Mozaik tırnak tasarımı tırnaklarda harika görünüyor. Çoğu durumda biraz çaba gerektirir, çünkü bu mükemmel mozaik tırnakları oluşturmak için çok fazla renk ve yoğun programınızdan biraz zaman gerekir. Mozaik çiviler için çok fazla renge ihtiyacınız var. Bunları oluşturmak her zaman zor değil çünkü sonuçta şekiller çok da önemli değil.

Mozaikteki bir kalp gibi özel bir tasarımı doldurmak gibi başka bir şeye razı değilseniz, istediğiniz gibi mozaik tasarımı için bordürler oluşturabilirsiniz. O zaman sınır konusunda daha dikkatli olmalısın ve taslağınla anahattın dışına çıkmadığından emin olmalısın..

Mozaik Tırnak Sanatları:

Tırnak sanatları için güzel mozaik tasarımları için en iyi 9 seçimimiz. Bir göz atın ve birkaçını deneyin.

1. Kalp Mozaik Tasarımı:

Kalp Mozaik Tasarımı

Bu harika görünüyor ama biraz zor bir tırnak sanatı şekli çünkü kalbin şeklini takip etmeye ve renklendirmenizle temel boyaya geçmemeye dikkat etmelisiniz. Bunu randevu gecenizde veya Sevgililer Günü’nde deneyin.

2. Pullu Mozaik Tasarımı:

Pullu mozaik tasarım

Tırnak sanat pullarını tutabilirseniz, o zaman bedava el mozaik boyamaya gitmenize gerek kalmayacak. Aynı veya farklı renkteki baz boya üzerine şeffaf cila üzerine payetler koyarak kolayca mozaik çiviler oluşturabilirsiniz..

3. Damalı Mozaik Deseni:

Damalı Mozaik Desen

Biraz sıkı çalışma ve zaman ayırabilirseniz, bunu deneyin. Bunun için elinizi serbest bırakmanız ve bu kareli tasarımlar için kutular oluşturmaya dikkat etmeniz gerekecek. Elinizin altında farklı renkler ve bazı parıltılı ojeler bulundurun. Şeffaf cila ile kuruduğunda tasarımı mühürleyin.

4. Çoklu Boyama Mozaik Tasarımı:

Çoklu Renklendirme Mozaik Tasarımı

Pazar günü boş boş oturmak mı yoksa öğleden sonra tembellik yapmak mı? Bunun gibi bir tırnak sanatını deneyin çünkü aslında yaratılması biraz zaman alacaktır. Farklı renkler için küçük boşluklar yapın ve ardından bir kürdanın kör ucunu kullanarak boşlukları renklerle doldurun. Şimdi anahattı siyah bir striptizci ile yeniden tanımlayın. Tasarımı kapatmak için şeffaf bir cila kullanın.

5. Serbest El Parıltısı ve Pırıltılı Tasarım:

Serbest el parıltısı ve ışıltılı tasarım

Işıltılı ve ışıltılı tasarımları seviyorsanız, bu mozaik tırnak sanatını deneyin. Gümüş bir taban üzerinde tercihlerinizin ışıltısını veya parıltısını kullanın.

6. Güneşli Bir Gün Mozaik Çivi sanatı Tasarımı:

Güneşli Bir Gün Mozaik Çivi sanat tasarımı

Daha açık renkleri daha koyu tonlara tercih ediyorsanız, bunun gibi bir mozaik deseni deneyebilirsiniz. Mozaik tırnak sanatının en kritik tasarımlarından biridir..

7. Geleneksel Olmayan Mozaik Desen:

Geleneksel Olmayan Mozaik Desen

Beyaz bir taban üzerinde kahverengi, kırmızı ve ten rengi veya ten renginin renk kombinasyonu açısından oldukça farklı olan bunun gibi bir mozaik deseni deneyin. Ek olarak, bu desen sadece iki çiviye verilir ve geri kalan 3’e kan kırmızısı oje bırakılır.

8. Bir Labirent Çivi Sanat Tasarımı:

Bir Labirent Çivi Sanat Tasarımı

Labirent tırnak deseni güzel ve modaya uygun görünüyor. Yukarıdaki gibi mozaikte özenle çizilmiş bir labirent damalı tırnak deseni deneyin.

9. Mozaikte Sıçrayan Çivi Sanatı:

Sıçrayan çivi sanatı mozaikte

Geleneksel olmayan bir yaklaşımla sıçrayan bir tırnak sanatını deneyin. Bir seferde bir renk seçebilir ve tam tasarımı göz önünde bulundurarak, her bir renkle tırnak sanat fırçanızın veya striptizcinizin ucuyla küçük noktalar verebilirsiniz. Bu, istediğimiz tasarımı korumak için renkleri sıçratmak yerine özenle seçilen renklerin noktalarını tırnaklara verdiğimiz bir tür mozaik sıçratmalı çivi olabilir..

Hangi tırnak sanatını deneyeceksin? Bize geri bildirim verin!