Tırnak sanatları artık çok bilinen bir trend. Yeni ve farklı tırnak sanatlarını yaratabileceğiniz çeşitli malzemeler var. Bugün sizlere yumurta kabuklarıyla kolayca oluşturabileceğiniz bazı tasarımları göstereceğiz..

Yumurta kabuklarını tırnaklarınız için gıda boyası ile renklendirerek ister boya ile kaynatarak isterseniz de sirke ile uzun saatler bekleterek kullanabilirsiniz. Tırnak sanatında kullanmak üzere yumurta kabuklarınızı elde etmek için kurutun ve ezin..

İşte en iyi 9 yumurta kabuğu koleksiyonu, tırnak tasarımı tasarımı kolaydır. bir bak!

1. Basit Yumurta Kabuğu Leopar Tasarımı Tırnak Sanatı:

Basit Yumurta Kabuğu Leopar Tasarımı Tırnak Sanatı

Bu tırnak sanatı, yumurta kabuklarını ilk önce sarı gıda boyasıyla ıslatıp, kurutarak ve küçük parçalara ayırarak kolayca oluşturulabilir. Gıda boyalarının lekelenmesini önlemek için tırnaklarınıza baz kat uygulayın. Şimdi iki güzel kat parlak pembe veya ten rengi oje sürün. Beyaz da kullanabilirsiniz. Ojeyi kurumaya bırakın. Şimdi şeffaf bir cila alın ve üzerine bir veya kat sürün. Şimdi yumurta kabuklarını uygun şekilde yerleştirin. Birbirlerine çok yakın yerleştirmeyin. Bunun tamamen kurumasına izin verin. Şimdi kahverengi bir oje veya akrilik boya ve bir tırnak fırçası alın. Yumurta kabuklarının etrafına yarım daire ve birkaç nokta çizin. Tüm tırnak sanatını şeffaf cila ile kaplayın. Bu kolay tırnak sanatını dener misin??

2. Pembe ve Sarı İki Renkli Yumurta Kabuğu Leopar Tırnak Sanatı:

Pembe ve Sarı İki Renkli Yumurta Kabuğu Leopar Tırnak Sanatı

Ayrıca kolay bir ikili renkli tırnak sanatını da deneyebilirsiniz. Yukarıdaki tasarım için sarı ve pembe veya kırmızı gıda renklerine ihtiyacınız olacak. Yumurta kabuklarını gıda boyaları ile ıslatın, kurutun ve ezin. Şimdi tırnaklarınızı baz kat ile boyayın. Üzerine iki güzel kat beyaz oje sürün. Bu kuruduktan sonra şeffaf bir cila alın. Tırnaklara 1 kat uygulayın. Yumurta kabuklarını arada boşluk kalacak şekilde düzgünce yerleştirin. Bırak kurusun. Şimdi siyah bir şerit alın ve rastgele noktalar yapın ve yumurta kabuklarını çevreleyin. Çemberleme ile mükemmel olmak zorunda değilsiniz. Şimdi tasarımınızı mühürlemek için başka bir şeffaf cila tabakası koyun. Bir partide de giyebilir ve kıyafetinizle eşleştirebilirsiniz..

3. Soyut Havyar ve Yumurta Kabuğu Tırnak Sanatı:

Soyut Havyar Ve Yumurta Kabuğu Tırnak Sanatı

İki renkli yumurta kabuklarını kullanarak bunun gibi yumurta kabukları ile güzel bir tırnak sanatı oluşturabilirsiniz. Turuncu ve menekşe. Bir temel kata ve ardından pembe renkte ışıltılı veya metalik bir baz boyaya ihtiyacınız olacak. Bir üst kat uygulayın ve ardından bir kürdan yardımıyla altın renkli tırnak sanat zincirlerini veya havyar boncuklarını tek sıra halinde yerleştirin. Tırnakların üst yarısına pardösü uygulayın ve yumurta kabuklarını düzgün bir şekilde yerleştirin. Şimdi tüm tasarımı başka bir şeffaf üst kat katmanıyla örtün. Bu tasarımı Diwali gibi durumlarda ipek Saree gibi herhangi bir etnik kıyafetle de giyebilirsiniz..

