nukirpti gana ilgai, kad dviratininkas nepatirtų nemalonių pojūčių. Jei pridedamos kišenės, jos dažniausiai daromos gale, kad būtų išvengta išsiliejimo, jei jos būtų išdėstytos priekyje. Dauguma megztinių yra pritvirtinti gana sandariai, kad būtų sumažintas oro pasipriešinimas. Tiesą sakant, audinys, naudojamas daugumai megztinių, neleidžia prakaitui prilipti prie dviratininkų kūno, kad jie būtų vėsūs. Čia yra keletas geriausių dviračių marškinėlių.

Geriausi dviračių marškinėliai:

1. „Cityscape“ marškinėliai:

dviračių marškinėliai

Šis dviračių trikotažas, įkvėptas Niujorke rastų dangoraižių, yra ne tik funkcionalus, bet ir stilingas. Strategiškai išdėstytas rankovių priekyje ir apačioje, grafinis dizainas tikrai daro teiginį. Džersis taip pat yra atsparus vandeniui ir prakaitui, kad važiuoti dviračiu būtų patogiau.

2. Grafinis Džersis:

Šiuolaikinį jaunimą žavi spalvų blokavimas ir grafiniai atspaudai. Šis trikotažas yra puikus pavyzdys, kaip abi šios tendencijos atrodo gerai kartu. Ryškiai geltona ir juoda spalvos suteikia stilių, o grafinis atspaudas ir tekstas daro šį marškinėlį puikiu nuotykiui dviračiu.

3. Profesionalus marškinėliai:

Profesionaliems dviratininkams marškinėliai turėtų būti stilingi, bet dar svarbiau – funkcionalūs. Šioje nuotraukoje dviratininkas pasirenka paprastą trikotažo dizainą, kuris siūlo ir patogumą, ir funkcionalumą. Jis taip pat yra atsparus prakaitui, atsižvelgiant į žemės kiekį, kurį jam galėjo tekti padengti.

4. Genties Džersis:

Visada efektyvus ir stilingas genčių marškinėliai yra puikus žvilgsnis ir dar didesnis apsirengimas. Pagamintas iš tampraus audinio, trikotažo centre esantis genčių dizainas yra pagrindinis akcentas. Šis dizainas tinka tiems dviratininkams, kurie laikomi sukilėliais. Šis dizainas labiau tinka vyrams nei moterims.

5. Taksi marškinėliai:

Įkvėptas taksi spalvų ir languotos vėliavos, plevėsuojančios daugiausia „Formulės 1“ lenktynėse, šie marškinėliai buvo specialiai sukurti tiems, kuriems reikia greičio. Ryškios spalvos ir neįprastas dizainas daro šiuos megztinius tikrai išskirtinius.

6. Geometrinis marškinėliai:

Geometriniai atspaudai yra šių dienų pyktis. Šis trikotažas labai gerai įtraukė šios naujos mados tendencijos naudojimą. Jis neapsiriboja dizainu, taip pat yra funkcionalus ir lengvas. Naudojant šviesias, vasariškas spalvas, jis atrodo šauniai. Elastingas audinys yra atsparus vandeniui ir prakaitui, todėl jį patogu nešioti.

7. Džersis moterims:

Net dviratininkėms moterims reikia linksmų, stilingų ir funkcionalių megztinių. Šis ypatingas marškinėliai turi žiemines spalvas, suteikiančias jam šiltą ir tekstūruotą išvaizdą. Raminantys tonai puikiai derės prie visų tipų odos atspalvių. Išsami informacija šone taip pat daro marškinėlius gana grafiškus, neperkraunant.

8. Dviejų tonų Džersis:

Šis dviejų tonų trikotažas puikiai tinka dviratininkams, kurie mėgsta būti šiek tiek konservatyvūs ir drąsūs tuo pačiu metu. Sujungimo grafika, pasklidusi po visą marškinėlį, nėra pergalinga, bet daro galingą pareiškimą. Lengva medžiaga taip pat užtikrina, kad marškinėlių svoris netrukdytų dviratininkui ekspedicijos metu.

9. „Unisex“ marškinėliai:

Šis drąsus spalvų derinys puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims. Lengva medžiaga taip pat užtikrina, kad dviratininkas jaustųsi patogiai važiuodamas. Šie megztiniai yra atsparūs prakaitui ir vandeniui, kad dviratininkas per daug neužsikimštų važiuodamas dviračiu.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.