Skirtingi žmonės skirtingai suvokė pagrindinę prieglobsčio koncepciją, kuri atrodo akivaizdi skirtingų tipų Indijoje. Jūs turite skirtingas bendruomenes ir žmones pagal finansinę padėtį. Namų planai Indijoje yra namų tipų, netoliese esančios atmosferos, egzistavimo, estetikos ir šeimos statuso sujungimas, be to, biudžetas.

namų tipai Indijoje su nuotraukomis

Visų „namų tipų“ sąrašas visame pasaulyje su nuotraukomis:

Pažvelkite į įvairių tipų namus Indijoje nuo kaimų iki miesto.

1. Nameliai:

Nameliai

Tai mažos žalios prieglaudos. Dažniausiai jis pagamintas iš natūralių ir vietoje įsigytų medžiagų. Pastate jis greitas ir pigus. Šiais laikais tokius namelius galime pamatyti tik izoliuotose genčių vietovėse. Indija garsėja priekinės sienos puošmena ir itin mažu įėjimu. Toda žmonės yra nedidelė pastoracinė bendruomenė, gyvenanti izoliuotoje Pietų Indijos Nilgiri aukštumoje. Iki XVIII amžiaus pabaigos „Toda“ kartu su kitomis bendruomenėmis, skaičiuojant „Badaga“, „Kurumba“ ir „Kota“, gyveno kilnojamoje kastą primenančioje visuomeninėje organizacijoje, kurioje „Toda“ buvo aukščiausias reitingas. Tai tikriausiai geriausias namas vasarą.

2. Shamiana:

Shamiana

Tai yra mėgstamos laikinos Indijos etninės palapinės, taip pat naudojamos lauko vakarėliams, kitaip restoranams. Be to, jie yra puikaus dizaino ir turi įvairių atspalvių. Tokio tipo namai yra įrengti Indijoje vakarėliui ar dideliam renginiui.

3. Vasarnamiai:

Vasarnamiai

Bungalas yra dar vienas populiarus Indijos namų dizainas. Tai dideli namai, naudojami kaip vienišas šeimos vienetas. Tokio tipo namus Indijoje galite pamatyti miesto erdvėse. Didžiausias šių tipų namų pranašumas erdvėje jūsų namuose ir aplink juos suteikia pakankamai vietos sodui ar net pasivaikščiojimui.

4. Butai/butai:

butai ir butai Indijoje

Tai savarankiškai valdomi daugiaaukščiai būstai. Apatiniai aukštai vadinami rūsio apartamentais, o viršutiniai – mansardiniais. Mažieji yra skambučių studijos, kitaip „Bachelor’s Quarters“. Dabar tame pačiame pastate gyvena daug šeimų. Dauguma viešųjų patogumų yra įprasti. Šio tipo daugiabučiai namai yra daugiabučiai gyvenamieji namai, tinkami asmenims, kurie nėra šeima. Dabartiniai apartamentų kompleksai atitinka visus patogumus ir patogumus. Vienas iš labiausiai paplitusių namų tipų yra butas, bent jau Indijoje.

5. Vilos:

vilos Indijoje

Anksčiau tokio tipo namai buvo skirti aukštesnės klasės valstybiniams namams. Šiuo metu atskiri modernūs miesto namai taip pat vadinami vilomis. Jie yra įvairių formų ir svyruoja nuo prabangių vilų iki labai prabangių karaliaus dydžio. Šie patogumai, tokie kaip jūsų įvažiavimas, kiemas/veja, sodas ir baseinas, yra prieinami šiuose namuose ir yra komforto šaltinis. Šis didelis namas Indijoje paprastai turi baseiną ar golfo aikštyną ir yra modernaus dizaino.

6. Buveinių namai:

buveinės-namai-Indija

„Baker“ modelių namai yra pelninga, tvari, ekologiška architektūros iniciatyva. Idėja, kurią vizualizavo britų indėnų architektas Laurence’as Wilfredas Bakeris, Keraloje buvo išpopuliarinta kaip pigūs ekologiški namai. Kiekvienas pastatas yra unikalus ir išvaizdus, ​​atsižvelgiant į erdvę, kuri susilieja pagal to sklypo pobūdį. Šie gražūs namai yra išeitis žmonėms, ieškantiems nebrangių statybų.

