Çok popüler bir tırnak sanatı biçimi, vitray tırnak sanatıdır. Bunu yapmak ve yeniden oluşturmak kolaydır. Bunun için gerçekten çizim becerilerine ihtiyacınız yok ama ellerinizin sağlam olması gerekiyor. Çoğu vitray tırnak sanatında, zorunlu olarak siyah bir striptizciye ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca vitray tırnak sanatlarınızla gitmek için çok sayıda oje rengine ihtiyacınız olacak. Normal oje kullanamazsınız. Bazen ojeleri simli ojelerle kombinleyebilir ya da şeffaf ojeler ve farklı renkteki gevşek simlerle doldurmak için boşluklar bırakabilirsiniz..

Vitray Tırnak Sanatları:

Bu tür tırnak sanatı gerçekten güzel ve tatlı görünüyor. Vitray tırnak sanatı, bu tür tırnak tasarımı tasarımlarına dahil edebileceğiniz çok sayıda renk seçeneği nedeniyle her renk giysiyle uyumlu olabilir..

Bugün, sizin bile deneyebileceğiniz, elle seçilmiş en iyi 9 vitray tırnak sanat görünümümüzü ortaya koyuyoruz..

1. Metal Payetler ile Parıltılı Vitray Nail Art:

Metal Payetli Simli Vitray Nail Art

Parıltılı striptizci ve seçtiğiniz birkaç oje ile yukarıdaki gibi güzel bir tırnak sanatı oluşturulabilir. Ekstra cazip bir görünüm için bir tırnağınıza biraz bling veya metal payet ekleyin. Diğer iki tırnak için, şeffaf bir taban kat veya OPI gibi bir parıltılı cila üzerinde altın parıltılarla karıştırılmış gevşek kırmızı pırıltılar kullanabilirsiniz..

2. Serbest El Yapımı Kolay Vitray Nail Art:

Ücretsiz el yapımı kolay vitray tırnak sanatı

Yukarıdaki tasarım için, bir striptizci veya bir tırnak sanat fırçası ile serbest el çizimi ile başlamanız gerekir. Renklerle dolduracağınız alanlar yaratın. Şimdi boşlukları kürdan arkası ile renklerle doldurun. Ardından sınırları yeniden tanımlayın, bu sefer çok dikkatli ve düzgün bir şekilde yapın. Bu şekilde oluşturulan tasarımı korumak için şeffaf bir üst kat kullanın. Şeffaf bir üst kat ile bitirin. Denemek!

3. Vitray Kilise Pencere Çivi Tasarımları:

Vitray Kilise Pencere Tırnak Tasarımları

Yukarıdaki tasarımı oluşturmak için serbest el çizim becerilerinizi kullanın. Birkaç çapraz desen çizin ve birkaç çivi için yüksek parıltılı bir gümüş cila kullanın. Vitray efekti için bu gümüşü diğer renkler ve siyah çizgi ile kullanın. Bunu dene.

4. Soyut Vitray Tırnak Sanatı:

Soyut Vitray Nail Art

Bu, resimde iyi elleriniz olmasa bile kolayca oluşturulabilir. Bu tırnak sanatını siyah çizgili ve yukarıdaki gibi seçilmiş bazı renklerle deneyin. Umarım bunu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu, geleneksel veya batı kıyafetlerinizden herhangi biriyle gidebilir ve gerçekten de iyi görünür..

5. Parıltılı Cila ve Vitray Etkisi:

Parlak cila ve vitray efekti

Küçük payetler içeren, bazıları küçük parıltılı iplikler içeren güzel bir parıltılı cila koleksiyonunuz varsa, bu tasarımı kolayca oluşturabilirsiniz. Renklendirmek istediğiniz alanları biraz bant parçalarıyla ayırın ve ardından ışıltılı renk seçenekleriyle boşlukları doldurun. Farklı renklerde düz simlerle ya da gevşek simlerle de yapabilirsiniz..

6. Su Çıkartması Vitray Etkisi:

Su çıkartması vitray efekti

Bunu seviyoruz. sen de seviyor musun Harika görünüyor ve yapması fazla zaman almayacak. Ancak buradaki zor kısım, bunun gibi çiçek renkli bir su çıkartması elde etmek. Ne yazık ki, bu tür tırnak sanat su çıkartmalarını Hindistan’da bulamayabilirsiniz, ancak bunu alabilirseniz, bunun gibi bir şey yoktur.!

7. Vintage Cam Vitray Tırnak Sanatı:

Vintage Cam Vitray Tırnak Sanatı

Bu tırnak sanat tasarımını deneyebilirsiniz, ancak renkleri doldururken, birinin diğerine karışmaması için dikkatli olmalısınız. Dikkatli olun ve sabit ellerle yapın. Re, sınırları bir işaretleyici ile tanımlar.

8. Damgalı Vitray Tırnak Sanatı:

Damgalı vitray tırnak sanatı

Damgalama, görüntü plakaları adı verilen kalıplardan tasarımları damgalayabileceğiniz bir tekniktir. Vitray tasarımına sahip bir damgalama resim plakasını tutabilirseniz, bu tırnak sanatını oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Taban için süngerleme tekniği yapabilir ve ardından camın izlenimini tırnaklara uygulayabilirsiniz. Dene!

9. Folyo Vitray Tırnak Sanatı:

Folyo vitray tırnak sanatı

Bazı tırnak sanat folyolarını elinize alın ve bu tasarımı deneyin. Çivileri folyo ile kaplayın ve ardından siyah bir çizgi ile sınır çizin. Küçük folyo parçaları kullanabilir ve bunları siyah bir taban üzerinde kullanabilirsiniz. İkisi de çalışacak! Harika görünüyor değil mi?

Bu makaleyi beğendin mi? Bize geri bildirim verin!