Su çıkartmaları, tırnak sanatında kendinizi şımartırken sahip olmanız gereken harika bir aksesuardır ve bunun nedeni, her yaştan bayanla iyi geçinme yeteneğidir. Hem resmi hem de gayri resmi herhangi bir etkinliğe katılmaya hazır olabilmeniz için anında kolayca uygulanabilen çeşitli sevimli ve zarif su çıkartmaları vardır. Sizin için en iyi tasarımı elde etmek için çok çeşitli su çıkartmaları arasından seçim yapın. Her su etiketi, her kozmetik mağazasında çok uygun fiyatlarla mevcuttur. Tırnak sanatı, tırnaklarınıza aksesuar eklemenin çok baskın bir biçimi olarak yavaş yavaş ortaya çıktı ve bu sanat oldukça yaratıcı. Su çıkartmaları, hızlı ve yaratıcı tırnak sanatının harika bir yoludur ve önceden yapılmış tasarımların mükemmel şeklidir. Aşağıda tırnaklarınız için birkaç harika su çıkartması verilmiştir.-

1. Gökkuşağı Gökyüzü Çıkartmaları:

tırnaklar için su çıkartmaları1

Bu cesur ve göz alıcı su çıkartmaları, her yaştan insan için mükemmeldir. Tek ihtiyacınız olan, çıkartmaları 20 saniye boyunca daldırdığınız bir kase su. Çıkarması zor olacağından dibe vurmasına izin vermeyin. Deseni, resim aşağı bakacak şekilde parmağınıza yerleştirin ve kağıdı plastikten çıkarmak için ovalayın ve ardından tırnaklarınıza uygulayın..

2. Su Kaydırağı Çıkartmaları:

tırnaklar için su çıkartmaları2

Su kaydırağı çıkartmaları, yine tüm durumlar için kullanılabilecek çok zarif bir su çıkartma şeklidir. Yapısı normal bir su çıkartmasından daha uzundur, bu tür su çıkartmasını etkili bir şekilde ıslatmak ve kullanmak için bir cımbız kullanmayı deneyin..

3. Halloween Nail Art Su Çıkartması:

tırnaklar için su çıkartmaları3

Cadılar Bayramı’nı getirmenin çok moda bir yolu olan Cadılar Bayramı çıkartmaları, kostümünüze ürkütücü ama eğlenceli bir hava katacağı için hile yapmak için mükemmeldir. Cadılar Bayramı kostüm partileri için bile bu, tırnaklarınıza aksesuar takmanın harika bir yoludur. Çıkartmalar hazırdır ve takdirinize göre birçok farklı eğlenceli tasarımda mevcuttur..

4. Karikatür Çıkartmaları:

tırnaklar için su çıkartmaları4

Küçük kızınız için mükemmel çıkartmalar Karikatür çıkartmaları, kızınızın masumiyetini ve güzelliğini ifade etmenin mükemmel bir yoludur. Bu mükemmel bir çocuk çıkartmasıdır, ancak aslında arkadaşlarınızla normal bir gün geçirmek için mükemmel olan modaya uygun bir genç çıkartması olarak da kullanılabilir..

5. Çiçekler:

tırnaklar için su çıkartmaları5

Çiçek tasarımları, her tırnak tasarımı için zorunlu mevcudiyet olmuştur ve bu, su çıkartmaları için de aynıdır. Çiçek çıkartmaları hemen hemen her durum için mükemmeldir. Her yaştan insan için mükemmel kılan çeşitli farklı renkler vardır. Çiçek tasarımları tam ve yarı eksiksiz tasarımlarda da mevcuttur, bu nedenle karar vermenizi kolaylaştırır..

6. Kristalize Çıplak Su Çıkartmaları:

tırnaklar için su çıkartmaları6

Çalışmak için daha güçlü bir renge ihtiyacınız varsa, bu çıplak su çıkartması sizin için mükemmeldir. Nude renkler, herhangi bir resmi veya gayri resmi etkinlik için iyi bir tırnak aksesuarına ihtiyacınız olduğunda çalışmak için harika bir tasarım haline getiren gereksiz abartılı tasarımlardan yoksundur..

7. Bıyık Su Çıkartması:

tırnaklar için su çıkartmaları7

Bıyıklı su çıkartmaları, hem gençliği hem de su çıkartmalarının çeşitliliğini koruyan çok popüler bir modern su çıkartmasıdır. Bıyıklı su çıkartması, her olaylı ihtiyaçlarınız için çok küçük ama popüler bir su çıkartmasıdır..

8. Çita Çıkartmaları:

çiviler için su çıkartmaları8

Çita çıkartması, her türlü durum için harika bir su çıkartmasıdır. Çita tırnak tasarımı, uzun yıllardır tasarımda çok popüler bir çivi olmuştur ve çita çıkartmaları artık bu tasarımı elde etmeyi kolaylaştırmıştır..