Kot pantolon ve fermuarlı tırnaklar, modaya uygun bir tırnak sanatı biçimidir. Eğlenceyi seven bir kızsanız veya biraz erkeksi iseniz, o zaman bu tür tırnak sanatı kesinlikle sizin için. Doğru türde art deco malzemeleriniz varsa, kot pantolon ve fermuarlı çiviler oluşturmak için değil. Genellikle kot ve fermuar çivileri, çiviler için özel fermuar tasarımı su çıkartmaları kullanılarak oluşturulur. Böylece seçtiğiniz bir baz kat verebilir veya seçtiğiniz renk seçimi ile biraz ebru efekti verebilir ve ardından üzerine bir su çıkartması yapıştırabilirsiniz. Kolay değil mi?

İşte denemeniz için en iyi 9 kot pantolon ve fermuar tırnak sanat seçeneğimiz.

1. Glitter Fermuar Tırnak Sanatı:

fermuar tırnak sanatı

Kot pantolonlar için en iyi renk her zaman eski mavidir. Her birimizin en sevdiği kot pantolon vardır veya modası asla geçmeyen kot pantolon almayı sever. Bu nedenle, parlak mavi bir cilanız ve biraz su çıkartma fermuarınız varsa, bu tırnak sanatını kolayca deneyebilirsiniz. Ayrıca bunun için biraz beyaz cilaya ihtiyacınız olacak. Şeffaf bir üst kat ile bitirin.

2. Deco Malzemeler ve Su Çıkartmaları ile Fermuar Nail Art:

Çiviler için de bazı fermuar başı dekorasyon malzemelerini alabilir ve su çıkartma fermuar tasarımıyla birleştirebilirsiniz. O zaman bu tırnak sanatı üzerinde kolayca çalışmaya başlayabilirsiniz. Taban için bir kot gölgeli folyo deneyebilirsiniz. bir deneyecek misin?

3. Kuru Ebru ve Fermuar Çıkartmaları:

Fermuar çıkartmaları ve beyaz bir taban boya üzerine biraz kuru mavi ebru kullanarak yukarıdaki tasarımı deneyin. Bu tırnak sanat tasarımını kolayca deneyebilirsiniz, ancak doğru yerleştirilmiş fermuar tasarımlarına sahip olduğunuzdan emin olun..

4. Flok Toz Bazlı Jeans ve Fermuar Nail Art:

Yukarıdaki tasarım, arduvaz veya gri, solmuş veya yıkanmış kot pantolonlarınızdan birine benziyor değil mi? Bunu denemek ister misin? Tozlu ve kuru etki için biraz kayrak renkli akın tozuna ihtiyacınız olacak. Çok kabarık görünmemeleri için onları düzgün bir şekilde bastırın. Şimdi su çıkartması fermuar tasarımlarını dikkatlice ekleyin. Ancak bir üst kat giymeniz gerekir. Çok parlak olmaması için üst katı biraz bastırın.

5. Kırmızı Set – Fermuarlı Çiviler:

Kırmızı Fermuarlı Çivi Seti

Sadece kırmızı taban boyası ve hoş görünümlü fermuar çıkartmaları ile harika görünümlü bir tırnak sanatı. Bu tasarımı korumak için güzel bir şeffaf cila ile bitirin.

6. Büyük Fermuar Çivileri:

Yukarıdaki çiviler, doğru dekor malzemeleri kullanılarak oluşturulabilir. Bu bir su çıkartma tasarımı değildir. Sahte tırnak fermuarları burada kullanılır. Bu dekor malzemelerini çevrimiçi mağazalardan alabilirsiniz. Ancak bunlar Hindistan’da mevcut olmayabilir.

7. Kuru Ebru ve Fermuar Çivileri:

Yıkanmış ve solmuş kot efekti, bir parça plastik ambalaj ve istediğiniz renk kullanılarak kuru ebru efekti kullanılarak oluşturulabilir. Bu tırnak sanatını elde etmek için artık üzerinde bir fermuarlı su çıkartması kullanabilirsiniz. Şeffaf bir cila ile bitirin.

8. Çift Tonlu Jeans ve Fermuarlı Nail Art:

Burada kullanılan yeşil ve siyah gibi iki renk oje kullanılarak çift tonlu bir kot pantolon ve fermuarlı tırnaklar oluşturulabilir. Renklendirmede aşırıya kaçmamak için sınır çizgisi için bir striptizci kullanabilirsiniz. Şimdi su çıkartma fermuarlarını ekleyin ve şeffaf bir cila ile kapatın. Sen bittin!

9. Bling ve Çivili Fermuar Tasarımı:

Siyah kot pantolonun var mı? Siyah bir Bling fermuarlı tırnak sanatını deneyin. Altın veya metal payetlerde küçük metal boncuklar ve büyük taşlar gibi bazı Bling veya çivi malzemeleri kullanın. Fermuar çıkartmalarını düzgün bir şekilde yerleştirerek bitirin ve şeffaf bir üst kat ile örtün. Bunu denemek istemez misin?

En çok hangi kot pantolon ve fermuar tırnak sanatını beğendin? bunları dener misin?