Kısa kollu tişörtlerden bahsederken sınır gökyüzüdür. Giymek için harika bir seçenek, gün boyu giymek için süper rahatlar ve her zaman trend olacaklar. Son derece çok yönlü, kısa tişörtlerde hem erkekler hem de kadınlar için seçim yapabileceğiniz çok sayıda tasarım var..

En İyi Kadın ve Erkek Kısa Kollu Tişörtleri:

9 tane kısa tişört tasarımı görelim.

1. Erkek Ekose Kısa Tişörtleri:

Erkek Ekose Kısa Tişört

Bu mavi ekose kısa tişört, özellikle üniversiteye giden öğrenciler için gündelik giyim için harikadır. Basit ve rahattır. Malzeme, gömleği yazlar için harika bir seçenek haline getiriyor. Hem erkekler hem de kadınlar bu tek tişörtü rahat bir görünüm için kullanabilir.

2. Erkek Şemsiye Kısa Tişört:

Erkek Şemsiye Kısa Tişört

Düz çizgili bir başka zengin mavi Kısa kollu tişört, erkekler için günlük giyim için mükemmel bir seçimdir. Doku ve kumaş, her erkeğin bakmak isteyeceği şık bir görünüm verir..

3. Kadın Resmi Beyaz Kısa Tişörtleri:

Kadın Resmi Beyaz Kısa Tişört

Bu çarpıcı beyaz kısa kollu kadın tişörtü, büyük günlerinde güçlü bir ilk izlenim bırakmak isteyen modern kadınlar içindir. Ofis için modern, klasik ve şık bir görünüm yaratan bu tişört tipi gömlek, her kadının gardırobunda olmazsa olmazlardan. Bu beyaz kısa tişört tipi gömleği herhangi bir resmi pantolonda deneyin.

4. Kadın İpek Karışımı Kısa Tişört:

Kadın İpek Karışımlı Kısa Tişört

Günlük görünümünüzü bunun gibi kısa kollu bir kadın tişörtüyle güncelleyin. Kot pantolon, şort veya etek olsun, herhangi bir alt ile iyi gider. Tişörtler ayrıca gösterişli kolyeler veya minimal mücevherlerle de tasarlanabilir. Gece gezinizde denemek için bu tişörtü alın veya bu tarz tişörtle alışverişe gidebilirsiniz..

5. Erkek Oxford Kısa Tişört:

Erkek Oxford Kısa Tişört

Gündelik ve parti görünümü için Oxford T-shirt en iyi seçimdir. Bu mor gömlek kollu tişört, sunduğu canlı görünümle herhangi bir erkeğin kalabalığın içinde öne çıkmasını sağlayabilir. Bu, o özel tarih veya günlük görünüm için mükemmel bir seçenektir. Bu kısa ama koyu mor rengi izleyenlerin ilgisini çekiyor.

6. Erkek Çizgili Kısa Kollu Tişört:

Erkek Çizgili Kısa Kollu Tişört

Bu denizci çizgili kısa kollu tişört, bir kot pantolonla atabileceğiniz ve yine de fazla çaba harcamadan şık görünebileceğiniz bir şey. Her gün iyi giyimli görünmek için böyle sade tişörtleri gardırobunuzda bulundurabilirsiniz. Bu, gündelik bir günlük görünüm için yaz günleri gezileri veya yağmurlu mevsimler için de iyidir..

7. Erkek Baskılı Kısa Tişört:

Erkek Baskılı Kısa Tişört

Baskılı tişörtler, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok tasarım ve ilginç alıntılarla gelir. Bu erkek kısa kollu tişört aynı zamanda korkak ve basittir. İster kolejde, ister arkadaşlarla takılırken, bu tişörtler kotla iyi gidecek.

8. Kadın Kot Kısa Tişört:

Kadın Kot Kısa Tişört

Bu kot kısa tişört hafif kumaştandır ve süper rahattır. Yaz aylarında dayanıklı giyim, akıllı görünmenizi sağlar. Ferahlatıcı bir görünüm için kot pantolon ve minimal mücevherlerle eşleştirin. Kıyafetinize en iyi şekilde bakmak için siyah renkli pantolon veya kot pantolon deneyin..

9. Kadın Temel Mahsul Tişörtü:

Kadın Basic Crop Tişört

Kırpma üstleri kalmak için burada. Çiçek desenli kısa kollu bu tişört son derece şık görünüyor. Çekici stiller ile size güzel bir yazlık hissi veriyorlar. Ve hiçbir kadın kendini şık görünen bir kısa bluzdan alıkoyamaz. Bu, özellikle plaj kıyafetleriyle gezmeyi seven kadınlar veya kızlar içindir..

Birçok çeşidi, rengi ve tasarımı bulunan tişörtler herkesin gardırobunun olmazsa olmazı. Trend belirleyici olabilirler ve hemen hemen her şeyle ve birçok durum için giyilebilirler. Bu yüzden zamansız ve her zaman moda oldukları için bir tişört alın.