Hepimiz Disney çizgi filmlerini ve filmlerini izleyerek büyüdük. Şimdi bile Disney denilince aklımıza Minnie ve Mickey Mouse resimleri geliyor. Bazılarımız, Donald Amca’nın Huey, Dewey ve Louie’ye şakalarını yaparken onun kafasını okşadığı çizgi filmleri tekrar izlemeyi severiz. Tırnaklarınızda Disney karakterlerini veya sembollerini kullanmayı hiç düşündünüz mü??

Bu yüzden bugün sizi çocukluğunuza götürecek en sevilen 9 Disney nail art tasarımımızı ortaya koyacağız..

1. Donald Duck ve Karakterler Disney Nails:

Donald Duck ve Karakterler Disney Nails

En sevdiğiniz Disney Karakterlerini tırnaklarınıza boyayabilir ve yukarıdaki gibi bir tırnak sanatı oluşturabilirsiniz. Ayrıca tırnaklarınız için özel baskı Disney su çıkartmalarını da alabilirsiniz. Bu eğlenceli tırnakları birkaç kez takabilirsiniz. Kız arkadaşlarınızla alışverişe çıkıyorsanız veya okul birliği için gidiyorsanız, bu tırnaklar denemeye değer olabilir..

2. Minnie Mouse Disney Çivileri:

Minnie Mouse Disney Çivileri

Minnie mouse bize puantiyeleri ve fiyonkları hatırlatıyor. Süsleme aletleriniz ve bir nail art yay yardımıyla yukarıdaki gibi tırnakları deneyebilirsiniz. Nail art deco fiyonkları, nail art mağazalarında mevcuttur. Ek olarak, bazı yatay çizgilerle başparmak için bir Disney Pixar kale logosu oluşturun.

3. Disney Peter Pan Çivileri:

Disney Peter Pan Çivileri

Peter Pan çok iyi bilinen bir Disney karakteridir. Peter Pan su çıkartmalarını tutabilir veya karakterleri ücretsiz el boyaması ile oluşturabilirsiniz. Tırnak sanat araçlarınızla bulutlar oluşturun ve bu tırnak sanatıyla eğlenin.

4. Disney Küçük Deniz Kızı Çivileri ve Bulma Nemo Çivileri

Disney Küçük Deniz Kızı Çivileri ve Bulma Nemo Çivileri

Bu, her ikisi de Disney tarafından piyasaya sürülen iki filmi akılda tutarak yapılan bir kombinasyon tırnak sanatıdır. Finding Nemo ve Little Mermaid karakterleri, su çıkartma çıkartmaları yardımıyla tırnaklara mükemmel bir şekilde tasvir edilmiştir. Bu karakterleri de çizebilirsin ama bu çok fazla baş ağrısı olur. Bu yüzden yukarıdaki tırnak sanatı için güzel su çıkartmaları almayı deneyin..

5. Kar Beyaz Çiviler:

Kar Beyaz Çiviler

Kötü kraliçe ve zehirli elma, yukarıdaki tırnak sanatında mükemmel bir şekilde tasvir edilmiştir. Tırnak sanat setinizle karakterleri çizebilir ve yukarıdaki gibi bir tasarım elde etmek için hassas bir şekilde boyayabilirsiniz..

6. Kolay Disney Fransızca İpuçları:

Kolay Disney Fransızca İpuçları

Bu, sizin bile deneyebileceğiniz çok yaygın bir Disney tırnak sanatı türüdür. Bu güzel Fransız ipuçlarını oluşturmak için ekstra özel bir şeye ihtiyacınız yok. Fransız ipuçlarını oluşturmak için sadece striptizcinize ve noktalama araçlarınıza ihtiyacınız olacak..

7. Disney Logo Çivileri:

Disney Logo Çivileri

Bir şatonun Disney logosu aklımızın gerisinde kalan bir şeydir, ancak bunun hakkında pek fazla düşünmüyoruz. Güzel ve kolay bir nail art logosu olabilir. Mavi tırnak boyası ile sadece birkaç yatay çizgili kaleyi deneyin. Biraz pırıltı kullanın ve son bir oje ile kaplayın.

8. Winnie The Pooh Çivileri:

Winnie The Pooh Çiviler

Bu çivi oluşturmak kolaydır. Biraz hassasiyet ve bir tırnak sanat fırçasına ihtiyacınız olacak. Tırnak sanatını oluşturmak için siyah ve sarı oje kullanın.

9. Küçük Deniz Kızı Çivileri:

Küçük Deniz Kızı Çivileri

Küçük deniz kızı karakterleriyle gösterişli göz alıcı tırnak tasarımları oldukça eğlenceli olabilir. Nazik ellerle Ariel’in yüzünü ve kabuk kıyafetlerini iki parmağınızda oluşturun. Parmakların geri kalanı için biraz payet kullanın. Kumaş renkleri kullanıyorsanız, tüm tırnaklar için uygun bir taban kat kullanın. bunu deneyecek misin?