Çiviler bir kadını tanımlar. Kadın vücudunun herhangi bir parçası kadar önemlidir ve bu nedenle her zaman temiz ve hijyenik tutulmalıdır. Mükemmel manikürlü tırnaklar inceliği ve cilayı yansıtır. Çiviler genellikle kişinin içsel benliğinin bir ifadesidir. Güzel tırnaklar sadece çekici ve şık görünmekle kalmaz, aynı zamanda sağlığın da bir işaretidir. Çoğu kadın güçlü, uzun tırnaklar ister, ancak çoğu zaman onları korumakta zorluk çekmez. Güzel Tırnaklar için En İyi 9 İpucunun altında ve tırnaklarınızı sağlıklı tutun:

Güzel Tırnaklar İçin İpuçları:

1. Temiz ve Sağlıklı Tırnaklar:

güzel tırnaklar için ipuçları

Tırnakları düzenli olarak yıkamak onları yumuşak ve sağlıklı tutar. Elleri doğal yağlarından arındıran sert sabunlar yerine nazik temizleyiciler kullanmak her zaman tavsiye edilir..

2. Tırnak Koruması:

Tırnak Koruma

Tırnakların yıpranmış ve yontulmuş olmasının başlıca nedenlerinden biri olan ev işlerinden hiçbir kadın kaçamaz. Bu soruna bir çözüm, ev işlerini yaparken ellerin ve tırnakların yıpranmasını önleyen bir çift lastik eldiven giymek olacaktır..

3. Çivileri Dosyalamak:

Çivileri Dosyalamak

Pürüzsüz, düzgün görünen tırnaklara sahip olmak için güzellik salonuna gitmenize gerek yok. Tek gereken bir tırnak törpüsü ve tırnaklarınıza istediğiniz görünümü vermek için doğru teknik..

4. Şeffaf Oje Kullanın:

Şeffaf Oje Kullanın

Hiçbir şey tırnaklarınızın görünümünü yontulmuş oje kadar kötüleştiremez çünkü hepimiz biliyoruz ki manikür kalıcı değildir. Bununla birlikte, şeffaf oje kullanmak, tırnaklara daha pürüzsüz bir parlaklık ve bitiş sağlar ve yontulmuş tırnakları kimsenin farkı anlayamayacağı bir dereceye kadar gizlemede oldukça başarılıdır. Uygun bir seçim, günlük uygulandığında tırnakları güçlendiren ve kırılmalarını önleyen bir tırnak sertleştirici ciladır..

5. Tırnakları Nemlendirin:

Tırnakları Nemlendirin

Tırnaklar, tıpkı cilt gibi, özellikle düzenli olarak aşırı oje çıkarıcı kullanımı ile dehidrasyona eğilimlidir. Bu yüzden kurumasını önlemek için parmakları ve tırnakları nemli tutmak her zaman iyidir..

6. Tırnakları Düzeltmek:

Tırnakları Kesmek

Tırnaklar daha esnek ve kolay kesilebilir oldukları için banyodan sonra veya bir süre suda beklettikten sonra kesilmelidir. Tırnak etleri de nazikçe geriye itilmeli ve asla kesilmemelidir..

7. Oje Sürmek:

Oje sürmek

Boyalı tırnaklar güzel görünür ve her kadın için değerlidir. Oje sürme sanatında, salonları ve salonları ziyaret etmekten çok zaman ve para tasarrufu sağlayan birkaç basit adımla evde ustalaşılabilir. Sadece tırnaklarınızda önceki tırnak renginden herhangi bir iz kalmadığından emin olmanız gerekir. Daha sonra kuru tırnaklara bir baz kat uygulayın ve kurumasını bekleyin. Merkezden başlayıp dış köşelere doğru ilerleyebilirsiniz. Kuruduktan sonra, tabandan uca hafifçe ve hızlı bir şekilde ikinci bir kat uygulayın. Ayak tırnaklarının her zaman el tırnaklarından bir ton daha koyu olması gerektiğinden, gerekirse ayak tırnaklarına üçüncü bir kat uygulayın..

8. Fransız Manikürü:

Fransız Manikürü

Tırnak sanatını veya farklı oje tonlarını denemeyi sevmiyorsanız, o zaman bir Fransız manikürü ile basit ama modaya uygun tutun. French manikür setleri, evinizin rahatlığında bir set ile kendinizi şımartabilmeniz için dolu ve bol miktarda bulunur. Fransız manikür, alışılmış soluk ama bozulmamış pembe tabanı ve beyaz uçları ile tırnak boyamanın en zarif stili olarak kabul edilir..

9. Tırnak Sanat Tasarımları:

Tırnak Sanat Tasarımları

Sonunda bu tırnakları çok sevilen tırnak sanatıyla süsleyin. Her mevsime, duruma veya şenliğe uygun çok sayıda farklı tasarım ve renk ile tırnak sanatı bir pastanın üzerine krema gibidir. Kızlar buna bayılır ve kadınlar bundan etkilenir. Kusursuz manikürlü tırnaklar için bir destektir. Kendi stilize ifadesini yapar. Gelenek ve göreneklere karşı çıkmak isteyenler için tırnak sanatının harikalarıyla kendinizi şımartın..

Neredeyse Her Kadın tırnaklarını sever. İşte güzel tırnaklar için birkaç ipucu! Kabul ettin mi? lütfen fikrinizi paylaşın.