Harley Davidson, giyim, ev dekorasyonu ve çok daha fazlası gibi farklı türdeki şeyleri lisanslayan bir marka veya şirkettir. Harley Davidson’ın yaygınlaşan en popüler ürünü t-shirtler. Bu tişörtler Harley tutkunu olanlar arasında yaygındır. Tişörtler çevrimiçi olarak satın alınabilir ve farklı web siteleri vardır. Ayrıca resmi web sitelerinden satın alınabilirler. Harley-Davidson kadın tişörtleri, motosikletleri kadar ikoniktir ve özgürlüğün simgesidir. Bu markanın birçok farklı tasarımı var ve işte Harley-Davidson tişörtlerinin bazı tasarımları.

Bay ve Bayanlar için En Yeni ve Ünlü Harley Davidson Tişört Tasarımları:

Hindistan’ın en iyi 9 Harley Davidson tişörtüne bakalım.

1. Kürek Kafa Zil T-Shirt:

Kürek Kafa Zil T-Shirt

Bu, vintage esintili havalı tişört ve modern bir görünüme sahip. Dar kesim ve %100 pamuklu jarsedir. Yaz aylarında serin bir tişört. Bunlar eski Harley Davidson tişörtü.

2. Siyah Harley Davidson Tişört:

Siyah Harley Davidson Tişört

Bu tip tişörtler özel bir işlemle benzersiz bir şekilde üretilmiştir ve güneşte solmuş vintage bir görünüme sahiptir. Özelliği slim fit olmasıdır. Önü grafikli lazer kesim jarsedir. Bu tişörtü normal veya günlük kullanımınız için deneyebilirsiniz..

3. Logo Üst Baskı Dar Kesim Harley Davidson Tişört:

Logo Üst Baskı Dar Kesim Harley Davidson Tişört

Slim fit ve baştan sona dar olan erkek kısa kollu tişört. Eşsiz kumaş işlemesi için yapılmıştır ve yıpranmış ve aşınmış bir görünüme sahiptir. Adındaki “üst baskı”, tek renkli işlemeli grafikler üzerine sanat basma tekniğini ifade eder. Önünde fazla baskı var ve şık görünüyor.

4. Erkekler Demir Blok Uzun Kollu Tişört:

Erkek Demir Blok Uzun Kollu T-Shirt

Bu Harley Davidson uzun kollu tişört ve bu tip tam kollu tişörtün modası asla geçmez. Bu rahat erkek uzun kollu tişört, miras tarzına işaret eden sanat eserleri içeriyor. Kolda, ön ve arkada baskılı grafiklere sahiptir..

5. Renkli Blok Vintage Henley Tişört:

Blok Renkli Vintage Henley Tişört

Hafta sonunuza stil katmak istiyorsanız bu tişört tam size göre. Dar kesimdir ve sol göğüste ve sırtta baskılı grafiklere sahiptir.

6. Erkekler Prestij Uzun Kollu Tişört:

Erkek Prestij Uzun Kollu T-Shirt

Birini diğerlerinden ayıran eşsiz bir gömlek türüdür. %100 ağır pamukludur. Omuzda, kollarda ve sırtta jel baskılı grafiklere sahiptir. Harley Davidson bisikletiniz varsa, aynı marka Harley Davidson ile bu tişört tasarımını denemeniz gerekir..

7. Erkek Tişört Willie G-Skull Kısa Kollu Tişört:

Erkek T-Shirt Willie G-Skull Kısa Kollu T-Shirt

Arkasında bayi logosu bulunan Harley Davidson bayi tişörtüdür. Bu tişört %100 pamuktan üretilmiştir ve kullanımı çok rahattır. Farklı boyutlarda mevcuttur. Bu kıyafeti yaz mevsiminde de deneyebilirsiniz..

8. Harley Davidson Kısa Kollu Kadın Tişörtü:

Harley Davidson Kadın Kısa Kollu Tişört

V yakalı pembe renkli bayanlar için çok şık bir t-shirt. Ön tarafında, alışılmadık solmuş ters yansımalı şirin bir Harley Davidson logosu var. Arkasında beyaz bir bayilik logosu var. Giymek için çok çekici bir parça.

9. Tonal Alevler Uzun Kollu Tişört:

Tonal Flames Uzun Kollu T-Shirt

Çıtçıtlı yakası ve alevli grafikleri ile erkekler için uzun kollu bir gömlektir. Bunun yanı sıra, iki düğmeli göğüs cebi ve sol göğüs cebinde işlemeli grafikler ve arkada baskılı grafikler var. Bu tişörtü blue jeans üzerinde deneyebilirsiniz; kişiliğiniz için güçlü bir görünüm verir.

Erkekler ve kadınlar için farklı Harley Davidson t-shirt türleri de bütçe açısından iyi gelir. Farklı desen ve renklerde olmalarına rağmen kullanımları oldukça rahattır. Bu tip tişörtlerde malzeme çeşitlerinde iyi seçenekler elde edeceksiniz; arkadaşlarınızı veya sevgilinizi etkilemek için modaya uygun bir tişört alın.