Günlük t-shirtler trendini düzenli aralıklarla değiştiriyor. Funky, sade, inek, dama vb. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından oldukça yaygın olarak giyilmiştir. Ancak casual t-shirtlerdeki en son tasarımlar hem erkeklerin hem de kadınların ilgisini çeken longline t-shirtlerdir..

En Yeni Bayan ve Erkek Longline Tişörtleri:

İşte görünümde bir değişiklik için geniş çapta seçilen, yaygın olarak benimsenen bazı uzun çizgili tişörtler.

1. Erkekler için Yaka Kesim Longline T-Shirt:

Yaka Kesim Longline Erkek T-Shirt

Gri tonlarında uzun çizgili t-shirt erkek giyiminde yaka kesim tasarımları, tasarımcı giyim görünümü için ana seçim olmuştur. Tişört, uzun yan kesimleri ve merkezi düğme tasarımları ile dar bir yaka içerir.

2. Erkekler için Çift Renkli Longline T-Shirt:

Erkek Çift Renk Longline T-Shirt

Yeni bir dokunuşa sahip Hindistan uzun çizgili erkek t-shirt tasarımına çift renkli bir baskı verildi. Uzun tişört, biri kestane rengi, diğeri siyah olmak üzere iki parçaya bölünmüş, yuvarlak yakalı. Sıradan uzun çizgili tişörtlere mi ihtiyacınız var? O zaman bu senin için gerçekten uygun olacak.

3. Kadınlar için Flare Longline T-Shirt:

Flare Longline Kadın T-Shirt

Kolları dökümlü, pamuklu kumaştan üretilen longline bayan tişörtler sade kullanım ile şık bir görünüm kazandırıyor. Tişört pamuktan yapılmıştır ve arkası önden daha uzun olan ilham verici ifadelere sahiptir..

4. Kadınlar için Off-Omuzsuz Longline T-Shirt:

Off-Omuzsuz Longline Kadın Tişört

Partilerde şık bir görünüm için omuz dışı tasarımlar çok sevimli olmuştur. Longline t-shirt, tek taraflı omuz dışı tasarıma sahip boyun yuvarlak bir tasarıma sahiptir. Siyah arka planda, tişörte merkezi gül tasarımı verilmiştir. Bu, genç kızlar tarafından kolej partileri veya herhangi bir işlev için tercih edilir..

5. Erkekler için Kapşonlu Longline T-Shirt:

Erkek Kapşonlu Longline T-Shirt

Çift katmanlı ve kapüşonlu yakalı uzun çizgili erkek tişört, geziler için çarpıcı bir görünüm sağlar. Uzun tişörtün iç tabakası beyaz, dış tabakası ise siyah, pamuktan yapılmıştır..

6. Erkekler için Zebra Çizgili Longline Tişört:

Erkek Zebra Çizgili Longline Tişört

Uzun kollu, yarı yuvarlak yakalı ve altlı uzun çizgili tişörtlü erkekler, herhangi bir parti görünümü için daha klas görünüyor. Tasarım, gevşek ve sıkı bir uyum sağlamak için gerilebilir bir etkiye sahip pamuklu malzemeden yapılmıştır.

7. Sırt Fermuarlı Longline T-Shirt Kadın:

Arkadan Fermuarlı Longline T-Shirt Bayan

Polyesterden yapılmış bir Longline beyaz tişörtün arkasında fermuar tasarımı verilmiştir. Tişört, kot veya kapri üzerindeki partilerde şehvetli bir görünüm için yarım kollu ve arka yakalı olarak gelir. Biraz şık ve biraz modaya uygun görünüyorsanız, bu tür tişörtler kesinlikle size iyi bir seçim verecektir. Sıradan partileriniz veya herhangi bir buluşmanız için bu modeli deneyin.

8. Erkekler için Sıkıntılı Longline T-Shirt:

Eskitilmiş Longline Erkek T-Shirt

Beyaz uzun çizgili tişört, eskitilmiş bir tasarım verildiğinde, gündelik için yeni bir görünüm kazandırır. Tişört, pamuklu yuvarlak yakalı olup, yarım yuvarlak ucu tişörtün ucuna sıkıntılı bir görünüm kazandırılmıştır. Herhangi bir geziniz için, bu stili benzersiz bir şekilde deneyin.

9. Erkekler için Uzun Çizgili Tişört:

Erkekler için Pileli Longline T-Shirt

Longline erkek t gömleğe pileli uçlar ve kol bordürleri verildiğinde, basit bir t-shirt’e bile modaya uygun bir görünüm kazandırır. Pamuklu tişört, kırmızı, beyaz ve siyah pileli görünümle birleştirilmiş sade bir tasarıma sahiptir..

Longline tişört tasarımları erkekler için kotların üzerine giyilirken, kadınlar için; kapri ve ayak bileği uzunluğundaki taytlarla da taşınabilirler. Çoğu pamuktan yapıldığından, kullanıcıya geziler, danslar ve hatta normal kullanımlar için rahat bir deneyim sunar..