Özel formüle edilmiş jel teknolojisi ve renk pigmentleri ile tırnaklarda özel tasarımlar, nihai jel teknolojisini oluşturur. Uygulamada basit bir fırça ile cila olarak kullanılabilir; ve farklı renklerde tırnak boyaları eklendiğinde her zaman hayalini kurduğunuz tırnak sanatlarını elde edebilirsiniz. Gelish nail art, uygulandığında ortaya çıkan tırnak renklerinin renk pigmentleri nedeniyle tırnaklarda jelimsi bir etkidir..

Anlamlı Gelish Nail Art Tasarımları:

1. Renk Sıçrama Gelish Nail Art:

Color Splash Jelish Nail Art

Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi, şeffaf taban için beyaz tırnak boyasına ve sıçramalar için farklı renklere ihtiyacınız olacaktır. Tırnağınızı beyaza boyayın ve kurumasını bekleyin, bir allık daha alın ve bir damla mavi oje sürün. İki tane daha ve sarı ve kırmızı tırnak boyası sıçramaları alın ve ‘gösterişli’ jelimsi tırnak tasarımı ile işiniz bitti..

2. Siyah Yay ve Beyaz Gelish Nail Art Üzerine:

Siyah Fiyonk ve Beyaz Gelish Nail Art Üzerine

Bu retro siyah beyaz tırnak sanatını elde etmek için önce tabanı beyaza boyamanız ve kurumasına izin vermeniz gerekir. İnce bir boya fırçası alın ve tırnağınızın dibine bir yay yapın. Bunu yapmanın kolay yolu, iki üçgen şekli yan taraflar yapmak ve onları birleştirmek, bu da onları bir yay gibi gösterecek. Ardından tırnağınızın kenarlarını siyahla boyayın ve son işlem için, tırnaklarda üç siyah nokta oluşturmak için birkaç siyah boya bırakın..

3. Pembe ve Siyah Gelish Nail Art Tasarımı:

Pembe ve Siyah Gelish Nail Art Tasarım

Pembe ve siyahın koyu tonları birbirine çok yakışıyor. Başparmağınızı ve yüzük parmağınızı koyu pembe tonla boyayın ve diğer üç tırnağı tamamen siyaha boyayın. İnce bir tırnak fırçası alın ve pembe tırnakların üzerinde kenarların bir köşesinden ince çizgiler yapın. Bu temelde çim gibi görünüyor. Sadece bükülmüş siyah şeritleri çekin ve resimde gördüğünüz gibi görünecektir. Biraz parlak hale getirmek için o bölgede maksimum olan ve ortaya doğru solan kenarlara gümüş simli oje sürün..

4. Şeftali Çizgili Gelish Nail Art Tasarımlı Siyah Çiviler:

Şeftali Çizgili Siyah Tırnaklar Gelish Nail Art Tasarım

Parlak ve parlak bir taban oluşturmak için tırnaklarınıza jelimsi siyah bir renk boyayın. Şeftali rengi tırnak boyası alın ve ince bir tırnak fırçası ile tırnakların üzerinde yatay olarak iki paralel şerit yapın. Başka bir tırnak rengi alın, şeftaliden daha açık bir renkse daha iyi; ve resimde gördüğünüz gibi görünmesini sağlamak için aşağıdaki çivide son yatay şeridi yapın.

5. Flamingo Gelish Nail Art Tasarımı:

Flamingo Gelish Nail Art Tasarım

Bu pembe flamingo tırnak tasarımı sevimli ve rahattır. Yüzük parmağınız hariç tüm tırnağınızı pembe oje ile boyayın. Taban için beyazla boyayın ve flamingo gövdesi için zıt bir S şekli yapın. Gagasını siyah oje ile yapın ve sadece bir nokta ile bir göz yapın. Daha açık pembe bir ton alın ve flamingo gövdesini doldurun ve ardından son rötuşları eklemek için gümüş tırnak tasarımını alın ve gövdede bir kanat yapın ve bitirdiniz..

6. Floresan Gelish Nail Art Tasarımı:

Floresan Gelish Nail Art Tasarım

Floresan artık çok moda. Öyleyse, trendi takip ediyorsanız ve floresan kıyafetler giyiyorsanız, neden tırnaklarınıza trend dokunuşunu vermiyorsunuz? Tırnak sanatını yapmak için siyah, pembe ve floresan tırnak boyasına ve ayrıca yukarıdaki kat için parlak tırnak boyasına ihtiyacınız var. İşaret parmağınızı floresan, yüzük parmağınızı siyah ve küçük parmağınızı pembeye boyayın. Başparmağın ortasında zikzak tasarımı yapmak için ince bir fırça ve floresan boya alın. Kenarı ve alt kısmı parlak olana kadar üst tarafını siyahla boyayın. Orta parmağa benzer şekilde pembe bir zikzak yapın ve üst yarıyı tekrar siyaha boyayın..