Rašiklis yra viena įprasta ir labai reikalinga priemonė, naudojama rašyti ar piešti. Rašikliai buvo populiariausias žmonių pasirinkimas išreikšti savo mintis ir vaizduoti savo emocijas. Buvo įmanoma išsaugoti ir perduoti atitinkamas žinias ir informaciją geriausia forma tik naudojant rašiklius.

Rašiklių tipai

Rašiklio istorija pastebėjo daugybę jo formavimosi pokyčių, kad pagaliau būtų sukurta kaip geriausi šiandien turimi rašikliai. Manoma, kad pirmąjį rašiklį išrado kažkoks senovės egiptietis. Iš pradžių žmonės naudojo plunksninius rašiklius kaip terpę informacijai rašyti ir perduoti. Laikui bėgant, buvo daug įvairių rašiklių tipų ir dauguma jų buvo mylimi žmonių.

Rašiklių pavadinimų ir vaizdų tipai?

Skirtingi rašiklių tipai tinka visiems vyrams ir moterims:

1. Plunksninis rašiklis:

Plunksnų plunksnų rašiklių tipai

Šiuos rašiklius galima įsivaizduoti kaip žmonėms skirtų rašiklių pradžią. Plunksnos plunksna buvo tušinukas, pagamintas naudojant didelio paukščio skrydžio plunksną. Šie rašikliai buvo pagaminti taip, kad puikiai pakeitė nendrių rašiklius, kurie buvo naudojami prieš šiuos rašiklius. Skirtingai nuo nendrinių rašiklių, šie rašikliai tarnavo ilgiau ir taip pat palengvino naudojimą.

Šie rašikliai buvo suskaldyti ir panaudojo kapiliarų ir gravitacijos sąvoką. Šie rašikliai debiutavo rinkoje 6–19 a. Ir iš karto tapo svarbiausia ir populiariausia rašymo priemone. Taip pat galite rasti kai kuriuos iš šių rašiklių su vyresniąja karta, tačiau šiuo metu jie nėra dažnai naudojami.

2. Dip Pen:

Dip Pen

Šie rašikliai yra labai panašūs į plunksnakočius, tačiau jie turi metalinį plunksną ir rankeną, kad būtų patogiau. Tai būtų galima pasakyti kaip plunksnų plunksnų pratęsimą. Įmerktas rašiklis į rinką pateko XIX amžiuje ir iškart tapo populiarus tarp vartotojų. Kai tik šie rašikliai buvo pateikti į rinką, jie kuo puikiausiai pakeitė plunksnakočius.

Šiuos rašiklius prieš rašant reikia pamerkti į rašalo indą ir tai reiškia jų pavadinimą. Iš karto po jų įvedimo šie rašikliai buvo naudojami tik rašymui ir buvo įtraukti į profesionalių rašiklių kategoriją. Šie rašikliai dabar dažniausiai naudojami kaligrafijai, komiksams ir iliustracijoms.

3. tušinukas:

Fontanas

Atsižvelgiant į rašalo rašiklių pamišimą ir populiarumą tarp Indijos vartotojų, rašiklių gamybos įmonės sugalvojo rašiklį. Šie rašikliai visais atžvilgiais buvo žingsniu priekyje pagrindinių plunksnakočių ir tušinukų. Nesuklysite teigdami, kad tušinukas pervedė rašalo rašiklio koncepciją į kitą lygį.

Šie rašikliai buvo sukurti taip, kad juose būtų rašalo rezervuaras. Šie rašikliai turi įstrižainę, kaip ir panardinamieji rašikliai, tačiau naudoja rašalo rezervuarų sąvoką. Pirmasis šio rašiklio modelis pasirodė rinkoje XIX a. Šie rašikliai vis dar veikia rinkoje ir vis dar yra daugelio vartotojų mėgstami.

4. Tušinukas:

rutulinis

Pirmasis rutulinis taškas (1) rašiklis atsirado 1988 metais. Tačiau ankstyvieji rašiklio modeliai turėjo tam tikrų problemų ir žmonės jų palaipsniui nepriėmė. Vėliau buvo daug patobulintų jo dizaino ir kad rašiklis padidėjo. Naujas ir pažangus geresnis tušinuko modelis buvo pristatytas 1938 m. Ir buvo populiarus tarp vartotojų.

