Çok popüler bir moda trendi kolsuz tişörtlerdir. Bunlar aynı zamanda Kas Gömlekleri olarak da bilinir, çünkü bu gömlek giyilirken pazı kasları açıkça görülebilir. Genellikle bu tür tişörtler yaz aylarında giyilir ve bazı insanlar antrenman ve spor seansları sırasında da giymeyi tercih eder. Tasarım bir tişörtünkine benzer, ancak kolsuzdur..

Erkekler ve Kadınlar İçin Modern Kolsuz Tişörtler:

En iyi 9 kolsuz tişört modelini bulalım,

1. Mürettebat Yaka Kolsuz Tişörtler:

Sıfır Yaka Kolsuz T-Shirt

Çok yaygın bir model, erkekler için mürettebat boyun kolsuz siyah tişörtlerdir. Çoğunlukla bu tişörtlerin kolları yoktur, bu yüzden büyük ölçüde boyun deseninde bir fark olacaktır. Mürettebat boynu temel olarak sıkı oturan yuvarlak yakalı bir tişört. Bunlar uzun ömürlü ve rahat.

2. Kadınlar İçin Atlet:

Kadınlar için Atlet

Kolsuz t-shirt kadın serisi oldukça heyecan verici tasarımlara sahiptir. Kot pantolon, şort ve diğer moda aksesuarlarla kombinlenebilen atletler. Bir kadında gerçekten seksi görünüyorlar ve özelliklerini vurguluyorlar. Bu üstler de kolayca özelleştirilebilir. Genellikle kadınlar antrenman sırasında bunları giymeyi tercih ederler..

3. Kapşonlu Stil Kolsuz Tişörtler:

Kapüşonlu Stil Kolsuz T-Shirt

Kolsuz tişört erkek kategorisinde yer alan bir diğer tasarım ise kapüşonlu tişörtler, hatta kadınlar arasında da oldukça popüler. Bu davlumbazlar kişiye gizemli ve aynı zamanda çok rahat bir görünüm verir. Kapşonlu tişörtler çoğunlukla pamuklu kumaştandır.

4. Yırtık Kolsuz Tişörtler:

Yırtık Kolsuz T-Shirt

Kolsuz kadın tişörtleri kolayca kişiselleştirilebilir ve yırtık kot pantolon gibi son moda bir trende dönüştürülür, artık yırtık tişörtlerimiz de var. Son derece seksi görünüyorlar ve cesur bir moda ifadesi oluşturuyorlar ve yalnızca diğer aksesuarlarla modaya uygun bir şekilde dövülürse. Aksi takdirde, başka bir moda kusuru olabilirler.

5. Düşen Kol Deliği Kolsuz Desen:

Düşük Kol Deliği Kolsuz Model

Erkek kolsuz tişörtleri genellikle büyük veya düşük bir kol deliği ile gelir. Temel olarak, bunlar sporcular tarafından vücutlarının yorucu egzersiz sırasında nefes alması için giyilir. Bu tür tişört giyen birçok basketbolcu bulabilirsiniz. Sınırsız özgürlük sağlar.

6. Grafik Kolsuz Tişörtler:

Grafik Kolsuz T-Shirt

Pazar, erkekler ve kadınlar için Grafik kolsuz tişörtlerle dolu. Piyasadaki birçok satıcı, sahip olduğunuz tasarımları bile yazdırıyor. Bu baskılar ve grafikler vahşi hayvanlardan çizgi filmlere kadar her şey olabilir..

7. Fitness Kolsuz Tişörtleri:

Fitness Kolsuz Tişört

Kolsuz tişört, çok yaygın olarak Muscle T shirt olarak bilinir. Aslında, bu kolsuz tişörtlerin normal kollu tişörtlerden daha pahalı olduğunu bilmek sizi şaşırtabilir. Bunun nedeni, belirli bir iklimde kolsuz tişörtler tercih edilirken normal tişörtlere olan talebin sabit kalmasıdır, bu nedenle üretim maliyeti çok yüksektir..

8. Komik Kolsuz Tişörtler:

Komik Kolsuz T-Shirt

Üzerinde komik yazılar bulunan kolsuz tişörtler giyebilirsiniz. Sıradan görünüyorlar ve üzerinde komik bir alıntı olan bir tişört giyerseniz yanlış gitmezsiniz. İnsanlar mutlaka size bir kez bakacaklardır..

9. Süper Kahraman Yelek Kolsuz Tişörtler:

Süper Kahraman Yelek Kolsuz Tişört

Kadın ve erkek koleksiyonlarında tercih edilen bir diğer kolsuz tişörtler de Superhero yelek tişörtlerdir. Çocukluğunuzda en az bir kez favori bir süper kahramanınız olmuş olabilir. Artık onları tişörtlerinizde giyebilirsiniz..

Piyasadaki birçok marka bu tür tişörtlerin üretiminde uzmanlaşmıştır. Kolsuz tişört oldukça rahat ve en çok tercih edilen bir giyim türüdür. Katılar veya soyutlar gibi çeşitli renklerde de mevcuttur..