Neramios šukuosenos yra daugelio moterų drąsios ir spalvingos išvaizdos priežastis. Jie yra su daugybe tekstūrų ir įvairių dizainų. Šios šukuosenos taip pat turi daugybę apimčių ir mielų garbanų. Yra keletas neramių trumpų šukuosenų, tarp kurių geriausi yra aptarti šiame straipsnyje.

Trumpos trapios šukuosenos

Trumpi trapūs kirpimai 2021 m.

Žemiau yra keletas populiariausių 9 karščiausių trumpų šukuosenų, kurios šiuo metu yra madingos.

1. „Blonde Choppy“ išvaizda:

Trumpos trapios šukuosenos 1

Ši šukuosena tinka moterims, turinčioms šviesią odos toną. Moterys, turinčios natūraliai blondinę, neturės problemų formuoti šiuos plaukus. Čia plaukai yra labai gerai suformuoti ir atrodo švarūs be jokių posūkių ir garbanų. Blondinė spalva sustiprina šios išvaizdos grožį. Moterims ši išvaizda tinka beveik visiems renginiams.

2. Maištaujanti blondinė:

Trumpos trapios šukuosenos 2

Ši šukuosena padės jums pasiekti maištingą išvaizdą. Plaukai šonuose atrodo ramūs, o vidurinė dalis yra ugningo dizaino, o tai yra pagrindinė šio kirpimo pavadinimo priežastis. Ši funky blondinė šukuosena neatrodys gerai subrendusioms moterims, nes ji skirta daugiausia paaugliams.

3. „Choppy Bob“ šukuosena:

Trumpos trapios šukuosenos 3

Asimetriškai išsiskyrusi šukuosena pasižymi nuostabia tekstūra, kuriai prireiks kirpėjo pagalbos. Čia priekinė plaukų dalis dengia kaktą, o tai iš tikrųjų padeda sureguliuoti veido rėmą. Šį sezoną šią išvaizdą nešė daugybė įžymybių ir ji taip pat buvo išrinkta kaip viena madingiausių vasaros šukuosenų.

4. Sluoksniuoti trumpi trapūs plaukai su kirpčiukais:

Trumpos trapios šukuosenos 4

Trumpos daugiasluoksnės šukuosenos yra šių dienų mada. Čia plaukai pilni sluoksnių ir atrodo tankūs priekinėje dalyje, kai kabo virš kaktos. Tai yra vienas gražiausių moterų, turinčių plonus ir pailgus veidus, išvaizdos. Galite lengvai stilizuoti šią išvaizdą, nes šioje išvaizdoje nėra daug.

5. Trumpos trapios šukuosenos apvaliam veidui:

Trumpos trapios šukuosenos 5

Brunetės gali atrodyti taip trumpai, kaip niekur nieko. Čia plaukai yra šiek tiek ilgesni nei įprastos trumpos šukuosenos. Tinkama spalva padidins bendrą šios išvaizdos grožį.

6. Trumpos trapios šukuosenos su spygliais:

Trumpos trapios šukuosenos 6

Trumpos šukuosenos su spygliais visada atrodo puikiai. Norėdami gauti tokią išvaizdą, turėsite prižiūrėti plaukus. Mieli spygliai daro šukuoseną žavingą ir tinka visiems paaugliams. Dažant plaukus jie gali atrodyti įspūdingiau.

7. „Choppy Bob“ kirpimas:

Trumpos trapios šukuosenos 7

Bobo kirpimas gali būti sukurtas tokiu būdu, kad jis atrodytų kitaip nei įprasta. Vienintelis šios šukuosenos tikslas yra atskleisti nuostabias tekstūras. Šioje šukuosenoje kai kurios spynos yra tiesios, o kitos – garbanotos. Ši stiliaus įvairovė yra pagrindinė priežastis, dėl kurios kyla šurmulio šurmulys.

8. Elegantiška trumpa trapi šukuosena:

Trumpos trapios šukuosenos 8

Šio kirpimo metu viena pusė atrodo nusiskuta, nes dauguma plaukų yra perkelta į kitą. Ši stulbinanti išvaizda tiks moterims, turinčioms plonus ir širdies formos veidus. Galite pažvelgti į įmonės vakarėlį ir sulaukti maksimalaus pripažinimo.

9. Plona trumpa trapi šukuosena su apibrėžtais kraštais:

Trumpos trapios šukuosenos 9

Ši šukuosena turi ryškius kraštus, todėl ji yra viena iš madingiausių išvaizdos moterims, turinčioms šviesią odos spalvą.