Rinkoje yra daug įvairių tipų tušinukų. Kiekvienas rašiklis turi kažką ar kitą unikalią savybę. Rašiklis tušinuku išdžiūsta iškart po sąlyčio su popieriumi. Šie rašikliai yra tiek brangūs, tiek prieinami.

5. Ritininis rutulinis rašiklis:

Šie rašikliai yra panašūs į tušinukus, tačiau rašymui naudojami skysti geliai. Rutulinis rašiklis turi lygius patarimus ir taip užtikrina sklandesnę ir geresnę rašymo patirtį. Šių rašiklių korpusas yra lengvas, o tai dar labiau padidina šių rašiklių populiarumą. Šie rašikliai yra populiariausi tarp vyrų, nes jie atitinka jų asmenybę ir daro įtaką kitam asmeniui.

Rašalas vandens pagrindu išdžiūsta greičiau ir nepalieka dėmių ant popieriaus. Šie rašikliai buvo sukurti taip, kad būtų patogiau naudoti tušinuką su geresniu ir lengviau naudojamu korpuso dizainu. Labai lengva ir patogu laikyti šiuos rašiklius ir naudoti juos rašant ir išreiškiant savo mintis.

6. Rašikliai su veltiniu:

Rašiklis su akytomis galiomis dar vadinamas žymekliu. Kiekvieno žymeklio funkcionalumas apibrėžia atskirų žymenų rašalą. Rinkoje gausu įvairių tipų veltinio rašiklių ir kiekvienas iš jų turi savo ypatybes. Šie rašikliai buvo sukurti taip, kad juos būtų galima naudoti kaip eskizinius rašiklius vaikams, taip pat juos būtų galima naudoti ant lentos. Žymeklius galite lengvai rasti naudojant nuolatinį arba nenuolatinį rašalą.

Šie spalvingi rašikliai taip pat yra geriausias pasirinkimas dovanoti ką nors, ypač vaikams. Šie plunksnos su ploniausiais antgaliais dažniausiai naudojami piešimui, eskizui ir rašymui. Rašikliai su plačiausiais antgaliais naudojami ant lentų.

7. Gelio rašikliai:

gelio rašiklių veislės

Geliniai rašikliai valdo rinką ir vartotojų širdis iškart po jų pristatymo. Šie rašikliai yra vienas iš labiausiai pageidaujamų rašiklių, kuriuos naudoja moterys, nes jie užtikrina geriausią rašymą ir reikiamą lygumą. Šie rašikliai suprojektuoti taip, kad jie naudotų tiek aliejinį, tiek vandens pagrindo rašalą.

Taip pat galite rasti skirtingų spalvų gelio rašiklių. Laikui bėgant, dabar galite rasti daugybę mini gelio rašiklių, kurie yra gana populiarūs tarp vartotojų. Dažniausiai gelio rašikliai yra juodų rašiklių, rožinių rašiklių, žalių rašiklių ir tt spalvos. Šie rašikliai taip pat naudojami kaip biuro rašikliai, nes jie suteikia maksimalų komfortą ir patogumą.

8. Kosminis rašiklis:

Erdvėje naudojamas rašiklis

„Space Pen“ yra specialus tušinuko tipas, sukurtas su geriausiomis savybėmis modifikuoti ir patobulinti esamą tušinuką. Šie rašikliai yra tokie, kad jie turi slėgio rezervuarą tinkamam rašalo naudojimui ir yra hermetiškai uždaryti. Šie rašikliai gali būti klasifikuojami kaip prabangūs rašikliai ir kai kurie žmonės juos naudoja kaip savo biuro rašiklius.

Patraukliausias šio rašiklio dalykas yra tai, kad šie rašikliai gali rašyti bet kokiu kampu, taip pat kai nėra gravitacijos. Be to, kad šis rašiklis būtų geresnis, šis rašiklis buvo sukurtas taip, kad būtų galima rašyti net po vandeniu.

