Tırnak sanatı her zaman tüm dünyada büyük bir sanat formu olmuştur ve Hindistan’da bile büyük önem taşımaktadır. Hindistan’da tırnak sanatında uzmanlaşmış çok sayıda sanatçı var ve bu sanatçılar ülkedeki en iyi tırnak sanatını yapma konusunda dünyaca ünlü. Dünyanın her yerinden insanlar şimdi bu harika sanat formuna düşkünler ve dövmeler gibi zaman aldı ama sonunda büyük bir oranda artmaya başladı. Hindistan’da hepsi benzersiz ve sanatın birçok farklı alanında uzmanlığa sahip çok sayıda harika tırnak sanat mağazası var. Bu mağazalar birbirinden çok farklı ve harika işler çıkaran çok sayıda tanınmış sanatçıya sahip. Tırnak sanatı, dışarıdaki tüm bayanlar için bir partidir ve bu form gerçeğin kanıtıdır. Aşağıda, bir tane bulmanızı kolaylaştırmak için Hindistan’daki en iyi tırnak sanat mağazaları verilmiştir.

Hindistan'daki En İyi Nail Art Mağazaları

Hindistan’daki Popüler Nail Art Mağazaları:

Hindistan’daki en iyi tırnak sanat mağazalarına bakalım..

Perfect Ten The Nail Spa:

Sadece tırnaklarınıza adanmış eksiksiz bir spa Bu harika Kalküta spa’sında çeşitli harika sanatçıların yanı sıra tırnaklarınız konusunda size kesinlikle en iyi yardımı sağlayacak profesyonel personel bulunmaktadır. Tırnaklarınızda kullanılan sanat oldukça benzersiz ve tasarımlar özgün. Her etkinliğe harika giden mükemmel tırnak sanatıyla harika bir ortamın tadını çıkarın.

Baş Döndürücüler:

Kalküta’daki bir başka harika tırnak sanat stüdyosu olan bu salon aynı zamanda saç şekillendirme, yüz bakımı ve tüm problemlere yönelik diğer kozmetik çözümler gibi diğer birçok güzellik alanında da uzmanlaşmıştır. Baş döndürücüler, güzellik ihtiyaçlarınıza son derece önem veren büyük bir salonlar zincirinin parçası olarak ülke genelinde iyi bilinmektedir. Salonda çok özel becerilere sahip çok özel bir tırnak sanatçısı var. Sanatçı, çalışmaları ile hızlı ve çok kesin.

Mumbai’deki Gurpreet’ten Nail Spa:

Colaba’da bulunan Mumbai nail spa by Gurpreet, tırnak sanatında uzmanlaşmış eksiksiz bir spadır. Muhtemelen tüm Mumbai’deki en iyi tırnak kaplıcalarından biri olan Gurpreet’in tırnak sanatı, hem makul fiyatlı hem de çok iyi yapılmış ve benzersiz olduğu kadar, hem parti tırnak sanatını hem de günlük kullanım tırnak sanatını yapan çok özel bir beceri setine sahiptir. Sanat, yılların mirasından türetilmiş olsa da Gurpreet, bu harika sanat formuna yepyeni bir özgünlük düzeyi getiriyor..

Trenzetçiler:

Trenzetters, Mumbai’de de bulunan çok iyi bilinen bir tırnak spa ve salonudur. Salon saç kesimi, saç boyama, düzleştirme ve yüz bakımı gibi çeşitli özel güzellik yöntemleri sunsa da, tırnak sanatında diğer işlemlerden daha fazla uzmanlaşmıştır. Tırnak sanatı, hem resmi hem de sosyal etkinlikler için harika bir aksesuar oluşturan çok benzersiz bir süreçtir ve Trenzetters bu gerçeğin çarpıcı bir kanıtıdır..

ayak tırnak sanat

Mojjo Dövme Stüdyosu:

Bir dövme stüdyosu aynı zamanda vücut sanatı formunun çarpıcı bir kanıtı olduğu kadar, tırnak sanatı da bu harika tırnak sanatı formuna ışık tutuyor ve Ahmadabad’daki Mojjo dövme stüdyosu, bu harika sanat formlarının her ikisine de sahip olmakla övünüyor. Mojjo dövme stüdyosu, biri hem kalıcı hem de geçici dövmeleri içeren ve diğeri hem resmi hem de gayri resmi tüm tırnak sanatlarını içeren iki akışta uzmanlara sahiptir. Sanatçılar efsanevidir ve çalışmalarıyla övünürler..