7. Kondominiumas (butas):

Daugiabučiai

Tai yra būsto nuosavybės rūšis, kai perkate daugiabučio namo dalį, kitu atveju miesto namų kompleksas neturi žemės. Kiekvienas savininkas moka savo hipoteką, mokesčius, komunalines paslaugas ir mėnesinį mokestį už turto priežiūrą. Kartais galite išsinuomoti butus iš savininko. Į jį įeina individualios nuosavybės butai ir bendros nuosavybės teisės į visas bendras patalpas, panašias į stogus; lauko zonos žaidimų kambariai. Jūs gaunate erdvę, be to, individualus namas, kitaip butas. Bendra nuosavybė išsaugoma už mokestį, surinktą iš visų savininkų.

8. Kutcha namai:

Kutcha namai

Jie paruošti iš medžio, šiaudų, purvo ir išdžiovintų lapų. Namelis yra kutcha namas. Keli žmonės vienoje vietoje gyvena labai trumpą laiką. Jie stato namus, kuriuos galima sužavėti iš vienos vietos į kitą. Tokie namai vadinami laikinaisiais namais ir yra suprojektuoti ant jų purvo sienų iš išorės, suteikdami jai gražią išvaizdą. Jie apibūdinami kaip tipiški kaimo namai Indijoje.

9. Varpeliai:

tepees-Indija

Tepee yra paruoštas iš kūgio formos medinio korpuso, padengtas buivolų kailiu. Panašiai kaip ir šiuolaikinės palapinės, „tepees“ yra atsargiai suprojektuotos taip, kad greitai grupuotųsi ir sulūžtų. Kai gentis klajoja iš vienos vietos į kitą, kiekviena šeima kartu su savimi atsinešdavo antgalių ir slėptuvę. Iš pradžių tepees buvo apie 12 pėdų aukščio; tačiau kai lygumų indėnų gentys gauna arklius, jie pradeda juos statyti dvigubai aukščiau. „Tepees“ yra pirmos klasės namai žmonėms, kurie amžinai keliauja. Lygumos indai dažnai migruodavo vytis buivolų bandų veiksmų. Tokio tipo namus matote kaimo vietovėse ir retai prieinamus miestuose.

10. Kabina:

Kabina

Šiek tiek apie pastatytą namą. Laivo kajutės yra gana mažos, bet patogios. Toks indiško stiliaus namas nėra įprastas ir dažnai yra išgalvotas. Tačiau kajutės turi medines grindis ir yra dailiai išklotos.

11. Ilgi namai:

Ilgaamžiai

Juos sudaro polių rėmai ir guobos žievės danga. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad ilgi namai yra daug, daug didesni nei wigwams. Ilgaamžiai gali būti 200 pėdų ilgio, 20 pėdų aukščio ir 20 pėdų pločio. Ilgo namo viduje pakeliamos platformos suformavo antrą istoriją, kuri buvo naudojama miegojimo erdvei. Kilimėliai ir mediniai ekranai išskyrė namą į padalintas patalpas.

12. Rūmai:

Rūmai

Praėjusių metų kilmingos rezidencijos, kai kurios iš jų buvo pakeistos kaip viešbučiai, muziejai, kitaip turizmo centrai. Kai kurie iš jų naudojami kaip valstybių vadovų namai. Kowdiaro rūmus Thiruvananthapuram mieste ramiai naudoja netoliese esanti Thiruvithamcore dinastijos karta. Šie namai yra geriausi ir labai brangūs namai Indijoje, juose yra prabangūs patogumai.

13. Ekologiški namai:

Ekologiški namai

Tai namai, kuriuose kartu yra daug veiksnių, tokių kaip lietaus vanduo, daug kurą deginančios krosnys, aikštelės, įstiklinti langai, izoliuota palėpė, saulės kolektoriai, lietaus turbina, mėšlo krūva, atliekų perdirbimas, energiją taupantis prietaisas ir kt. medinis rėmas, susuktas į avilio formą, ir šiaudinė ilga prerijų žolė. Pažvelkite į šį modernų indų namą.

14. Laikini namai:

Įvairių tipų namai Indijoje 14