10 populiariausių rašiklių prekės ženklų Indijoje:

Rašymas yra vienas iš labiausiai paplitusių poreikių, kuriuos turime visi. Gera rašysena yra esminis privalumas, kurio dauguma vartotojų tikisi iš brangių rašiklių. Be to, galima tikėtis gero rašymo, pasirinkus jų rašiklius iš geriausių prekės ženklų. Nors prekės ženklai nebūtinai reiškia gerą rašiklį, jie tikrai suteikia reikiamą garantiją vartotojams dėl kokybės.

Jei ir jūs esate vienas iš tų, kurie nori naudoti firminius rašiklius, o ne kitus, čia pateikiami geriausių prekės ženklų, iš kurių gaminami gražūs rašikliai, pavadinimai. Pažvelk:

1. Violončelė:

Šis prekės ženklas yra viena iš populiariausių rašiklių procedūrų Indijoje, kuri buvo pradėta 1995 metais. Didelės įvairovės violončelės rašikliuose galite rasti įvairių prieinamų kainų, pradedant nuo Rs.5. Bėgant metams prekės ženklas tapo vienu mėgstamiausių jaunesnės ir vyresnės kartos pasirinkimų. Vienas didžiausių šio rašiklio privalumų yra sklandus rašymas, kurį jis pateikia savo vartotojams.

2. Reynoldsas:

Tai dar vienas gerai žinomas prekės ženklas, gaminantis prieinamus rašiklius įvairių tipų vartotojams. „Reynolds“ buvo gana populiarus tarp vartotojų, pristatydamas geriausius ir prieinamiausius rašiklius, reprezentuojančius prabangą. Tai vienas patikimiausių prekės ženklų Indijoje, kurį naudoja ir dauguma profesionalių vartotojų.

3. Parkeris:

1888 -ieji prasidėjo pristatant vieną prabangiausių rašiklių, vadinamą parkerio rašikliu. Šis prekės ženklas yra ne tik garsus Indijoje, bet ir vienas geriausių visame pasaulyje žinomų prekės ženklų. Šis rašiklis yra vienas iš labiausiai patikimų vyrų rašiklių, apibrėžiančių stilių kartu su žavesio simboliu. Šie rašikliai yra ne tik tinkami laikyti, bet ir užtikrina geriausią rašyseną.

4. Papermatas:

„Papermate“ yra vienas iš tų prekių ženklų, kurie yra populiarūs tarp beveik visų rūšių vartotojų. Nebrangūs „Papermate“ rašikliai geriausiai tinka studentams ir profesionalams. Šiuos rašiklius galima lengvai rasti rinkoje, jų kainų diapazonas tinka visų tipų vartotojams. Šiame prekės ženkle galite įsigyti 11 skirtingų kategorijų, todėl galite būti tikri, kad gausite geriausią prabangą.

5. Vandens žmogus:

Vandens ženklo rašikliai gali būti puiki dovana jūsų artimiesiems. Nebus klaidinga vadinti vandens rašiklius idealiu prabangos, stiliaus ir komforto deriniu. Jei naudosite šį rašiklį, tikrai paliksite poveikį kitiems žmonėms. Šių rašiklių patogumas yra neprilygstamas jokiam kitam prekės ženklui. Šiuos rašiklius taip pat galite įsigyti internetu kartu su galimybe naudotis neprisijungus.

6. Monblanas:

Šis rašiklių gamybos ženklas rinkoje pasirodė 1906 metais. „Mont Blanc“ rašikliai yra išties prabangos ir klasės simbolis. Jie taip pat siūlo geriausias savo klasėje funkcijas, kurios pasižymi išskirtiniu naudotojų buvimu. Tai vienas iš geriausiai parduodamų rašiklių prekės ženklų visame pasaulyje. Nors šie rašikliai patenka į didesnės kainos rašiklius, juos galima įsigyti už 1 488 INR.

7. Pierre’as Cardinas:

Be jokios abejonės, Pierre Cardin rašikliai yra tiesiog geriausi. Šio prekės ženklo tikslas yra sukurti tik klasės rašiklius, kurie yra neprilygstami savo kokybe ir patogumu. Šie rašikliai yra labai populiarūs tarp įmonių dirbančių vyrų. Tai ne tik užtikrina reikiamą kokybę raštu, bet ir yra geriausia, kai kalbama apie išvaizdą. Jie tikrai yra rašiklio gamintojų šedevras.

