Puantiyeli desen, son zamanlarda moda olan bir tasarım. Giysi, aksesuar ve çeşitli tasarım amaçları için kullanılır. Puantiye, eşit büyüklükte ve dairelerin arasına eşit boşluklarla yerleştirilmiş bir dizi daireden oluşan bir desendir. Ancak modern tırnak tasarımlarının ortaya çıkmasıyla bu kısıtlamalar ortadan kalktı. Artık dairelerin boyutlarına, boşluklarına ve yerleşimine göre ve kesinlikle renklerle deneme çeşitleri yapılıyor. Bir moda etkinliği olduğu kadar tırnak üzerinde yapılan bir sanat dalı olan tırnak sanatının ortaya çıkmasıyla puantiye sadece kumaş ve giysilerle sınırlı kalmamış; tırnak sanatına da giriş yaptı. Sadece tırnak sanatçıları onu takdir etmekle ve şiddetle kullanmakla kalmadı, aynı zamanda çeşitli harika puantiyeli tırnak boyaları ile geldiler..

Resimlerle Güzel ve Şık Puantiyeli Tırnak Sanat Tasarımları:

İşte en iyi dokuz puantiyeli oje tasarımını ortaya çıkarma girişimi.

1. Sakız Pembesi:

puantiyeli tırnak sanatı

Pembe arka plana ve siyah çerçeveli beyaz puantiyeli bu tırnak boyası son derece kadınsı ve Sevgililer Günü gibi etkinlikler için mükemmel ya da sadece sıradan bir randevu olabilir..

2. Siyah Beyaz Noktalar:

puantiyeli tırnak2

Puantiyelerin modernize edilmiş bir versiyonunun mükemmel bir örneği olan bu tırnak sanatı, gotikten modern elbiselere kadar çok sayıda kıyafetle gidecekti. Bu gerçek bir göz alıcı.

3. Harikalar Diyarında Tatil:

puantiyeli tırnak3

Şenlikli bir ruh hali veya bir tatil sezonu olsun. Sıradan bir gezi veya küçük bir bahçe partisi. Bu tırnak sanatı onun için en uygunudur, yatıştırıcı açık tonlar, bir güneş gözlüğü ve bu güzel, parlak ama yatıştırıcı tırnak boyası rahatlatıcı bir tatil havasına katkıda bulunur..

4. Havadaki Aşk:

puantiyeli tırnak4

Bu, bir bekar gözü olan kızlar için mükemmeldir. Bu lekeli tırnak boyası cesur ve güzel. Yüzük parmağının tırnağında bulunan gül, ister evlenme teklif et, ister nişanlan, aşkın bir işaretidir. Her şey havada olan aşkla ilgili.

5. Çiçekler ve Noktalar:

puantiyeli tırnak5

Bu da yine romantik bir ruh hali tasvir ediyor. Bu, hemen hemen her etkinlik için kesinlikle iyi görünen parlak tasarımların mükemmel bir birleşimidir ve bu nedenle onu sizin için çok güzel bir tasarım haline getirir. Tasarım, çeşitli farklı renklerle yapılabilir, böylece bu tasarımı yaparken seçim seçeneğiniz olur..

6. Hızlı ve Akıllı:

puantiyeli tırnak6

Bütçe yetersiz mi? Parti için fazla zaman kalmadı mı? O zaman bu, bu tür durumlar için mükemmel bir tırnak tasarımıdır. Basit, korkak, akıllı ama güzel. Gençler için uygun.

7. Noel Zamanı:

puantiyeli tırnak7

Çivilerden birinin üzerindeki Noel ağacı, tüm sanata bir tür şenlik havası katıyor. Bu da yine şenlikli gök mavisi renkleri ve yeşil ve kırmızı puantiyelerle tamamlanıyor. Tırnak sanatının temasına çok yakışan renkler.

8. Altın Ve Kız Gibi:

puantiyeli nail8

Tırnak boyası çok feminen, özellikle ortadaki puantiyeli tasarımlı tırnaklar. Diğer tırnaklardaki altın boyalar onları tuhaf bir şekilde tamamlıyor. Ancak genel olarak, boyanın kadınsı çekiciliği, gençlerden yirmili yaşlara kadar olan yaşların gözlerini yakalamaya mahkumdur..

9. Polka Ve İnciler:

puantiyeli nail9

Zarif, abartılı, duyusal tüm övgüler bu güzel tırnak sanatı için yetersiz kalıyor. Simsiyah arka plan ve incilerin kombinasyonu, bu tırnak sanatına bu asil ve aristokrat hissi katıyor. Önlükler ve diğer muhteşem elbiseler ile en çok yakışan bu, zarif ve muhteşem kadınların ilk tercihi olmaya aday..