Polo tişörtler, günlük şortlarla olduğu kadar resmi bir pantolonla da kombinlenen en rahat kıyafet olarak kabul edilebilir. Gündelik ve resmi kıyafetlerin bu avantajı, kıyafet seçiminde hem Erkekler hem de Kadınlar için ilk tercih olmasını sağlar. Polo T-shirtler, düz bir tişörte ekstra yaka ekinin tasarlandığı bir tasarımdır. Bu makaleyi okumak için birkaç dakikanızı ayırmak, klasik tipten renkli polo t-shirt’e kadar olan polo tişört tasarım çeşitleri hakkında fikir verecektir..

Bay ve Bayanlar İçin En Yeni ve Şık Polo T-Shirt Tasarımları:

En iyi 9 polo tişörtüne bakalım.

1. Klasik Yaka Polo Tişört:

Klasik Yaka Polo T-Shirt

Kalın pamuklu malzemeden üretilen bu klasik polo tişört, güneşli bir günde veya rüzgarlı bir günde giyildiğinde de rahatlık hissi verir. Bu klasik tişört tek renkten üretilmiştir ve sert olmayan yakalıdır..

2. Omuz Yama Polo Tişört:

Omuz Yamalı Polo T-Shirt

Polo t-shirtün omuz kısmında yoğunlaşan patchwork tasarım kullanılarak ortaya çıkarılan erkek polo t-shirt’e farklı bir görünüm kazandırmak. Patchwork malzemesi pamuk, deri veya tişörtün kontrast rengine sahip herhangi bir sentetik malzeme olabilir..

3. Üç Renkli Polo Tişört:

Üç Renkli Polo T-Shirt

Üç Renkli tişört, Hindistan bayrağı rengi veya başka bir ülke bayrağı rengi uygulanarak ilgi çekici hale getirilebilir. En sevdiği rengi tek parça bir tişörtle birleştirmeyi sevenler için bu üç renkli polo tişört satın almaya değer..

4. Cepli Polo Tişört:

Cepli Polo T-Shirt

T-shirt bildiğimiz gibi, küçük eşyaları, küçük cüzdanları veya diğer önemli eşyaları taşımaktan hoşlanan insanlar için küçük eşyaları tutma olanağından yoksundur, onlar için bu cepli polo tişört en iyisidir. Cep, tişörtün sol üst kısmında görülüyor.

5. Tam Kol Polo Tişört:

Tam Kol Polo Tişört

Tam kollu polo tişört, rüzgarlı veya hafif serin bir günde kullanışlıdır, kol, gövde rengine benzer, bu da yakanın resmi gömlekle karşılaştırıldığında sert olmaması dışında resmi bir gömlek gibi görünmesini sağlar..

6. Kontrast Renkli Yaka Polo Tişört:

Kontrast Renkli Yaka Polo T-Shirt

Giyim konusunda sürekli değişiklik isteyen bayanlar için, yakası ve gövdesi kontrast yaka olan bu polo t-shirt modeli onlar için. Yakanın rengi, gövde ve kol ile karşılaştırıldığında genellikle hafiftir..

7. Çiçek Baskılı Polo Tişört:

Çiçek Baskılı Polo Tişört

Çiçek desenli polo tişört, genellikle plaj kıyafeti veya yazlık giyim türü olarak giyilen unisex polo tişört olarak sınıflandırılabilir. Çiçek baskısı renkli olabilir veya polo tişörtün arka plan rengine benzer renklere sahip olabilir..

8. Kolsuz Polo Tişört:

Kolsuz Polo T-Shirt

Sıcak bir yaz gününde bayanlar için giyim söz konusu olduğunda, kolsuz üstleri içeren rahat giyim hattı olacaktır. Kadınlar için tasarlanan bu kolsuz polo tişört, çoğunlukla yarı resmi olarak bir kot pantolon veya kısa bir günlük giyim olarak giyilir..

9. Markalı Jersey Polo Tişört:

Markalı Jersey Polo Tişört

Markalı polo t-shirtler hem erkeklerin hem de kadınların olmazsa olmazlarından biridir. Spor aşığı olan erkekler bu markalı polo tişört bu amaca hizmet edecektir. Kızlar bir spor forma tişörtü olarak yakalı tişörtten kaçınmaya çalışıyor.

Çekici tasarımıyla mütevazı bir görünüm veren Polo T-shirt, kesinlikle sahip olunması gereken bir tişört. Kadınlar bu polo t-shirt’ü bir bot ayakkabısı ile birleştirilmiş bir pantolon ile birlikte yarı resmi olarak giyebilir ve Erkekler için chino ile polo t-shirt yarı resmi bir t-shirt olarak en iyi seçenek olacaktır..