Uzun tişört giymek herkes için kolay değildir. Büyük beden giysiler kişiyi çok büyük gösterse de, bir kişi bu son derece büyük tişörtleri giyebilirse, bir moda ifadesinden daha az bir şey yaratılmaz. Başlangıçta, bu tasarım bir moda hatası olarak algılandı, ancak daha sonra bazı ünlüler bunları giymeye başlayınca, popülerlik katlanarak arttı. Uzun Tişörtler tartışmasız tüm dünyada en popüler dış giyimdir. Bir stilde geliyor, aralık, boyut ve renkler kelimenin tam anlamıyla herkes için.

Bay ve Bayan Uzun Tişörtlerin En İyi ve Şık Modelleri:

Uzun boy tişörtlerin en yeni 9 koleksiyonuna bakalım..

1. Büyük Boy Tişörtler:

Büyük Beden Uzun Tişörtler

Bildiğimiz gibi bunlar büyük beden tişörtler ve bazen uzun kollu tişört tasarımında bile geliyorlar. Bunlar genellikle hafif ve dayanıklıdır ve bu nedenle çoğu insan tarafından tercih edilir. Genel olarak, siyah ve beyaz rengi tercih eden insanları bulsanız da, aksi takdirde tüm renklerde mevcuttur..

2. Galaktik Tasarım:

Galaktik Tasarım Uzun T Gömlek

Kadınlara yönelik bu uzun kollu tişörtler, Galaxy tasarımlarıyla sunuluyor. Baskılar ve kumaş benzersizdir ve büyük bir yıldız yığınının etrafındaymışsınız gibi görünür. Bu tasarım piyasada nispeten yeni ve çok tercih edilen bir tasarım..

3. Yağma Bandana Stili:

Swag Bandana Tarzı Uzun T Gömlek

Desi Kalakar Honey Singh gibi görünmek istiyorum! Bu ekstra uzun tişörtler, YoYo Honey Singh’inki gibi Swag bandana tarzında gelir. Çoğunlukla, şarkıcılara ve rock yıldızlarına düşkün insanlar, beğenilerini ifade etmek için modalarını alır ve onlar gibi giyinirler..

4. Moda Katili:

Kadın Moda Katil Uzun T Shirt

Bu uzun tişörtlerin bir diğer özelliği de son derece şık görünmeleri. Onları kot pantolon, pantolon ve hatta çılgın görünümlü şapka ve berelerle kombinleyebilirsiniz. Ayrıca, tıknaz bir mücevher parçası takarak mümkün olduğunca kendinizi süsleyin..

5. Erkek Modası:

Uzun T Shirt Erkek Modası

Erkek uzun tişörtler, yenilenen moda anlayışıyla başkalarını etkilemek isteyenler için çok uygun. Piyasa ve internet bu uzun tişörtlerin tasarımlarıyla dolup taşıyor. Hatta bunları ihtiyacınıza ve ihtiyacınıza göre özelleştirebilirsiniz..

6. Sokak Stili:

Sokak Stilinde Uzun Tişört

Uzun t shirt erkek serisinde ayrıca sokak görünümü veya sokak stili de bulunmaktadır. Çocuklar gangster gibi görünüyorlar ve kesinlikle çok seksiler. Her zaman kötü adamların peşinden salyaları akan kızları bulursun, bu yüzden uzun bir gömlek sana sokak stili ve kötü adam görünümü veriyorsa, her kuruşuna değer.

7. Ünlü Stili:

Ünlü Stili Uzun T Gömlek

Daha önce de belirtildiği gibi, erkekler için uzun tişörtler ilhamının bir kısmını ünlülerden ve pop yıldızlarından aldı. Bu çok yaygın ve bu günlerde müzik kanallarını açarsanız, uzun tişörtlerde maksimum ünlüleri bulursunuz. Geçmişte bile birçok ünlü bu bakışı takmıştı..

8. Uzun Deri Tişörtler:

Uzun Deri Tişörtler

Erkekler için başka bir uzun kollu tişört serisi, deri kumaştan bazı egzotik tasarımlara sahiptir. Ya dümen deridir ya da belki tam bir tişört deri benzeri kumaştan yapılmıştır. Bu moda pazarında yeni ve giderek daha fazla insan aynı şeyden faydalanıyor..

9. Uzun Kuyruk T Shirt:

Uzun Kuyruk T Gömlek

Erkek uzun kollu tişörtlerde bir başka kategori de arkadan ekstra uzun olanıdır. Bu tişörtlerin ön ve arka kısımları farklı boyutlarda olduğu için bunlara uzun kuyruklu tişörtler denir. Bunlar da piyasada oldukça yaygın.

Erkek ve kadın için uzun tişörtler uzun zamandır trend olmuştur. Bu seri ve kategorideki son trendleri öğrenmek için pazarı keşfedebilirsiniz. Bunlar süper moda ve çok rahat.