En son o manikürü yaptırdığımızdan beri bir süre geçti. Saçları ve yüzleri iltifat etmek her zaman saçlar ve yüzler ve kıyafetlerle ilgilidir ve böylece günlük hayata devam eder. Ofis pikniğiniz için yeni kıyafetler almak; Yeni sezon için kendinize yeni bir saç modeli satın almak ve günlük yoğun programın yorgunluğunu gizlemek için yüz bakımı yaptırmak. Böyle zamanlarda dinlenmek için bir gün izin alır ve bazı tırnak sanatlarında yaratıcılığınızı boşa harcarsınız. Bugünün tırnak sanatı konusu, kelebekleri seven tüm tiki küçük güzellikler için kelebekler..

Kelebek Nail Art Tasarımları:

1. Sade Jane Bakışı:

kelebek tırnak sanat tasarımları

Başlamak için, herhangi bir dekorasyona geçmeden önce tırnaklara bir taban kat uygulayın. Bu görünüm, görünümü yumuşak ve çekici kılan sadelikle detaylandırılan coşkusu nedeniyle sade Jane olarak adlandırılır. Küçük mavi ve siyah kelebekleri ortaya çıkarmak için temel kat nötr renkte olmalıdır..

2. Saplantılı Çarpıntılar:

kelebek tırnak sanatı2

İşte görünümüne klasik bir Fransız manikürü ile başlayın, tırnakların uçları, dışarı taşan beyaz, geri kalanı doğal halinde. Beyazın üzerine, uçlara kelebek kanatları çizmek için parlak mavi bir renk kullanın. Parçaları ve yerleri doldurmak için temel renk olarak beyazı kullanın ve ardından iki kanat arasında ince bir tasarım tercih edin.,

3. Ombre Projesi:

kelebek tırnak sanatı3

Başlamak için, doğal tırnak renginin yavaş yavaş yumuşak, doğal bir renge dönüştüğü ombre tırnaklar yapmanız gerekir. Bu geçiş, ombrenin harika olmasının nedeni katı bir düz çizgide yapılmaz. Şimdi yumuşak bir tırnak tabanıyla başlayın ve üstüne mavi uygulayın. Şimdi, görünümü net bir cila ile kilitlemeden önce kelebek ve yardımcı tasarım üzerine siyah ekleyin.

4. Mükemmel Göz Kamaştırıcılar:

kelebek tırnak sanatı4

Şimdi bu tırnak sanatı görünümü, gözlerinizi kamaştırmak için tüm parıltıları ve parıltıları kullanabileceğiniz gürültülü partiler veya kızların gece dışarı çıkmaları için mükemmeldir. Buradaki görünüm, tasarım için mavi ve pembe ile birlikte gümüş parıltılardan yapılmıştır. Siyah dış çizgiyi oluşturur ve iki orta parmağın her biri bir kanat sporu yaparken, dıştaki iki parmakta tam kelebekler bulunur..

5. Renk Sıçramaları:

kelebek tırnak sanatı5

Bu görünüm ayık türden ama ayık olmanın eğlenceli olamayacağını kim söyledi? Renkler eğlencelidir ve işte bu güzel kelebek parçalarını oluşturmak için bir araya getirilmiş bir renk demeti. Taban pembe ile başlar ve daha sonra deniz yeşili kullanılarak mat kanarya sarısı ve biraz mavi kelebekler oluşturulur..

6. Pembeli Güzel:

kelebek tırnak sanatı6

Bu görünüm için fazla çalışmanıza gerek yok ve kolay sonuçlarla tırnaklarınız harika görünecek. Uçları pembe ve geri kalanı doğal olacak şekilde ombre gölge tarzında yapılan yumuşak pembe ile başlayın. Şimdi tanımlanmış bir fırça ile beyaz bir kelebek ile çiçeklere çizin.

7. Yumuşak Maviler:

kelebek tırnak sanatı7

Bu, tırnak uçlarının beyaz puantiyeli mavi gösterdiği sevimli kelebek tırnak modellerinden bir diğeridir. İşaret parmağı ve yüzük parmağı ise yumuşak siyah çiçekli güzel mavi kelebeklere sahiptir..

8. Füzyon Karışımları:

kelebek tırnak sanatı8

Bu, her tırnağı farklı desenlerin süslediği yumuşak kırmızı ve beyaz renkte klasik bir füzyon karışımıdır. Birincil bileşen, tırnak yatağında beyaza karşı kırmızı renkte çırpınan küçük miktarlarda görülebilen kelebektir..

9. Bana Yüksek Kelebek Çivileri Boya:

kelebek tırnak sanatı9

Bu anlaşmanın görünümü, ortasında kelebeği gösteren beyaz bir çivi ile ışıltılı maviler ve siyahlarda renklidir. Çivinin içinde ve çevresinde siyaha karşı beyaz puantiyeler var.