4. Dinozor Çeneleri Yumurta Kabuklu Tırnak Sanatı:

Dinozor Çeneleri Yumurta Kabuklu Tırnak Sanatı

Sarı renkteki yumurta kabukları yardımıyla soyut bir dinozor çenesi çivi sanatı oluşturabilirsiniz. Tırnakların lekelenmesini önlemek için taban kat bir zorunluluktur. Şimdi 2 kalın beyaz cila tabakası kullanın. Bırak kurusun. Çeneleri kırmızıya boyayın. Şeffaf bir cila kullanın ve yumurta kabuklarını uygun şekilde yapıştırın. Çeneleri siyah bir çizgili ile sınırlayarak izleyin. Şimdi tasarımı mühürlemek için şeffaf bir cila kullanın. Bu tırnak sanatıyla arkadaşlarınızı korkutmaya hazır olun?

5. Yumurta Kabuklu Pembe Soyut Net Nail Art:

Yumurta Kabukları ile Pembe Soyut Net Nail Art

Bu tırnak sanatını sarı yumurta kabukları ve uygun bir görüntü plakasından damgalanmış bazı ağ tasarımları kullanarak oluşturabilirsiniz. Ayrıca şeffaf cila yardımıyla metal boncuklar kullanın. Beyaz baz boyadan önce baz kat kullanmayı unutmayın çünkü baz kat gıda boyalarının tırnaklarınıza bulaşmasına engel olur..

6. Yumurta kabukları kolay Fransız Ucu Nail Art:

Yumurta kabukları kolay French Tip Nail Art

Bu tür kolay ve çok güzel bir Fransız uçlu tırnak sanatı, çift renkli yumurta kabukları ve bazı metal zincirlerle oluşturulabilir. Bir üst kat ve ayrıca bir taban kat kullanmayı unutmayın. Bu şık görünümlü Fransız uç tasarımını herhangi bir partinize takabilirsiniz..

7. Yumurta Kabukları Yeşil Tırnak Sanatı:

Yumurta Kabukları Yeşil Nail Art

Yeşil renkli yumurta kabukları ile ağaç ve yaprakları betimleyen bir tırnak sanatı yapılabilir. Kahverengi cilalı veya akrilik renkli serbest el dalları ve açık yeşil renkli köklerde biraz ot çizin. Şimdi yeşil yapraklarla dolu boş dalları şeffaf cila ve yeşil yumurta kabuğu bitleri yardımıyla çevirin. güzel görünüyor değil mi?

8. Yumurta Kabuklu Vitray Çiviler:

Yumurta Kabuklu Vitray Çiviler

Vitray tırnak sanatını oluşturmak çok kolaydır. Siyah bir striptizciye ve farklı renklerde yumurta kabuğu parçalarına ihtiyacınız olacak. Striper’ın oluşturduğu boşluklara şeffaf cila yardımı ile yapıştırın. Tasarımın sürmesi için bir üst kat kullanın. çok korkak!

9. Yumurta Kabuklu Mozaik Ombre Çiviler:

Yumurta Kabuklu Mozaik Ombre Çiviler

Açıktan koyuya veya koyudan açığa kolay bir Mozaik Ombre tırnak sanatı, yukarıdaki gibi beyaz veya açık mavi gibi hafif bir temel renk üzerinde kolayca yapılabilir. Tonların yoğunluğunda 3 ila 4 farklı renkte yumurta kabuğuna sahip olmalısınız. Kalıcı güç için bir üst kat kullanın. Bu kolay ve şirin tırnak tasarımlarını deneyecek misiniz??

Yumurta Kabukları Nail Art tasarımları hakkındaki bu gönderiyi beğendiniz mi? Yumurta kabukları ile tırnak sanatı yaratma seçenekleri sınırsızdır. Önerilerinizi ve geri bildiriminizi bırakın!