Tatil tırnak sanatları bugünlerde popüler bir trend. Noel, Yeni Yıl ve hatta Paskalya gibi tatiller söz konusu olduğunda, tatil sezonunu simgeleyen tırnaklara ilgili tırnak sanatlarını uygulamak tatlı bir jesttir. Aşağıdakiler gibi tatilden ilham alan birkaç tırnak tasarımı yaratmayı deneyebilirsiniz..

Tatil Nail Art Tasarımları:

Sevdiğimiz, tatilden ilham alan en iyi 9 tırnak sanatını elle seçtik. Aşağıda gösterilenler gibi aynı veya biraz farklı tırnak sanatlarını yeniden yaratmayı deneyebilirsiniz..

1. Noel Şekeri Tırnak Sanatı:

Noel Şekeri Tırnak Sanatı

Noel zamanının şeker kamışı tatil tırnak sanatı gibi bir görünüm deneyin. Ek olarak, şeker kamışı tasarımları için ücretsiz el boyaması veya su çıkartmaları ve bazı küçük çıkartma kar taneleri kullanın. Karlı etki için bazı küçük noktalarla takip edebilirsiniz. Şeffaf bir üst kat ile bitirin.

2. Palmiye Ağacı Yaz Tatili Çivileri:

Palmiye Ağacı Yaz Tatili Çivileri

Tatil tırnak sanatlarından bahsediyorsak, yaz tatili plaj, palmiye ağaçları ve gün batımı anlamına gelecektir. Bunun gibi bir serbest el silueti günbatımı manzarası çizin. Gün batımı efekti için seçtiğiniz sünger ve renklerle degrade stili kullanın. Palmiye ağaçları için tırnak sanat fırçanızı veya siyah bir striptizci kullanın. Şeffaf bir üst kat ile bitirin.

3. 4 Temmuz Çivileri:

4 Temmuz Çivileri

Bir tırnak sanatı fırçası, ışıltılı kırmızı bir oje ve bazı gevşek parıltılarla parmaklarınızda bu kolay 4 Temmuz tırnaklarını deneyebilirsiniz. Üstteki maviyi unutmayın. Beyaz bir tırnak sanat kalemi veya beyaz bir çizgili kalemle beyaz çizgiler çizerek bitirin. Tasarımı şeffaf bir üst kat ile örtün.

4. Ren Geyiği ve Kar Taneleri Noel Çivileri:

Ren Geyiği ve Kar Taneleri Noel Çivileri

Serbest el boyamada iyi misiniz? Tatil tırnak sanatı için bunun gibi bir Noel tasarımını deneyin. Renkler için ihtiyacınız olan tek şey beyaz ve kırmızı.

5. Çivili ve Süslü Noel Çivileri:

Çivili ve Süslü Noel Çivileri

Bunun gibi bir Ren taşı ve süslemeli Noel çivisi deneyin. Ren taşlarında deco çivili kar taneleri elde edebilirsiniz. Bu aslında bir Fransız uç tasarımıdır. Bu nedenle, tırnaklar için harika bir tatil tırnak sanatına düşkünseniz, bunun gibi tasarımları deneyin. Ek olarak, diğer renklerde yıldız çıkartmaları ve yapay elmaslar gibi daha fazla dekoratif malzeme kullanın Viz. Mavi ve kırmızı.

6. Paskalya Tavşanı Çivileri:

Paskalya Tavşanı Çivileri

Yukarıda gösterildiği gibi taban için gökkuşağı renkli şerit şeritler ve siyah cila ile kolayca bunun gibi bir Paskalya tavşanı çivisi oluşturabilirsiniz. Tüm tasarımı hologram parıltılı cila ile kaplayın. Şimdi bir akrilik macun yapmak için akrilik tozu ve karıştırma ortamını kullanın. Tavşan yüzlerini sandıklamak için özel akrilik fırça kullanın. Tavşanın kulaklarının içi için pembe akrilik tozu kullanın. Tavşanın gözleri, burnu ve ağzı için size kolaylık sağlamak için bir tırnak sanat fırçası veya noktalama aracıyla biraz siyah cila kullanın. Dene.

7. Kar Adamı Çivileri:

Kardan Adam Çiviler

Noktalama araçlarınızı ve tırnak sanat fırçanızı kullanarak yukarıdaki gibi bir kardan adam tırnak sanatını deneyin. Kardan adamları renklendirmek için farklı renk seçenekleri kullanın.

8. Bir Bling Finish Su Çıkartması Nail Art:

Bir Bling Finish Su Çıkartması Nail Art

En sevdiğiniz kırmızı ojeyi, sadece bir parmak için kayrak cilalı ojeyi ve tüm parmaklar için biraz su çıkartması kar tanelerini kullanarak bu Noel’de buna benzer bir tırnak sanatını deneyin. Kürdan veya noktalama aracıyla bazı noktalar kullanın ve arduvaz renkli tırnağı büyük ve orta Rhinestones ile tırnak sanat tutkalı kullanarak kaplayın. Bir üst kat ile örtün. harika sağ?

9. Etiketleri ve Parıltı Striptizciyi Kullanan Noel Fransızca İpuçları:

Etiketler ve Glitter Stripper kullanarak Noel Fransızca İpuçları

Bu normal Fransız ipuçları için bir fark için bunun gibi bir tırnak sanatını deneyin. Noel ağaçları, Noel Baba, kardan adam ve benzeri gibi Noel tarzı çıkartmalar alabilirsiniz. Ancak bu tür çıkartmaları alamıyorsanız, ücretsiz el boyamasını deneyebilirsiniz. Noel Baba’nın elbisesinin düğmelerini ifade edecek bir çivi için de biraz pul kullanın. bunu dener misin?

Bu gönderiyi beğendin mi? Önümüzdeki tatilinizde hangilerini denemek istersiniz??