8. Pilotas:

Bandomasis rašiklis yra vienas seniausių rašiklių, kurie vis dar valdo rinką. Ši japonų kompanija pradėjo rašyti rašiklius 1918 metais, o dabar ji tapo vienu patikimiausių pavadinimų rinkoje. Jų rašiklyje galite rasti keletą veislių ir pasirinkti vieną pagal savo pasirinkimą ir asmenybę. Šis prekės ženklas gamina tiek vyrų, tiek moterų rašiklius.

9. Zebra:

„Zebra“ pradėjo rašyti rašiklius 1982 m. Rašikliai iš esmės buvo priimami žmonių ir naudojami iki šiol. Zebra rašikliai yra gana patogūs dėl kokybės ir rašymo patogumo. Šie rašikliai taip pat yra prieinami visų tipų vartotojams ir yra vienas iš geriausių studentų ir kitų profesionalių vartotojų pasirinkimų. Aukštos kokybės rašikliai taip pat yra vienas iš kitų veiksnių, dėl kurių šie rašikliai yra populiarūs tarp vartotojų.

10. Šarpis:

Prekės ženklas iš tikrųjų pradėjo savo kelionę kaip vienas nuolatinis žymeklių gamintojas, o vėliau išsivystė įvairiose kitose kategorijose. Šiandien rinkoje galima rasti įvairiausių aštrių rašiklių, kurie yra puikios kokybės. Šie rašikliai savo vartotojams siūlo keletą patarimų, todėl išsiskiria iš kitų rinkoje esančių pavadinimų.

Rašiklio gamybai naudojami metalo tipai:

Be daugybės skirtingų rašiklių, taip pat galite rasti daug įvairių medžiagų, iš kurių šie rašikliai yra formuojami. Nesvarbu, ar tai būtų dizainerio rašiklis, ar mini rašiklis, kiekvienas iš jų yra pagamintas naudojant skirtingą metalą, kad suteiktų jiems norimų atrakcionų.

Štai keletas labiausiai paplitusių, tačiau populiariausių metalų, kurie naudojami gaminant geriausius rašiklius:

  • Mediena
  • Polistireno plastikas
  • Žalvaris
  • Aliuminis
  • Nerūdijantis plienas

Taurieji metalai, tokie kaip auksas, sidabras ir kt., Taip pat naudojami brangiems rašikliams

Skirtingi metalai, naudojami šiems rašikliams gaminti, kiekvieną rašiklį savo stiliumi ir patogumu padaro unikalų.

Papildomi patarimai, kaip pasirinkti tinkamą rašiklį:

Dėl skirtingų rašiklių tipų žmonėms dažnai būna sunku pasirinkti jiems tinkamiausią ir tinkamiausią rašiklį. Visi prekės ženklai reguliariai pristato savo gražius rašiklius, kad pritrauktų vartotojus. Taigi, jei ieškote patarimų, kaip išsirinkti stilingą, unikalų, tačiau profesionalų rašiklį, štai keli patarimai:

  • Nesivaikykite tik prekės ženklų. Kartais šalia žinomų populiarių prekės ženklų galite rasti gerų rašiklių.
  • Visada nepamirškite apibrėžti savo biudžeto, kol esate nusiteikę pasirinkti dizainerio rašiklį.
  • Pasirinkite tuos rašymo rašiklius, kurie atitinka jūsų prioritetus.
  • Nesvarbu, ar renkatės mielus rašiklius, bet būtinai įsitikinkite jų rankenomis
  • Visada nepamirškite pasirinkti komforto, o ne noro stilingo rašiklio

Rašiklis yra proto liežuvis, ir jūs tikrai norėtumėte pasirinkti tik kokybiškus rašiklius. Ar ne? Be to, sakoma: jei norite pakeisti pasaulį, pasiimkite viršutinius rašiklius ir rašykite. Tegul įvairūs šaunūs rašikliai daro jus vėsesnius vien būdami rankose.

Toliau pakomentuokite apie rašiklį, kuris jums labiausiai patinka. Be to, praneškite mums istoriją ar prisiminimą, kuriuo dalijatės su tuo rašikliu. Mes norėtume išgirsti apie jūsų meilę unikaliems rašikliams.