„Pixies“ yra vienas iš geriausių trumpų plaukų formavimo būdų. Šios šukuosenos yra lengvai formuojamos ir prižiūrimos ir tinka beveik visiems veidams ir plaukų tipams. Juos taip lengva formuoti, kad prieš eidami galite tiesiog nusiplauti plaukus ir išdidžiai juos supti.

trumpi pikselių kirpimai

Naujausi trumpi „Pixie“ kirpimai mergaitėms:

Štai keletas geriausių trumpų kirpimų, tinkančių kiekvienai Indijos moteriai.

1. „Man Cut Pixie“:

Trumpos Pixie šukuosenos 1

Šios trumpos „Pixie“ šukuosenos tinka moterims su plonais veidais. Blyškios moterys bus labiausiai naudingos iš šių šukuosenų. Čia plaukai yra labai paprastai suformuoti ir turi berniukišką prisilietimą. Šias šukuosenas galite dėvėti beveik bet kur.

2. Trumpas „Edgy Pixie Cut“:

Trumpos Pixie šukuosenos 2

Moterys, turinčios itin trumpus pikselius, gali atnešti priekinę plaukų dalį ant kaktos. Tai atrodo labai patraukliai ant plonų veidų ir gali būti labai lengvai prižiūrima. Išvaizdą nešė daugelis įžymybių, ir dabar jūsų eilė. Tiesiog nukirpkite plaukus trumpai ir pirštais sulenkite plaukus priekyje.

3. „Shaggy Short Pixie Cut“:

Trumpos Pixie šukuosenos

Gauruotas trumpas pikselis idealiai tinka paauglių vakarėliui. Jis atrodo labai žavingas ant pailgų veidų. Moterys, turinčios natūraliai šviesius plaukus, gali sportuoti be jokių rūpesčių. Ši šukuosena tinka beveik visiems renginiams ir gali būti nešiojama beveik visų odos atspalvių moterų. Čia plaukai atrodo gerai tekstūruoti ir atskleidžia jūsų berniukišką ir žaismingą prigimtį.

4. Mielas trumpas Pixie:

trumpi „Pixie“ kirpimai

Tai yra gražiausias moterų, norinčių nešioti trumpą žvilgsnį, žvilgsnis. Čia plaukai išlieka gerokai trumpi ir dažnai būna kartu su gražia suknele. Dėl šukuosenos dėvėtojas atrodys nepriekaištingai ir švariai. Šią šukuoseną kadaise sportavo garsi įžymybė, vadinama Mia Farrow.

5. Labai trumpas Pixie šviesiai odai:

Trumpos Pixie šukuosenos 5

Moterys, turinčios sąžiningą odos atspalvį, gali sportuoti prie šios nuostabios trumpos šukuosenos. Kaip ir įprasti, čia plaukai yra labai trumpi ir mieli. Šukuosena tinka tokiems renginiams kaip vakarėliai, labdaros ir pan. Be to, būdama miela, ši šukuosena taip pat atrodo elegantiška ir skiriasi nuo kitų. Tai įrėmins jūsų veidą ir leis jums sukurti veido įspūdį.

6. „Chic Short Pixie Cut“:

Trumpos Pixie šukuosenos 6

Ar ketinate dalyvauti vestuvėse? „Chic Pixie“ šukuosena bus geriausias jūsų kompanionas. Čia trumpi plaukai yra su mielais mažais kirpčiukais, kurie iš dalies dengia kaktą. Šukuosena tinka beveik visoms moterims ir gali būti lengvai prižiūrima. Tinkama spalva tikrai padidins šios išvaizdos grožį.

7. Šviesus trumpas „Pixie“ kirpimas:

Trumpos Pixie šukuosenos 7

Šis konkretus žmogus reikalauja dažyti plaukus šviesiai. Jei turite natūraliai šviesius plaukus, dažyti plaukų jums nereikės. Šviesiaplaukis žvilgsnis atrodo labai stilingai ir atrodo tiesiog. Tačiau jis vis dar gali būti dėvimas šlovinguose renginiuose ir funkcijose.

8. Garbanotas trumpas „Pixie“ kirpimas moterims:

Trumpos Pixie šukuosenos 8

Garbanota trumpa pikselių šukuosena skirta tik juodoms moterims. Juodos moterys su šukuosenomis atrodo labai glostančios. Čia plaukai atrodo šiek tiek sunkūs ir tankūs viršuje, palyginti su šonais. Tinkama suknelė ir prie jos priderinti papuošalai neabejotinai pagerins visą grožį.

9. Stilingiausias Pixie:

Trumpos „Pixie“ šukuosenos 9

Nuo tada, kai šią šukuoseną mados šou sukrėtė modelis, ji buvo praktikoje. Madingos moterys visame pasaulyje sportuoja taip.