Visada bauginanti scena, kai pagaliau ateina plaukų kirpimo diena. Žinoti, kad skausmo, kurio reikia norint išaugti ilgam karčiui, dabar nebeliks, tikrai liūdnas jausmas. Jau daug metų sportuojate tuo pačiu stiliumi, tik leisdami plaukams augti, o dabar tendencijos jus pažadino ir norite pasirinkti naują stilių, kuris labiau tiktų jūsų plaukams.

šukuosena trumpiems tiesiems plaukams

Sprendimas dėl trumpų plaukų buvo priimtas, ir čia yra keletas iš nedaugelio stilių, kuriuos galite gerai panaudoti, kai turėsite naujus plaukus.

Geriausios trumpos šukuosenos tiesiems plaukams:

1. Aptakus šonas Bobas:

šukuosenos trumpiems tiesiems plaukams1

Jei turite kampinį ar širdies formos veidą, labai trumpas ir gražus aptakus šoninis bobas jums tiktų idealiai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai supjaustyti savo bobą toje pačioje padėtyje, kaip ir priekis, ir tada atskirti jį į šoną. Priekyje galite naudoti nedidelį priekinį užraktą ir visada įsitikinti, kad plaukai lieka purškiami ir aptakūs, kad išvaizda būtų užbaigta.

2. Krioklio pynė:

šukuosena trumpiems tiesiems plaukams2

Kadangi jūs jau turite ką nors padaryti su šia labai miela jūsų bobu, kodėl gi nepabandžius krioklio pynės. Tai tvarkinga ir aiški idėja, kurią galima naudoti ir mokyklos dienomis kartu su neoficialiais renginiais. Pagalvokite apie draugo gimtadienio šėlsmą ir jūs sportuojate su šiais nuostabiais plaukais. Pradėkite nuo vienos spynos pusės ir grąžinkite juos atgal.

3. „Lopsided Bob“:

šukuosenos trumpiems tiesiems plaukams3

Pasviręs bobas dar vienu madingu būdu vadinamas asimetrišku bobu, kai užpakalinė bob yra išlyginta viena tiesia linija, tačiau priekyje tik viena spyna iš vienos galvos dalies yra šiek tiek didesnė ir supjaustyta tiesiai V figūra. Vėliau, kai plaukai auga, spyna gali būti priderinta prie išvaizdos, tačiau kol kas nekeiskite asimetriško kirpimo.

4. „Pixie“ perkrova:

šukuosenos trumpiems tiesiems plaukams4

Trumpi plaukai yra naujas šio sezono dydis, o jei ketinate visą kelią, taip pat galite pasirinkti šį madingą pikselių kirpimą. Paprastai „pixie“ kirpimai yra labiau trumpi ir nusiskutę, o šis čia yra tik nauja „pixie“ kirpimo modifikacija, kai šoninis užraktas laisvai krenta ant veido.

5. Vidurio atsiskyrimas:

šukuosenos trumpiems tiesiems plaukams5

Jei esate užsiėmusi mama su knygų klubo draugais, vykstančiais į vasaros dienos išvyką, nėra geresnio būdo pavaizduoti save nepriekaištingą ir madingą, išskyrus šią šukuoseną. Plaukų stilius vėl yra bobas, tačiau šis yra susuktas ir suvyniotas apačioje, mažos spynos krenta iki jūsų kaktos, kuri buvo atskirta nuo vidurinės dalies.

6. Atgalinės smeigtukai:

šukuosenos trumpiems tiesiems plaukams6

Su trumpais plaukais daug naujų stilių galima pritaikyti tiesiog naudojant Bobby smeigtukus. Čia yra vienas klasikinis pavyzdys, kai spynos iš priekio yra traukiamos iki galo ir tvirtai pritvirtinamos naudojant kaiščius. Nugaros plaukai sudarys paprastą zigzagą, o karūną galite naudoti erzinimu.

7. „Down Under Roll“:

šukuosenos trumpiems tiesiems plaukams7

Jei tikrai ketinate plaukams po ritinėliais, tai galite padaryti ir su ilgais ir trumpais plaukais. Tai puikūs plaukai šiltoms vasaros dienoms, kai galite pasirinkti lengvą pagal plaukų ritinį. Naudokite suktukus arba paimkite plaukus į šoną ir pinkite. Tada traukite pynę iki galo ir užfiksuokite kaiščiais.

8. Priekinė pynė:

šukuosenos trumpiems tiesiems plaukams8

Tai yra jūsų kasdienio bobo variantas, kai jums gali padėti paprasta pynė priekyje, uždengta spynomis.

9. Prancūzas Bobas:

šukuosenos trumpiems tiesiems plaukams9

Prancūziški kirpčiukai priekyje puikiai tinka netvarkingai atrodyti. naudokite plaukų laką, kad išlaikytumėte lovos galvos išvaizdą.