Zion Spa ve Salon Ambawadi:

Zion spa ve salon, yalnızca tüm güzellik ihtiyaçlarınızla ilgilenecek çeşitli profesyonel ellere sahip, yine çok iyi bilinen bir spa ve salondur. Burada kullanılan ürünler son teknolojidir ve genel olarak yer oldukça son teknolojidir. Spa, bazı istisnai sanatçılar tarafından çok ustaca tırnak sanatı tasarımları sunma kabiliyetine sahiptir..

Stil ve Yumuşak:

Style and soft, müşterilerinin tüm güzellik ihtiyaçlarını karşılamak için çok çalışan çok usta ve profesyonel bir salondur. Style and soft, bu yere gelen müşterilerin pek çok stil ihtiyacı konusunda bilgili, çok özel bir profesyoneller grubuna sahiptir. Style and soft ayrıca harika tırnak sanatında uzmanlaşmıştır ve bu sanat formuyla iyi iş çıkaran bazı profesyonel sanatçılara sahiptir..

Glisten Spa Unisex Salon Guwahati:

Glisten spa, guwahati’de hem erkeklerin hem de kadınların kozmetik problemlerinin çoğunda uzmanlaşmış çok iyi bilinen bir salondur. Saçınız, tırnaklarınız, yüzünüz ve daha pek çok konuda en iyi yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz. Glisten spa, hem resmi hem de gayri resmi durumlar için mükemmel tırnak sanatı sağlama ve yaratma yeteneği nedeniyle popülaritesi artan, çok iyi bilinen bir kuzey Hindistan salonudur..

Göz Alıcılar:

Göz alıcılar kuzey Hindistan’daki siliguri’de bulunur ve ülkedeki tırnak sanatındaki büyümenin çarpıcı bir kanıtıdır. Hem resmi hem de gayri resmi etkinlikler için tırnak sanatına ihtiyaç duyan insanların artmasıyla, ülkenin her köşesinden profesyoneller artık bu sanatı kendilerine öğretiyor, böylece müşterilerin beklentileri kolaylıkla karşılanabiliyor..

Mayur Kuaför ve Güzellik Salonu:

Udaipur’daki mayur kuaför ve güzellik salonu, Hindistan’daki harika güzellik salonları söz konusu olduğunda mutlak bir güzelliktir ve en ilginç gerçek, bunun muhtemelen Rajasthan’daki mükemmel ve inanılmaz tırnak sanat malzemelerine sahip en iyi salon olmasıdır. Mayor kuaför ve güzellik salonu, işini seven ve en son teknolojiye sahip tüm hükümlere sahip çok usta bir salondur..

Sihirli Makas Saç Spa:

Debari’de hem resmi hem de gayri resmi etkinlikler için harika tasarımlar kullanarak son teknoloji tırnak sanatında uzmanlaşmış çok hızlı büyüyen bir kuaför salonu bulunmaktadır..

Tatva elemanları salonu ve spa:

Hindistan’daki bir başka harika tırnak sanat stüdyosu, tatva elemanları salonu ve spa’sı, tırnak sanatı dışındaki tüm kozmetik ihtiyaçlarınız için son teknoloji ekipmanlara sahiptir..

Shreya’nın Güzellik Salonu, Margao:

Goa the Shreya’nın güzellik salonundaki bir başka harika tırnak sanat stüdyosu, tüm güzellik gereksinimleriniz için iyi çalışan ekipmanların yanı sıra son teknoloji ürünlerle mutlak bir kozmetik tedavidir..